O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, muzyka, sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barca,Lech,Dortmund
  • Barcelonie kibicuję od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 3770
  • Liczba komentarzy 418
  • Polecenia 1076

Komentarze

0

@MOLESTA a wystarczy pomyśleć co się udostępnia do internetu, tym bardziej gdy dzisiaj nawet Kura jest rasistą bo znosi białe jajka a nie kinder w czekoladzie.

4

…dziwny jest ten świat coraz bardziej , gdzie człowiekiem gardzi człowiek..

1

Nawet jak stwierdzi , że chce mieć samego Małysza w sztabie bo to pomoże drużynie i jego pracy to niech ma.

0

Brednie bredniami ..Realowi teraz strach źle sędziować, bo jeszcze pozew złożą Nie wiem ilu sobie zdaję sprawę , ile oni pozwów zlozyli na La Liga na przestrzeni ostatnich lat.
Wczoraj nawet dziennikarze nie mogli prowadzic studia przed meczem na stadionie.

1

Tak obiektywnie , po zobaczeniu kilku powtórek dwóch konkretnych sytuacji .. CZERWONA kartka dla Arauyo - minimalnie przegrywa pojedynek na pełnej szybkości przed 16 metrem z przeciwnikiem ( jest tuż obok) kładzie rękę na ramieniu gracza PSG .. po czym ten pada( bez pociągnięcia , szarpnięcia ) co skutkuje zderzeniem się z zawodnikiem nabiegającym tuż za plecami czyli Arauyo.
KARNY dla Psg - Dembele źle przyjmuje piłkę , która znacznie odskakuje mu w przeciwnym kierunku bramki - stara się ją dogonić… złe przyjęcie chce wykorzystać Cancelo i postanawia przejąć futbolówkę. Obaj zawodnicy „spotykają się stopami „ jednocześnie kopiąc w kierunku piłki.. gracz Barcelony atakuje piłkę z większym impetem co powoduje upadek Dembele.
Żadna z tych sytuacji nie została obejrzana w powtórce i możliwie uczciwie zweryfikowana przez sędziego głównego , a każda z nich może być różnie zinterpretowana. No cóż , El Classico na otarcie łez.


Zobacz wszystkie

55

„Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał „
Lionel Messi
Wyślijcie mu to faxem i po temacie

46

Ja chciałem coś powiedzieć, ale nie o meczu bo to sparing itd. Sezon jeszcze przed nami. Można prosić o jakieś forum dla dorosłych . Strasznie wieje dziecinadą. Wszystkich nie zadowolonych z lewego i ogólnie - pocieszę .. już niedługo Fifa 23.

34

Szkoda mi Xaviego , ale bynajmniej śmieci wyniosą się same. Niech buduje resztę chłopaków żeby był z nich jak najlepszy pożytek i fajny rozwój .

33

Miałem zamiar nie pisać po tym meczu.. ale jak widzę i czytam komentarze „kibiców „ sezonowcow to nie wytrzymałem. Nie głupio wam jeden z drugim jak jedziecie po klubie czy drużynie przy każdej dobrej okazji , a jednocześnie uważacie się za kibiców barcy!!!
Jestem dumny z tego , ze kibicuje klubowi który niejednokrotnie pokonywał jak nikt inny Real Madrid w pięknym stylu !!! Sezon mamy jaki mamy , tym bardziej ja osobiście jestem za ta drużyna , trenerem i klubem. A wam wszystkim „ przewrotnym „ mówię adios .. W tym roku polecam kibicować PSG lub Realowi bo maja szanse wygrać ligę i ligę mistrzów.

31

Lewandowski słabiutko . Dzisiaj wręcz irytujący w gestykulacji - podajcie bo ja sobie strzelę , ale biegać nie będę. Nasi młodzi z fatim i balde mega duży plus . Fajnie się ich ogląda.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?