Mitello
Dołączył/a: wrzesień 2014
Włocławek
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy to dobry pomysł ;/
0
Jak real nie może to sędzia pomoże
0
Aby odnosić sukcesy, trzeba dobrze grać
0
A Kryśka coś trafił ?
0
Jak tam real bo nie wiem ?
0
Oj chyba się szykuje kolejna strata punktów ;/
0
No jakieś dobre zmiany chociaż .
0
Chciałbym w Barcelonie jakiegoś dobrego trenera ( ale naprawde dobrego a nie że zubiemu sie wydaje ) z ligi Angielskiej.
1
Z tak grającą Barcą to odpadniemy w 1/8 Ligi Mistrzów i będziemy na 7 miejscu w tabeli na koniec.
0
Neymar i Xavi muszą wejść.
0
Ja pitole. Co to ma być !?
2
Tak jest Bartra i Mathieu to powinna być nasza para ŚO
0
Może i tak ale chyba nie zagra w następnym meczu ligi mistrzów to może Montoya zagra ;)
0
Może teraz Bartra szanse dostanie ale jeżeli będzie duet Pique-Masche to czarno to widze bo Masche sobie jakoś daje rade ale jest niski a Pique... szkoda gadać.
0
Żenada... Prześcieradła są już przed nami a 2 mecze temu mieliśmy 4 pkt przewagi.
0
Xavi musi wejść za Busqetsa albo Rafinhe.
0
NO nie wieże ...
0
Ja uważam, że jest spoko trenerem.
0
A czemu miały by się nie liczyć ?
0
Ja uważam, że złotą piłkę powinien dostać Messi może nie nastrzelał tyle goli co Ronaldo ale asystuje i to on ciągnie naszą drużynę.A jeżeli nie Messi to Neuer. Ale niestety czuje, że ZP dostanie Krysia ;/
0
Lipa ale no cóż taki jest futbol nie wszystko da się wygrywać.
VeB ! ! !
0
Mam prośbę da ktoś transmisje tylko nie FutbolHD bo coś nie chce mi się włączyć .
0
Chciałbym taki skład :
Bravo - Alves, Bartra, Mathieu, Alba - Masche, Rakitić (lub Xavi), Iniesta - Messi, Neymar, Suarez .