PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bonson kocur od zawsze, jedyna plyta, w ktorej sie zagubil to "Znany i lubiany", reszta na duzy + wg mnie
3
Ta i przez te dissy prawie nikt nie widzi co wydal Bonson, co wydaje OSTR i co wydaja Dwa Sławy w marcu, ale coz takie czasy, ze na syfie najlepiej sie zarabia xD
1
Tomb mogl byc wielkim kozakiem, ale niestety czlowiekiem jest jakim jest i wszedl w ta cala SB Maffije swego czasu i jak dla mnie zaginal. Do tego tez doszla afera z niewyslaniem plyt xD
5
Boli ich hipokryzja Rysia, ktory kiedys chyba wyzywal Tedego za podobna akcje, ale moge sie mylic, nie sledze tych starych wyjadaczy juz xd
0
Ja jak sie zdenerwowalem to sprzedalem sklad, robilem sbc i otwieralem paczki, nic nie trafilem to usunalem klub i koniec nerwow. Nigdy wiecej tej gry nie kupie, na poczatku jest git, ale po aktualizacjach gra zamienia sie w wielkiego buga xD Wole nie myslec ile padow by polecialo w sciane gdybym gral na zwyklym za 20 zl, a nie od ps4 za 250 ;d
0
No to niezle, nie spodziewalbym sie nigdy takiego kursu na czysta 1 w takiej sytuacji xd No coz to tylko zyczyc szczescia tym co dali Milan
0
Szczerze balbym sie Milanu, 3:0 w pierwszym meczu, moga odpuscic. Poza tym jaki kurs byl na Milan, 1.10?
0
Tylko, ze my teraz nie mamy kim grac takiego czegos. Praktycznie mamy tartak w srodku pola jesli chodzi o taka szybka gre, wiec z czym do ludzi xd
0
Tego nie zasugerowalem, tylko mowie, ze przesadą jest dla mnie stawianie pomnika dla ofiar katastrofy lotniczej. To sa w ogole dwie rozne sytuacje wiec nie rozumiem porownania. Moze zle sprecyzowalem piszac tylko "ofiary". Byc moze "ofiary katastrofy lotniczej" byloby bardziej trafne ;p
6
Ten Smoleńsk jest tak wałkowany, ze rzygać mi sie juz chce, jak dla mnie to durny pomysl. To sa ofiary, a nie bohaterowie jak kolega wyzej napisal. To jest miedzy innymi jeden z powodow dlaczego TV przestalem ogladac. Tak wgl to prawda, ze Kaczyński obchodzi miesiecznice tego "wydarzenia"?
2
Jesli awansuja te druzyny, ktore podales to znajac nasze szczescie dostaniemy City albo Bayern, a Real dostanie Rome
1
Nie bylo szansy? Gdyby Messi nie bal sie uderzac z prawej nogi to mogl ladowac z 15 metra, w drugiej polowie Messi tez mial na lewej nodze na 16, ale lepiej oddac do Alby i zrobic bezproduktywna wrzutke, Suarez tez mial na lewej nodze zeby zaladowac z woleja. Czasem mam wrazenie, ze oni jakis zakaz maja
22
Gdybym nie wiedzial, ze Mou ma syna i zobaczyl to zdjecie to klocilbym sie czy to jest chlopak czy dziewczyna xD
1
Ten blad byl akurat i troche z pressingu i troche z bezmyslnosci obroncy. Na takim poziomie kazdy powinien wiedziec, ze takiej pilki przez srodek sie nie gra, lepiej juz wybic w aut albo na oslep do przodu
0
Wynik lepszy niz gra. To podanie obroncy Chelsea przez srodek to kryminal i mozemy mu podziekowac :D
0
Na pewno na poczatku nie bedzie musiala, dopiero jak dostana bramke albo juz na prawde beda musieli sie otworzyc to to zrobia. Inaczej beda grac tak jak dzisiaj
1
Ta bramka nie zmienia faktu, ze gramy mega syf dzisiaj, gdyby obronca Chelsea wyznawal zasade, ze przez srodek sie nie daje takiej pilki to tego by nie bylo xD
0
Za Pepa z autobusem Chelsea wlozylismy dwie bramki, zabraklo szczescia na wyjezdzie i bylby drugi final z rzedu
1
Powtorka z 2012 bardzo prawdopodobna, tylko ze teraz gramy najgorzej jak sie da chyba, wtedy byl jakis optymizm i nieszczescie na wyjezdzie (poprzeczka Alexisa np)...
0
I czemu ten Suarez nie probowal z dystansu, nosz zaraz mnie cos strzeli, oni maja jakis zakaz czy co?
1
Typowo haha, a na camp nou bedziemy srac po majtkach zeby wygrac XD
0
Bo 0-0 to jest zly wynik, a my nic z przodu nie potrafimy zrobic, moze dlatego ;p
0
Kiedy Dembele ma dostac prawdziwa szanse jak nie teraz? Ehh, znowu zaczna sie zmiany w 80 minucie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Ze co? hahah XD
0
Chelsea mistrz Anglii, maja dobra kadre, a boja sie wyjsc z nami na otwarta gre, przeciez to jest zalosne XD
0
http://aliez.me/live/ffs4e58pfcxfs4tghf/ dziala poki co
1
http://aliez.me/live/ffs4e58pfcxfs4tghf/ Poki co tu dziala
0
Przeciez to bylo niemal pewne, ze Chelsea zagra 5-3-2 jakies dziwne, a nie 3-4-3
0
Ja ogladam na kliencie i niestety mam tylko 2 kanaly Canal +, na jednym leci ta multi liga mistrzow, a na drugim basket