PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FabianekMrozek to co robić, kupować słabych?
0
Ale poważnie, Rashford na boisko xd
7
@blakkudium zamykają klub
0
Jesteśmy tu, śpiewamy Ci, będziemy z Tobą aż do końca dni! Gordonku mój, ja kocham Cię, jesteśmy z Tobą i na dobre i na złe! OLE OLE, OLE OLE
0
@ProMILs Rafy nie będzie
3
Ale za dwa sezony Atletico będzie miało pożytek z tego Gordona na skrzydle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MessiForeverTheBest pomidorówka
3
@Frimpong to tylko 2 mecze na MŚ.
1
Raszyk wchodzi i robi 2 G/A
0
@Krzyniu poczekajmy po prostu, co z Kolumbią zrobi
2
@Conradxc chciałem coś pisać, ale dla pewności wszedłem w profil i już nie muszę się odnosić.
0
@maroon nom, na bank ten dziennikarz jest fanbojem xD
0
@maroon normalna sprawa. Przestańmy udawać, że Ronaldowi zależy na czymkolwiek innym niż na przebiciu Messiego w czymkolwiek xD
0
@FcPortoFan1999 bo to luz, zabawa, wszyscy się nawzajem komplementują. Turniej jedności, wzajemnego szacunku.
0
@PIWOSZ89 Flick może zrobić z niego cichego, ale kluczowego grajka
3
Siedzi w głowie, siedzi
1
Prowadź ku zwycięstwu, Antoni.
9
Za chwilę lecimy z Gordonówką
3
haha i tym akcentem kończymy mecz
0
@FcPortoFan1999 kogo chcesz oszukać
2
@FcPortoFan1999 myślisz o stopach Aitany.
1
@FcPortoFan1999 potrafię
3
Widać po Ronaldo, że w jego głowie zadanie na cały mundial wykonane i niech się dzieje co chce xd
0
Obawiałem się, że Portugalia stanie na drodze Argentyny, ale dawać to. Bieda w obronie jak nie wiem.
0
xddddd ale dzbany
5
Dajcie spokój, jaki karny xD
7
@Encore ja umniejszałem Niemcom
2
Dobra faul będzie
0
o ku*waaaaaaaaaaa XD Ale Joajo odwalił
0
Nie no, ja ogólnie uważam przerwę na nawodnienie za dobry pomysł, ale wiemy, że nie zrobiono tego dla zawodników, tylko dla sponsorów.