0

@FabianekMrozek to co robić, kupować słabych?

0

Ale poważnie, Rashford na boisko xd

7

@blakkudium zamykają klub

0

Jesteśmy tu, śpiewamy Ci, będziemy z Tobą aż do końca dni! Gordonku mój, ja kocham Cię, jesteśmy z Tobą i na dobre i na złe! OLE OLE, OLE OLE

0

@ProMILs Rafy nie będzie

3

Ale za dwa sezony Atletico będzie miało pożytek z tego Gordona na skrzydle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MessiForeverTheBest pomidorówka

3

@Frimpong to tylko 2 mecze na MŚ.

1

Raszyk wchodzi i robi 2 G/A

0

@Krzyniu poczekajmy po prostu, co z Kolumbią zrobi

2

@Conradxc chciałem coś pisać, ale dla pewności wszedłem w profil i już nie muszę się odnosić.

0

@maroon nom, na bank ten dziennikarz jest fanbojem xD

0

@maroon normalna sprawa. Przestańmy udawać, że Ronaldowi zależy na czymkolwiek innym niż na przebiciu Messiego w czymkolwiek xD

0

@FcPortoFan1999 bo to luz, zabawa, wszyscy się nawzajem komplementują. Turniej jedności, wzajemnego szacunku.

0

@PIWOSZ89 Flick może zrobić z niego cichego, ale kluczowego grajka

3

Siedzi w głowie, siedzi

1

Prowadź ku zwycięstwu, Antoni.

9

Za chwilę lecimy z Gordonówką

3

haha i tym akcentem kończymy mecz

0

@FcPortoFan1999 kogo chcesz oszukać

2

@FcPortoFan1999 myślisz o stopach Aitany.

1

@FcPortoFan1999 potrafię

3

Widać po Ronaldo, że w jego głowie zadanie na cały mundial wykonane i niech się dzieje co chce xd

0

Obawiałem się, że Portugalia stanie na drodze Argentyny, ale dawać to. Bieda w obronie jak nie wiem.

0

xddddd ale dzbany

5

Dajcie spokój, jaki karny xD

7

@Encore ja umniejszałem Niemcom

2

Dobra faul będzie

0

o ku*waaaaaaaaaaa XD Ale Joajo odwalił

0

Nie no, ja ogólnie uważam przerwę na nawodnienie za dobry pomysł, ale wiemy, że nie zrobiono tego dla zawodników, tylko dla sponsorów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?