Mitello
Dołączył/a: wrzesień 2014
Włocławek
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale są 3 pkt? Są !
1
Na szczęście 3 punkty ale myślałem że się posram.
2
Ale chamscy kibice. Rzucają z trybun w Messiego butelkami.
0
Ja pier.... Wkońcu :)
0
oj chyba remis będzie:(
A w przypadku remisu którzy będziemy w tabeli ?
0
Gdyby u nas tak było a nie cisza.
0
Spokojnie nie srajcie Pedro wejdzie i wygramy ;)
0
Boje się o ten mecz :/
0
Co Alves ćwiczy? Przewrotki ??
0
Czemu na stadionie słychać orkiestrę ?
0
Za Busqetsa powinien wejść Rakitić.
0
Oni się muszą ogarnąć z tymi faulami !
0
No to niedobrze Leo musi dużo strzelać.
0
Ja osobiście liczę, że nie trafi.
0
Głupi to mają szczęście.
0
Jak tam meczyk Realu ?
0
Osiągnięcia to tylko gole no bo nie przecież wygrana LM i PK bo to drużynowo.
0
Aha a jak ogólnie wygląda gra Realu ?
0
Jak tam Real? Coś Krystyna trafiła ?
0
Nie był bym tego taki pewien ;)
0
A jaki wynik meszy Bayern-Man.City
0
hat trick ! ! !
0
3-0 Messi trafił.
0
Messi ! ! !
A może hat-trick ? :D
0
ACH Pedro blisko było.
0
No nie wierze to się robi już śmieszne.
3
Milik jest genialny :)
0
No nie wieże i z kim zostaniemy z Alvesem a może z Douglasem (Kto to wgl jest) ?!
0
Trochę przypomina mi z wyglądu Neuera
0
Fajnie by było jak by go do nas ściągnęli pasuje do naszego stylu i jest to zawodnik na kilka ładnych lat. Zubi powinien ruszyć te tłuste dupsko i wyłożyć trochę kasy w zimowym oknie bo w letnim to puki co nie ma co marzyć.