0

Bonson kocur od zawsze, jedyna plyta, w ktorej sie zagubil to "Znany i lubiany", reszta na duzy + wg mnie

3

Ta i przez te dissy prawie nikt nie widzi co wydal Bonson, co wydaje OSTR i co wydaja Dwa Sławy w marcu, ale coz takie czasy, ze na syfie najlepiej sie zarabia xD

1

Tomb mogl byc wielkim kozakiem, ale niestety czlowiekiem jest jakim jest i wszedl w ta cala SB Maffije swego czasu i jak dla mnie zaginal. Do tego tez doszla afera z niewyslaniem plyt xD

5

Boli ich hipokryzja Rysia, ktory kiedys chyba wyzywal Tedego za podobna akcje, ale moge sie mylic, nie sledze tych starych wyjadaczy juz xd

0

Ja jak sie zdenerwowalem to sprzedalem sklad, robilem sbc i otwieralem paczki, nic nie trafilem to usunalem klub i koniec nerwow. Nigdy wiecej tej gry nie kupie, na poczatku jest git, ale po aktualizacjach gra zamienia sie w wielkiego buga xD Wole nie myslec ile padow by polecialo w sciane gdybym gral na zwyklym za 20 zl, a nie od ps4 za 250 ;d

0

No to niezle, nie spodziewalbym sie nigdy takiego kursu na czysta 1 w takiej sytuacji xd No coz to tylko zyczyc szczescia tym co dali Milan

0

Szczerze balbym sie Milanu, 3:0 w pierwszym meczu, moga odpuscic. Poza tym jaki kurs byl na Milan, 1.10?

0

Tylko, ze my teraz nie mamy kim grac takiego czegos. Praktycznie mamy tartak w srodku pola jesli chodzi o taka szybka gre, wiec z czym do ludzi xd

0

Tego nie zasugerowalem, tylko mowie, ze przesadą jest dla mnie stawianie pomnika dla ofiar katastrofy lotniczej. To sa w ogole dwie rozne sytuacje wiec nie rozumiem porownania. Moze zle sprecyzowalem piszac tylko "ofiary". Byc moze "ofiary katastrofy lotniczej" byloby bardziej trafne ;p

6

Ten Smoleńsk jest tak wałkowany, ze rzygać mi sie juz chce, jak dla mnie to durny pomysl. To sa ofiary, a nie bohaterowie jak kolega wyzej napisal. To jest miedzy innymi jeden z powodow dlaczego TV przestalem ogladac. Tak wgl to prawda, ze Kaczyński obchodzi miesiecznice tego "wydarzenia"?

2

Jesli awansuja te druzyny, ktore podales to znajac nasze szczescie dostaniemy City albo Bayern, a Real dostanie Rome

1

Nie bylo szansy? Gdyby Messi nie bal sie uderzac z prawej nogi to mogl ladowac z 15 metra, w drugiej polowie Messi tez mial na lewej nodze na 16, ale lepiej oddac do Alby i zrobic bezproduktywna wrzutke, Suarez tez mial na lewej nodze zeby zaladowac z woleja. Czasem mam wrazenie, ze oni jakis zakaz maja

22

Gdybym nie wiedzial, ze Mou ma syna i zobaczyl to zdjecie to klocilbym sie czy to jest chlopak czy dziewczyna xD

1

Ten blad byl akurat i troche z pressingu i troche z bezmyslnosci obroncy. Na takim poziomie kazdy powinien wiedziec, ze takiej pilki przez srodek sie nie gra, lepiej juz wybic w aut albo na oslep do przodu

0

Wynik lepszy niz gra. To podanie obroncy Chelsea przez srodek to kryminal i mozemy mu podziekowac :D

0

Na pewno na poczatku nie bedzie musiala, dopiero jak dostana bramke albo juz na prawde beda musieli sie otworzyc to to zrobia. Inaczej beda grac tak jak dzisiaj

1

Ta bramka nie zmienia faktu, ze gramy mega syf dzisiaj, gdyby obronca Chelsea wyznawal zasade, ze przez srodek sie nie daje takiej pilki to tego by nie bylo xD

0

Za Pepa z autobusem Chelsea wlozylismy dwie bramki, zabraklo szczescia na wyjezdzie i bylby drugi final z rzedu

1

Powtorka z 2012 bardzo prawdopodobna, tylko ze teraz gramy najgorzej jak sie da chyba, wtedy byl jakis optymizm i nieszczescie na wyjezdzie (poprzeczka Alexisa np)...

0

I czemu ten Suarez nie probowal z dystansu, nosz zaraz mnie cos strzeli, oni maja jakis zakaz czy co?

1

Typowo haha, a na camp nou bedziemy srac po majtkach zeby wygrac XD

0

Bo 0-0 to jest zly wynik, a my nic z przodu nie potrafimy zrobic, moze dlatego ;p

0

Kiedy Dembele ma dostac prawdziwa szanse jak nie teraz? Ehh, znowu zaczna sie zmiany w 80 minucie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Ze co? hahah XD

0

Chelsea mistrz Anglii, maja dobra kadre, a boja sie wyjsc z nami na otwarta gre, przeciez to jest zalosne XD

0

1

0

Przeciez to bylo niemal pewne, ze Chelsea zagra 5-3-2 jakies dziwne, a nie 3-4-3

0

Ja ogladam na kliencie i niestety mam tylko 2 kanaly Canal +, na jednym leci ta multi liga mistrzow, a na drugim basket

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?