- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
7
Najlepsze jest te biadolenie niedzielniaków odnośnie Gordona, że to tylko 2 mecze na MŚ.
To jest przeciez jego kontynuacja słabiutkiego sezonu zakończonego na 12 miejscu w lidze z 6 bramkami i 2 asystami.
Żeby było jeszcze ciekawiej to 3z6 bramek zdobył z rzutów karnych.
Zawrotne 5 G/A z Gry w lidze.
No ale fajnie presuje i szybko biega
Komentarz usunięty
1
@Luciano99 XDDDD
Kocham la bambe xD
2
@Luciano99
Słabiutkie te posty pod herby.
Chyba to była twoja ostatnia złota piłka
1
@Frimpong To teraz zapodaj staty Darwina
3
@Frimpong to tylko 2 mecze na MŚ.
0
@MessiForeverTheBest
No miał lepsze niż ten Gordonek gdy go kupowali do Liverpoolu xD
Sezon po którym go kupili:
41 meczów
34gole
4 asysty.
Podobne do 6goli i 2 asysty co?
A cena podobna
2
@Frimpong A co nas interesuje jakaś Liga premierów, chłop ma 12 g/a w 12 meczach Ligi Mistrzów
3
@Mario96w Tam chyba tez polowa z karnych a reszta to bramki z Karabachem
0
@Encore xddd także ten
2
@Encore Psujecie mi narrację premierligowcy
1
@Mario96w Ale świetnie wykonuje te karne to napewno bo ma 21/18
1
@Encore @Mario96w
To faktycznie dobrze je wykonuje skoro 3 mu policzyli za 2pkt