Następny mecz:  Inter  -  Barcelona     ·  Dziś o 21:00  ·  6. kolejka Liga Mistrzów , Gr. F Polsat Sport Premium 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

18 stycznia 2018

Dni w serwisie

690

Liczba komentarzy

26

Ocena komentarzy

+190

Najlepiej oceniane komentarze
  • Monix10
    Polecają 101

    Jutro lecę do Barcelony świętować z mężem kolejną rocznicę ślubu. Będziemy na meczach z Espanyolem oraz Alaves . Pomimo,że będzie to już moja piąta i szósta wizyta na Camp Nou, jestem jeszcze bardziej podekscytowana, gdyż liczę na wspaniałą remontadę oraz debiut Coutinho.

  • Monix10

    Często użytkownicy pytają, które miejsca na Camp Nou są najlepsze. Napiszę jak to wyglądało z mojej perspektywy. Byłam na czterech meczach Barcelony; dwa razy na wyższych trybunach i dwa razy na samym dole (w tym raz w pierwszym rzędzie). Rzeczywiście mecz z góry ogląda się o wiele lepiej niż z dołu, ale kiedy siedzi się na dole, a Leo celebruje swoją bramkę, będąc dwa metry od ciebie i cieszy się razem z tobą to jest to super wspaniałe uczucie i nie sposób się nie wzruszyć. Dodatkowo, gdy cały stadion oddaje mu hołd, on za to dziękuje, a ty widzisz dokładnie na jego twarzy wszystkie emocje z tym związane to już w ogóle można się popłakać.

Gorące tematy