PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wg mnie Fifa, w PES jest taka jakby sztuczna. To moje zdanie, gralem w obie gry i mam porownanie
0
Czeste rotacje, ewentualnie jeszcze granie bardzo ofensywnym 3-4-3. No ale jedno jest pewne, Valverde bedzie mial nielatwe zadanie jesli przyjdzie kolejny zawodnik klasy swiatowej
0
Dembele-Suarez-Griezmann za nimi Messi i duze rotacje skladem w ciagu sezonu, inaczej tego nie widze. Przy takiej kadrze to nawet Messi bedzie musial sie godzic czesciej z lawka
0
Polska Wersja, Dixony, Małach & Rufuz, ogarnij ich nowe plytki, mysle ze cos znajdziesz odpowiedniego ;p
1
Z takim podejsciem trenera to oni z grupy nie wyjda, a co dopiero celowac w koncowy triumf..
0
Mysle, ze spokojnie miesiecznie bys wyzyl z tego wynajmu domu bez swojej pracy. Ewentualnie jakos dorywczo pracowac zeby cos robic po prostu :D
1
Nie wiem co bym zrobil szczerze mowiac, ale tak na zdrowy rozum warto by bylo zainwestowac to i jakos pomnozyc np rozkrecic wlasny interes, zalozyc firme. Na pewno nie kupowac auta za pol miliona, bo to glupota. Ale no najpierw pewnie jakies fajne wakacje z rodzina i przyjaciolmi zeby sie oswoic troche z ta mysla i dac sobie czas, a potem tak jak wyzej powiedzialem, inwestycja/wlasna firma.
0
Statystyki panie
0
Ludzie w tych czasach sa w stanie zrobic wszystko dla pieniedzy. Zrobic z siebie najwiekszego idiote albo pijaka w tydzien zeby zarobic. Poswiecic rodzine, pozwolic pic np mamie na wizji zeby donejty lecialy, przytaczam tu przyklad pewnego człeka z Torunia.
6
Fake zeby podbic ogladalnosc jak dla mnie. Kazdy nagle probuje sie na tym wybijac, a streamerzy o ktorych pierwszy raz slysze maja po 30 tysiecy widzow na transmisjach, smierdzi to na kilometr XD
1
Jesli chodzi Ci o ta najnowsza wypowiedz to sorry, ale Ronaldo ma duzo racji.
1
Tragedia, kiedys bedziemy toczyc wojne z jakimis cepidami jak w Crysisie o przetrwanie naszego gatunku XD
1
Czyli jakby w finale Barca przegrala (odpukac) z City to bys sie z tego powodu cieszyl?
0
Jest jakas oficjalna informacja z jakiego powodu dokladnie?
0
Nie zyje Tomasz Chada, zmarl w nocy z soboty na niedziele... Ehh, kolejny jeszcze mlody facet nie ma szansy zeby dozyc spokojnej starosci.
0
Tylko dla ludzi z mocna psychika i samozaparciem XD
0
Ja tą moją w momencie kupowania dostalem za 730 zl okolo, a to jest najlepsza wersja tej 1050 Ti chyba ;p Postawilem na silny procesor, chociaz moglem sie bawic w jakies slabsze procesory + 1060 6 gb itp, ale wole miec mocna podstawke czy to do przetestowania sobie jakiejs karty czy do modernizowania Pcta po prostu wymieniajac karte i ewentualnie zasilacz, bo nie ma opcji zeby moj procesor jakas karte do 2500-3000 zl ograniczal xD
0
Tez chce celowac w jakas 1060 6 gb albo najlepiej w 1070 Ti lub 1080 zwykłą jak sie rynek ogarnie troszke ;p Ja posiadam 1050 Ti 4 GB od MSI i po podkreceniu na maks jej mozliwosci wydajnosc jest wieksza o jakies 10-15 % przy czym temperatura zostaje bez zmian i jest praktycznie bezglosna. Jak chce Ci sie bawic w krecenie karty to polecam :D I zazdroszcze, ze nie grales w te gry co wymieniles ;_;
0
Antywirus za free to najlepszy wg mnie Avira, do czyszczenia kompa CCleaner + Malwarebytes. Z ciekawosci, na jaka karte wymieniles? Kupowales cos przy obecnym rynku? :D
0
"Obecnie nie widzę wielu ludzi z takim talentem jak ja, nie wspominając o takim poświęceniu czy etyce pracy. Nikt nie zostanie porównany ze mną, nigdy nie będzie drugiego CR7. Będziesz sobą, a ja będę sobą"~ Cristiano Ronaldo.
Teraz to wyglada zupelnie inaczej i on nie powiedzial, ze nie ma ludzi z takim talentem i etyka pracy jak on, tylko ze ich jest malo wg niego, co w duzej mierze po prostu jest prawda. Ronaldo potrafi sie osmieszac wypowiedziami, ale tu akurat ma sporo racji w tym co powiedzial
0
Przeciez on powiedzial kompletnie co innego, ale ok XD
0
60 hz monitory tak maja niestety i raczej nic sie z tym nie zrobi. Chociaz zalezy jaka gra, czesto gry chodza plynnie na tych 30 fpsach na 60 hz monitorze, a czasem przy 50 klatkach jest odczucie rwania i takiego dziwnego laga. Dla przykladu u mnie Kingdom Come przy 30 fpsach zachowuje sie bardzo fajnie, jest uczucie tej konsolowej plynnosci, a Quantum Break przy 50-60 rwie miejscami jak cholera, bynajmniej u mnie.
1
Wyplac i za dyszke lub dwie postaw Arsenal-Milan +2.5 bramki w spotkaniu, a w meczu Borussi +1.5 bramki, bardziej pewny typ na takie mecze albo zostaw sobie te 60 zl ;p Tak czy inaczej wyplacaj
2
Barca vs Real
Man City vs Juventus
Liverpool vs Sevilla
Bayern vs Roma
Ewentualnie jeszcze inaczej, rowniez mysle ciekawie:
Barca vs Liverpool
Man City vs Real
Juventus vs Bayern
Sevilla vs Roma
0
Ja chcialbym Real. Ktos musi ich odstrzelic w koncu, a kto inny jak nie my?
11
Szklanka wodki + kuleczka niezmielonego pieprzu
0
Jak ktos mowi, ze zatesknie kiedys za szkola kiedy ja skoncze to mam ochote wysmiac go, odwrocic sie i odejsc XD
1
Oriol Busquets z Barcy B. Byc moze warto go wprowadzac stopniowo jak wroci po kontuzji (chyba jest kontuzjowany). Przyszly okres przygotowawczy bylby idealny dla niego, jakis turniej w USA, topowi zawodnicy po MŚ beda odpoczywac. Chcialbym zobaczyc znowu jakis diament z La Masii, szczegolnie na ŚPD.
0
Wydaje mi sie, ze jak zgasnie trzy razy to oblewaja od razu, bo traktowane jest to jako po prostu nieumiejetnosc operowania samochodem xD
1
Zalezy w jakich okolicznosciach. Pieniadze to nie wszystko