O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, muzyka, sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barca,Lech,Dortmund
  • Barcelonie kibicuję od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 3477
  • Liczba komentarzy 375
  • Polecenia 966

Komentarze

2

@LengletGriezmanUmiti
Będę go zjadł. Dziekuje

1

Ludzie zrozumcie , ze ten „związek „ nie ma prawa się udać. Santos mówi tylko po portugalsku. Wszystkie wskazówki , uwagi czy czysto ludzkie rozmowy docierają przez pośrednika , a wiec już bez istotnych emocji w danej ważnej chwili . Druga sprawa to , ze Santosowi już dawno odjechał pociąg z kierunkiem na nowy futbol i spojrzenie. Mentalnie leżymy , taktycznie również. I zobaczcie co po jego odejściu gra Portugalia. Czy naprawde ciężko to pojąć. PZPN dał ciała i wybrał nie tego selekcjonera do średnich kopaczy i tyle.

0

@AxelF widzę ze lubisz płeć męska i zdjęcia. Więcej odwagi :D

0

Polać mu !! Dobrze mówi .

0

Nie lubię realu , ale tego dziada jeszcze bardziej.

Zobacz wszystkie

55

„Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał „
Lionel Messi
Wyślijcie mu to faxem i po temacie

46

Ja chciałem coś powiedzieć, ale nie o meczu bo to sparing itd. Sezon jeszcze przed nami. Można prosić o jakieś forum dla dorosłych . Strasznie wieje dziecinadą. Wszystkich nie zadowolonych z lewego i ogólnie - pocieszę .. już niedługo Fifa 23.

34

Szkoda mi Xaviego , ale bynajmniej śmieci wyniosą się same. Niech buduje resztę chłopaków żeby był z nich jak najlepszy pożytek i fajny rozwój .

33

Miałem zamiar nie pisać po tym meczu.. ale jak widzę i czytam komentarze „kibiców „ sezonowcow to nie wytrzymałem. Nie głupio wam jeden z drugim jak jedziecie po klubie czy drużynie przy każdej dobrej okazji , a jednocześnie uważacie się za kibiców barcy!!!
Jestem dumny z tego , ze kibicuje klubowi który niejednokrotnie pokonywał jak nikt inny Real Madrid w pięknym stylu !!! Sezon mamy jaki mamy , tym bardziej ja osobiście jestem za ta drużyna , trenerem i klubem. A wam wszystkim „ przewrotnym „ mówię adios .. W tym roku polecam kibicować PSG lub Realowi bo maja szanse wygrać ligę i ligę mistrzów.

31

Lewandowski słabiutko . Dzisiaj wręcz irytujący w gestykulacji - podajcie bo ja sobie strzelę , ale biegać nie będę. Nasi młodzi z fatim i balde mega duży plus . Fajnie się ich ogląda.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?