1

Prowo? XD

0

Hehe, zart na poziomie, chociaz nie dziwi mnie takie poczucie humoru patrzac na date urodzenia

19

Skonczcie ludzie wchodzic w dupe juz temu CR7, prosze was. Strzelil kozacka bramke, dostal owacje, spoko, szanuje. Jest krolem LM, nikt dlugo nie bedzie mial tam do niego podjazdu. Cos jeszcze? Nie? To skonczcie prosze, dosc juz go dzisiaj tu...

0

No i City

0

Tez tak mysle, ze polfinal z nimi bylby idealny. Final to bylaby masakra, nie wytrzymalbym chyba, jeszcze ogladajac go z kolegami, ktorzy wola Real..Oj nie, odstrzelmy ich w polfinale (zakladajac, ze przejdziemy Rome) i po problemie. Jeszcze ewentualnie w City nadzieja, jesli nam nie bedzie dane z nimi zagrac

1

Jak nie wygraja LM to nie zgarnie, chyba ze na MŚ znow jakies cuda sie zadzieja z Portugalia w roli glownej

3

Przeczytaj na czym polega La Rambla

0

No to Real w polfinale.

2

Eh, a z taka nadzieja wlaczylem ten mecz xD Nie ma co, albo my albo City maja jedynie szanse ich wywalic z LM, inaczej znowu sie skonczy ich wygrana zapewne, w LM sa niemozliwi

3

Rowniez polecam mocno wlasnej roboty, bierzesz czosnek, smietane, przyprawy, mieszasz wszystko i jest idealny. Tylko efekt uboczny taki, ze do dwoch dni ciezko sie pozbyc tego zapachu z ust nawet jak myjesz i płuczesz zeby xD

17

?

0

UWAGA SPOILER:




Mi chodzi bardziej o to, ze tworcy boja sie zmieniac mechanike swoich gier albo wprowadzac cos nowego i uniwersalnego. Dla mnie Far Cry po czesci trzeciej jest srednia gra. A moje zdanie opiera sie na tym jakie to studio (Ubisoft) jest glupie. W trojce zrobili postac, ktora mogla byc wiodaca postacia przez kolejne trzy czesci. Mianowicie chodzi o Vaasa. Tak durnego rozwiazania jak w FC3 chyba jeszcze nie widzialem. Mieli maszynke do robienia kolejnych genialnych czesci, a zniszczyli to jakos w polowie gry. Vaas byl jedna z najlepiej napisanych postaci w historii gier, ale no skonczyl sie tak szybko jak sie rozpoczal, trudno XD

0

Nie gralem, ale z tego co widze to odgrzewany kotlet i to mocno. Na pewno nie kupie za taka cene, pewnie najpierw sprawdze na piracie jak dziala i jak to wyglada realnie grajac, a potem ewentualnie kupie za nizsza cene.

2

Dla nas wyjscie z takiej grupy jaka mamy to bylby duzy sukces, a chetnie bym zobaczyl potem taki meczyk o stawke miedzy nami a Hiszpania czy Francja. Moze jakby nas osmieszyli to by otworzylo oczy tym co mowia, ze rownamy sie z elita pilkarska XD

0

A dieta jest? :D

3

No i tez dzieki durnej formie tego turnieju. Ja nadal nie rozumiem jakim prawem oni z grupy wyszli

0

Nie chce mi sie z Toba dyskutowac chlopie skoro nie potrafisz zaakceptowac, ze ktos ma inne zdanie niz Ty xD

0

Kwestia gustu, PRO8L3M mi nie siada, Rasmentalism, Bisza nie slucham, a wg mnie plyta Kękę lepsza niz Bonsona, mimo ze Bonsona tez bardzo dobra

0

Wystarczy posluchac i porownac do innych w tym roku ;d

0

KęKę poki co zjada 2018 rok i to mocno

0

Vaas z FC 3, jedna z najlepszych wg mnie. Szkoda tylko, ze to Ubisoft zrobil taka postac.

0

Ulepszaj jakosc streama, rob konkursy, gry z widzami itd.

1

Zasluga Leo i Di Marii jest nie do opisania w dojsciu do finalu. Po prostu rozmawiajac o tym finale staram sie byc obiektywny i nie winic jednego zawodnika. Cala Argentyna dala ciala w finale

0

O wlasnie, dobra zwracam honor, Leo mial jedna dobra sytuacje, ktorej nie wykorzystal, choc powinien, a to byl jednak Palacio, nie ustrzelil Neuera, ale no patrzac na to az sie gotuje we mnie :D

1

Dokladnie nie pamietam, ale wydaje mi sie, ze mial dwie. Na pewno jedna, gdzie obok bramki strzelil, Leo powinien to trafic, obronca byl mocno spozniony. A ta druga to mozliwe, ze Palacio ustrzelil Neuera, musialbym zobaczyc powtorke

5

Przepraszam bardzo, ale Leo tez mial dwie setki w finale z tego co pamietam, mogl trafic jedna z nich, a nie ustrzelic Neuera i bande obok bramki. Troche obiektywizmu, cala Argentyna dala ciala w finale

2

Wg mnie Fifa, w PES jest taka jakby sztuczna. To moje zdanie, gralem w obie gry i mam porownanie

0

Czeste rotacje, ewentualnie jeszcze granie bardzo ofensywnym 3-4-3. No ale jedno jest pewne, Valverde bedzie mial nielatwe zadanie jesli przyjdzie kolejny zawodnik klasy swiatowej

0

Dembele-Suarez-Griezmann za nimi Messi i duze rotacje skladem w ciagu sezonu, inaczej tego nie widze. Przy takiej kadrze to nawet Messi bedzie musial sie godzic czesciej z lawka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?