0

Brawo Neymar ;)

0

busqets nie lepiej wejdzie a masche na śo

0

Luis spryciarz :D

0

Ivan ! ! !

1

Co za fuksiarze.

0

W końcu jakiś porządny skok.

0

No skład spoczko ;) Szkoda że nie gra Rakitić za Inieste ale jest spoko.

1

Rudy ??? co to robisz ?!

0

Pięknie :)

0

Nie tylko tobie :)

0

W końcu Suarez. Może sie odblokuje :)

0

A jak wygląda gra Sevilli

0

Jak real ?

0

NO !

0

Ja pitole...

0

Spokojnie sędziowie nie pozwolą. ;)

0

Atletico straciło u mnie szacunek za takie brutalne granie.

1

Suárez , Neymar i Alba jak zwykle ściemniali . Mecz dla Barcelony , ale nie można nie wspomnieć o ich żałosnym aktorstwie . Dwaj pierwsi w pierwszym meczu nie zachowywali się lepiej . Hollywood team - najlepsi są w tym na świecie !
HAHAHA KOMENTARZ NA RM.

0

Suarez całkiem mi się dziś podobał. Widać że miał chrapkę na gola.

0

Albo zmarnuje dwie seteczki :D Ale liczę, że coś trafi.

0

Wszystkiego Najlepszego Panie Generale !

1

No chyba oglądasz inny mecz.

0

No nie za bardzo :/

0

Przekombinowali.

0

Suarez coś cienko dzisiaj.

0

Piqet ! ! !

0

bardzo dobre zmiany.

1

Rakitić ładnie gra, kilka bardzo dobrych podań.

0

Całkiem spoko składy.

0

Podoba mi się wypowiedź Macieja Iwańskiego http://sport.tvp.pl/18410725/moj-glos-w-zlotej-pilce-fifa-2014

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?