PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawiam, ze Paulinho wejdzie za Rakiticia w 80 minucie, a Dembele za Cou w 85 :v
0
Oczywiscie, a jak przyjdzie lepszy przeciwnik niz Atleti lub z ta sama sila to Dembele nie bedzie wiedzial co ma robic, bo nie jest ograny :D Wg mnie on powinien grac i grac, bo niewiadomo czy nie zagra np w polfinale LM czy finale. I to nasze 4-4-2 jest tragiczne tak btw
0
Zamiast dac Dembele i zeby robil wiatrak z tego Luisa na prawej to mamy woz z weglem, przy ktorym Luis moze sobie stac bo i tak podanie pojdzie do tylu. Po co my go kupilismy? Jak w zadnym meczu nie gra.. Zaczyna mnie to irytowac i to bardzo
2
Valdek zmieniaj tego Pique do cholery
5
Reprezentant Włoch, byly pilkarz Milanu, teraz juz byly pilkarz i kapitan Fiorentiny, nie ma za co
0
Ja mysle, ze Gomes bedzie w srodku i taktyka 4-4-2, wtedy to ja sie nawet nie odzywam lepiej
0
Chcialbym go bardzo jako selekcjonera Argentyny.
4
Moze Mamed byl madrzejszy i wiedzial, ze w UFC go ustawia szybko, wiec wolal zostac w KSW i po prostu zostac legenda KSW, a nie zniknac gdzies i byc jednym z wielu? Dodam, ze za bardzo sie na sportach walki nie znam, wiec mowie to z mojej perspektywy bez hejtu
0
Nie spodziewalem sie, ze Narkun wygra z Mamedem, ale jednak sensacja :D Zachowanie Mameda wzgledem Tomka klasa
1
Niech sie ustawiaja gdzies w lesie albo na polu i bija po ryjach jak ruscy kibole xD
14
Nasi kibice w kraju to w wiekszosci idioci i jakas patologia, wiec ja sie nie dziwie co sie czasem na stadionach dzieje xD Te zwierzeta zwane kibolami to izolowac od swiata najlepiej
0
Czasem mam wrazenie, ze Gattuso ma cos z glowa, jego zachowanie mnie denerwuje strasznie, chcialbym zebysmy rozniesli jego Milan w przyszlym sezonie w LM jesli sie tam dostana :D
0
Wyspa Tajemnic - obejrzalem do polowy i jak dla mnie za mocny, siada na glowe
0
Nie ma, jedynie kupienie czegos i sprzedanie za prawdziwe pieniadze
3
To jest niesamowite? Dla mnie bardziej przerazajace, bo co my zrobimy jak Leo odejdzie? Nagle zostaniemy sredniakiem ligii i LM bedziemy konczyc na 1/8?
0
"Nie bardzo jest skupiony na tym by wygrac mecz dla Barcy" sam Messi ma wygrywac nam mecze przez kolejne pare lat? Nie dziwie mu sie czasem, ze chodzi po boisku jak sam rozgrywa pilke i wypracowuje okazje przez wiekszosc meczow. Tez by mi sie nie chcialo czasem jakbym mial w pomocy tartak i gral 4-4-2 gdzie cale zycie gram 3-4-3 lub 4-3-3 xD
3
No ta, bo to tylko wina sedziego, ze gramy piach i nie potrafimy strzelic bramki z gry Las Palmas xd
20
Po co my kupilismy Dembele i Coutinho, ktorzy nawet jak sa w 200% zdrowi to nie graja od poczatku?XD Jak Dembele nie wyjdzie na Chelsea to bedzie kryminal, a Cou powinien grac w lidze kazdy mecz od 1 minuty teraz, bez jaj
0
Watpie, ze jest taka strona, wiekszosc oszukuje teraz, jest nawet strona podszywajaca sie pod stare torrenty i wyludzaja kase.
0
Barca vs Chelsea
1
To zachowanie Messiego w sytuacjach gdzie jest na spalonym i przepuszcza pilke to mistrzostwo swiata, moge takie sytuacje ogladac bez konca
19
Lubie takie podejscie do futbolu
0
Tam problemem jest to, ze jak im szlo to zaczeli zmieniac swoje role, Snax byl iglem, Byali gral supporta, Neo gral main snipera i sie w koncu pogubili. Powinno byc tak, ze Byali gra entry caly czas, Michu/TaZ support, Pasha main sniper, Neo igl i Snax taki wolny elektron albo drugi sniper i zmieniac sie z Pasha ta rolą. Ale to juz za pozno i mozna sobie mowic ;p
1
hahahahahahahahahahahaha
0
Espanyol dominuje Real XD
2
Raczej powiedzialbym, ze kobietą podczas silnego okresu, do dziewicy to tym z Cornella lata swietlne :D
0
Podziękował ;p
2
Podaj link do kanału, sam chetnie sprawdze kim to cos jest dokladniej
0
Ile on ma lat tak btw?
0
Pochmurno, cholernie zimno, nienawidze takiej pogody