1

@GeneralXavi
Dobre :) jak byś szukał asystenta to zgłaszam się.

10

Proponuje Sergi Roberto , bynajmniej będę spokojniejszy ze nie będzie grał.

3

W takim czasie dla klubu i przy obecnej kadrze zwolnienie komana będzie dużym ryzykiem. Nikt z top- trenerów nie przyjdzie do Barcelony , a jeśli nawet jakimś trafem znalazł by się jakiś nowy „kozioł ofiarny „ z nazwiskiem , to wejdzie do tej samej rzeki co Koman, czyli gwardii emerytów trzymających władze , i grających pod siebie. Tutaj trzeba zmienić kadrę. Podziękować zasłużonym lecz już niestety bez ikry zawodnikom i za ich ogromne pensje zrobić nowy ład a komanowi dać możliwość przygotowania drużyny do sezonu w normalnych warunkach i odpowiednim czasie , bo wyciągnął nas z bagna jak by nie patrzeć.

0

@PauloPaz
Chodzi oczywiście o piłkarzy ;)

1

.. Dumni po zwycięstwie , wierni po przegranej .. a w dzisiejszej Barcelonie na odwrót . Ręce opadają.

1

@ObiektywnyKibic121
Zwolnic kierowcę autokaru ze go wpuścił

22

Ciężko mi wytłumaczyć i zrozumieć 3 rzeczy :
1. Dlaczego Messi musi zawsze grać kiedy ewidentnie stracił zapal i koncentracje. A jak już musi grać to dlaczego go nie zmieniać podczas meczu ???
2. Dlaczego nie daliśmy szansy drugiemu bramkarzowi kiedy ewidentnie ter stegen ma duże wahania formy ???
3 . Kto wpuścił Sergio Roberto do autokaru !!!???

2

Matematycznie to zarabiacie największe pieniądze na świecie a praktycznie nie widać tego od paru dobrych sezonów. Czas się pożegnać z pewna grupa piłkarzy co z pewnością wpłynie ogromnie na polepszenie sytuacji finansowej i da możliwość sprowadzenia innych chcących walczyć na boisku a nie jako to się ma w przypadku co nie których przy stoliku z kontraktami na gigantyczne sumy .

1

Ci sami zawodnicy , trenerzy będą odchodzić i nic to nie zmieni . Tutaj trzeba zmian personalnych.

16

Panie Trenerze , postaw Pan sytuacje jasno!! .. tutaj trzeba zrobić porządki z leśnymi dziadkami co już nie grają na poziomie zarabianych pieniędzy i grać już nie będą , a jakie nie zamierzają im podziękować to uciekaj Pan szybko bo szkoda szargać sobie nerwów i opinii.
Roberto , Pique , Busi , Breit , Pjanic do wymiany .. Messi .. sam nie wiem dzisiaj prócz gola fatalny jak z granada straty , niedokładność i brak wolo walki . Napewno zabrałbym opaskę.
Dobranoc Katalończycy i głowa do góry , przyjdą lepsze czasy byle szybciej jak pozniej.

2

Przyszedł w takiej sytuacji do klubu ze nie zazdroszczę. Do klubu gdzie gra się o najwyższe cele.. ale zejdźcie na ziemie ludziska !! Nie w tym sezonie. Pomijając tragiczna wręcz sytuacje finansowa i brudy wewnątrz klubu to chłop dostal drużynę która od niemal ze 3 sezonów miała zjazd w dół. Nie rozumiem tych którzy tak uparcie twierdzą ze wykonuje zła prace. Zrozumcie ze na dziś Barcelona jest z nazwy a poziom całego klubu i poszczególnych podstawowych piłkarzy jest daleko od czasów świetności. A żeby to się zmieniło potrzeba dużo więcej czasu i pieniędzy których nie mamy a które wydano na nie trafione transfery w ostatnich latach.

6

Fajnego mamy bramkarza :)

0

Trzeba w trybie pilnym pochować wszystkie kozy !!

0

Powinien sam dla siebie starać się o przeprowadzkę aby podnieść się piłkarsko .. chyba ze woli leżeć a na nim mała kupka pieniędzy

0

Dr. Quinn albo house ?

0

Do wesela się zagoi

0

Bardzo niewygodny przeciwnik na swoim terenie dla nas. Chciałbym abyśmy byli wygranymi jednak Wynik 2:2 raczej bardziej z tych możliwych. Resztę meczy wygrać i zobaczymy jak się tabela ułoży na koniec.

0

Zaproponować wymianę za Ricardo z Leicester City . Solidny prawy obrońca na którego nas stać.

0

Podobno powiedział , ze go słabo słyszy i pójdzie na trybuny bo tam lepszy zasięg jest ;)

2

Co robi roberto przy drugim golu ?! Zamiast doskoczyć do gościa ,który był metr od niego w strefie krycia , to on spokojnie patrzy jak ten ustawia się aby otrzymać za chwile piłkę od kolegi a następnie pozwolą mu wykonać wrzutkę między dwóch środkowych Barcy !!! Pomijam już te przyjęcia w linie autu i wszystkie zagrania wsteczne. 50 min. Powinien już dawno zejść. Niech mnie kule biją !! Masakra !!

2

Jeszcze Real odpadnie w lidze mistrzów i Pan Perez zaliczy pamiętny sezon.

0

Adios Nosuper Ligo :)

1

Barcelona wycofuje się również.

1

Wszystkie znaki na niebie mówią ze dzisiaj w nocy jeszcze ten twór padnie na pysk . Anglia i atletico madrid się wycofują . Manchester United pod młotek .

4

16:44 Claudio Ranieri: „Czytając o Superlidze, pierwszą rzeczą, która przyszła mi do głowy, było osiągnięcie Leicester w Premier League. Na tym polega piękno futbolu - kiedy małe kluby mogą rywalizować z gigantami. To jest właśnie esencja tego sportu"

16:32 Bayern Monachium nie zagra w Superlidze!

16:07 Gary Lineker, ekspert telewizyjny stacji BBC: „Żeby była jasność. Jeśli powstanie Superliga, nigdy nie będę pracował przy tych rozgrywkach jako ekspert telewizyjny."

15:34 Pep Guardiola: „Bardzo bym chciał, żeby przewodniczący Superligi pojechał dookoła świata i wyjaśnił wszystkim, w jaki sposób została podjęta ta decyzja". [BBC]

0

Ps. Czytaj ze zrozumieniem i między wierszami chyba ze tylko dobrze liczysz ;)

0

Kosztem większości innych nigdy . Widzę ze materializm twoim sercem.
Masz parcie

2

Wy „ wielcy ojcowie „ świata piłkarskiego - prezesi , właściciele , działacze . Rozpiesciliscie tak swoje kochane pociechy biegające po boiskach , ze się w pale nie mieści. Od lat jest kreowany model piłkarzy celebrytów na co daliście przyzwolenie. Nie wyznaczyliśmy granic dobrego smaku. Napychacie swoje i piłkarzy kieszenie od dobrych 10 lat obrzydliwie niewymiernymi pensjami i dodatkami. Większość legendarnych piłkarzy w historii futbolu pochodziła z biednych i często trudnych rodzin, a piłka była dla nich ucieczka od brutalnej rzeczywistości. Dzisiaj coraz więcej młodych ludzi wybierając piłkę mówi , ze tez chce jeździć takim Ferrari jak Ronaldo albo być na każdej reklamówce jak messi. Panie Perez , mówisz Pan ze chcesz ratować Piłkę , a zabijasz jej serce i dusze tam gdzie się rodzi .. na zwykłych podwórkach. Szkoda młodych ludzi.

3

Proponuje jeszcze wprowadzenie superligi rozgrywania na boiskach orlikowych . 8 najlepiej opłacanych graczy liczyła by kadra danego klubu . Po co oglądać jakiś młokosów typu ,moriba , pedri itd. Na boisku byliby wyłącznie zawodnicy którzy generują największe dochody marketingowe.

0

Tancredi Palmieri poinformował, że UEFA rozważa opcje jak najszybszego zawieszenia ojców-założycieli SuperLigi. Do tego możliwe jest zawieszenie piłkarzy dwunastu gigantów europejskiego futbolu w czasie EURO.

Media