PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co jest zadaniem premiera i rządu?
1
@Adran360 o ta, super odcinek :D Zresztą Ludwiczek nie miał słabych odcinków
1
Deco niech tego Baloguna obserwuje lepiej
0
@addept przede wszystkim, nasz rząd nie poczyni żadnego kroku, by pogrozić Ukrainie palcem, więc to odebranie orderu, populistyczne czy nie, było potrzebne. A poparcie tego ruchu wśród Polaków jest ogromne.
4
Jeszcze fajnie jakby Zełenski musiał w zębach przynieść ten order. Bo pewnie po ukraińskim olx będzie latał.
15
Jedziemyyyyy. Mój prezydent.
1
@Dankho94isback ja wierzę w nasze kochane Gordonisko.
0
Odpuszczenie Grimaldo to część planu na pozyskanie Alvareza (tak sobie wmawiam, bo na razie nie chcę wyzywać Deco od kretynów)
1
@LAMC_10 bo mają piękne wartości
0
@Marcelinho99 ani im drgną słupki. Beton gorszy niż pis
3
I wszystko rozejdzie się po kościach. A Ty człowieczku czekaj 10 godzin na sorze albo latami na wizytę. Szczerze mówiąc, takie sprawy brzydzą mnie o wiele bardziej niż nakradzione miliardy, bo pokazują zwykłemu człowiekowi jego miejsce w tej piramidzie. https://x.com/szachmad/status/2067986841794433244
9
Przypominam, że Ronaldo w Katarze był młodszy niż Messi teraz. Nikt sobie nie wyobraża kadry bez 38-letniego Messiego, a Portugalia od 4 lat sobie wyobraża, jak dobrze byłoby grać bez Ronalda
0
@clyde no właśnie :D
0
@clyde ponoć South of Midnight nie jest złe, ale ja w to nie zagram przez zje... devów
0
Portugalia jest w dupie. Albo zaczną grać na Ronaldo i gówno z tego będzie, albo go posadzą na ławie, to on im zrobił taki smród, że tylko się zwijać z tych mistrzostw.
0
@GeneralXavi wiadomo, jakieś tam saloniki vip to jest zbyt przyziemna afera dla ELYT i ich to nie rusza. Nie to co miliardowe przekręty pis, ktorych zwykły człowiek nawet nie odczuł
6
A teraz nagle gadają, że trzeba doceniać dwóch goatów, że po co ta rywalizacja, może byśmy się razem kurakao napili xD
5
Infantino wrzucił na IG posta "#StopHateProtectFootball" i wyłączył komentarze xD
8
Nic o nim nie wiem, ale pewnie marketingowo byłby to strzał w 10 w Korei
2
Na tym TVP to jest taka pikseloza, że aż obrzydliwe. Szczególnie te grafiki różne.
1
Kanada - Katar czy Wiedźmin 3
4
@Encore wzorowanie się na Viniciusie, Ronaldo ulubionym zawodnikiem. Widać, że tam w głowie Kongo godne Realu.
3
"Pa tera" panie Laskowski
4
@Greenalley ludzie niczego nie zapomnieli, ale chyba jest różnica między tym, jak baba rzuca chłopa by być z tobą, a tym, jak rzuca ciebie, żeby być z innym chłopem xD
22
Każdy chce mieć Messiego na swojej tablicy
7
Informacja sprzed chwili
Paul McCartney skończył dziś 84 lata
1
Czarni z cieszynką Ronalda @Popitek12
1
@Popitek12 a byłeś w Gęsiej Pipie?
2
Nowy filmik
0
@pawello10 ta, a pod postami o Ronaldo wręcz przeciwnie xD