O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1896
  • Liczba komentarzy 108
  • Polecenia 481

Komentarze

2

5

@arsenallondyn0 to moje zdjęcie zrobione w zeszłym roku w Santa Monica
https://zapodaj.net/732f8ac92875a.jpg.html

0

@kamyk_23 niestety, ale na San Diego już nie starczyło nam czasu. Liczę, że może jeszcze kiedyś się uda

1

@kamyk_23 ja miałam to szczęście, że udało nam się zobaczyć wodospady z dużą ilością wody

2

@Pawel13sz w ubiegłym roku miałam ogromna przyjemność odwiedzić Yosemite - niezapomniane widoki i przeżycie

Zobacz wszystkie

130

Jutro ponownie lecę z mężem świętować rocznicę ślubu w naszej ukochanej Barcelonie. Oczywiście jak zwykle wybieramy się na mecz ukochanego zespołu. Myślałam jednak, że mecz z Granadą będzie tym bez większej historii, a tu taka niespodzianka. Mam wielką nadzieję, że będziemy naocznymi świadkami początku nowej, ekscytującej ery w historii naszego klubu - tego sobie i Wam życzę.

102

Jutro lecę do Barcelony świętować z mężem kolejną rocznicę ślubu. Będziemy na meczach z Espanyolem oraz Alaves . Pomimo,że będzie to już moja piąta i szósta wizyta na Camp Nou, jestem jeszcze bardziej podekscytowana, gdyż liczę na wspaniałą remontadę oraz debiut Coutinho.

53

@masq bardzo fajny pomysł.

Monika - żona, matka i z pewnością najstarsza kobieta na tym forum. Z wykształcenia jestem ekonomistą.
Nie udzielam się zbyt często, ale lubię w wolnym czasie Was poczytać. Kibicuję Barcelonie od 2004 roku i swoją pasją zaraziłam męża i syna.

Uwielbiam podróże, książki (od jakiegoś czasu najchętniej czytam biografie) i muzykę. Oprócz Barcy kocham także Barcelonę miasto. Czytam i oglądam wszystko co jest z nią związane. Za każdym razem gdy tam jestem odkrywam nowe wspaniałe miejsca, a moja fascynacja rośnie. Może kiedyś uda nam się tam zamieszkać np na emeryturze:)

W związku z tym, że mogłabym być mamą młodszych użytkowników to zamieszczam swoje zdjęcie, bo nie grozi mi już zainteresowanie adoratorów:)
https://zapodaj.net/090ccaf35dd6f.jpg.html

42

Często użytkownicy pytają, które miejsca na Camp Nou są najlepsze. Napiszę jak to wyglądało z mojej perspektywy. Byłam na czterech meczach Barcelony; dwa razy na wyższych trybunach i dwa razy na samym dole (w tym raz w pierwszym rzędzie). Rzeczywiście mecz z góry ogląda się o wiele lepiej niż z dołu, ale kiedy siedzi się na dole, a Leo celebruje swoją bramkę, będąc dwa metry od ciebie i cieszy się razem z tobą to jest to super wspaniałe uczucie i nie sposób się nie wzruszyć. Dodatkowo, gdy cały stadion oddaje mu hołd, on za to dziękuje, a ty widzisz dokładnie na jego twarzy wszystkie emocje z tym związane to już w ogóle można się popłakać.

32

Nie motywuje źle, stara się i motywuje też źle, sztucznie. Nie mogę zrozumieć niektórych osób.