Mitello
Dołączył/a: wrzesień 2014
Włocławek
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak tak zagramy z Manchesterem city to sie nie boje że przegramy :)
0
No nie wiem wiesz Real awansuje i nie wiesz jak będzie może tak jak na el clasico a jak Atletico to może znowu wygramy ;)
0
NO i teraz już sie nie denerwuje :)
0
Ten sędzia to paranoja !
0
sędzia mnie załamuje :(
0
GOOOOL ! ! !
0
NIEEEEE :O
0
GOOOOOL ! ! ! szkoda że Suarez nie trafił może zyskał by więcej pewności siebie. Ale jest gol to najważniejsze :)
3
Ale nie tak głęboko a jak odejdzie to dopiero będziemy głęboko w czarnej dupie.
5
Muszą go zatrzymać ! ! !
0
Messi nie może odejść bo bez niego to w przyszłym sezonie o jakimkolwiek tytule nie ma co marzyć dobrze będzie jak byśmy mieli w takiej sytuacji 3 miejsce w lidze.
0
Ja jestem za Atletico, ale to będzie ciężki mecz dla nich.
1
A to spoko :D
0
A ten zakaz transferowy działa też na trenerów ?
0
Nie no nie wieże taka okazja zmarnowana na odrobienie punktów. Brawo !
0
Chyba Przegramy :/
1
Wesołych Świat Bożego Narodzenia wszystkim wam życzę :)
0
A mnie się gra całkiem podobała
0
Pedritto ! ! ! co za podanie Rakitcia
0
"Real to drużyna Boga" - A co oni z Bogiem mają wspólnego ?
0
A czemu dzisiaj Neymar ma nie zagrać ?
0
Jak tam Real ? ? ?
0
To jest żałosne ;/
1
Właśnie też się zastanawiam.
0
ile karnych w lidze ma już Krystyna ?
1
Messi hat-trick ! ! ! Pedro jak pyka :D
0
Wow co się dzieje :o ?!
2
Tylko jedno słowo GENIUSZ ! ! !
0
Oj tam mała pomyłka :D
0
Wygląda to w miarę podobnie, lekko na korzyść Krysi. Ale głosujący pewnie patrzą przeważnie na gole i najprawdopodobniej wygra Krystyna. Mimo wszystko ja jeszcze wierze że może być inaczej.