0

Czy tak trudno jest strzelić karne ?!

0

My też mogliśmy wykorzystywać swoje okazje.

0

Brawo.

2

Haha w reklamie faktów pokazywali fragment w którym mówili o Lewym i jakiś koleś powiedział że nareszcie pierwszy polak który zdobędzie Złotą Piłkę :D

0

HD jak się Balem podniecają XD

0

Miałeś dobre przeczucie ;)

0

0

Jak sami nic nie wygrali, to ich chociaż nasza porażka cieszy xp

0

Co ?!

0

Pedro !!!

4

Musimy teraz coś trafić bo boje się karnych ;/

2

Komentarz usunięty

0

nie no śmiech na sali !

0

Ale jaja ;p

1

Higuain za dużo przebywał z Ramosem.

0

Kurcze ja to mam pecha nie obejrzę tych dwóch finałów :(

0

Ale jaja :D

0

Da ktoś dobrego linka ?

0

Niech się wypcha tym złotym butem. Messi może zdobyć tryplet; a mi sie wydaje, że to jest ważniejsze, ale pewnie dla CRa ważniejsze są indywidualne nagrody.

0

A kto trafił ?

0

https://www.youtube.com/watch?t=2038&v=zQgqAHaKJkU

0

spoko ;)

0

https://www.youtube.com/watch?t=2038&v=zQgqAHaKJkU

0

Niestety nie mam cyfrowego polsatu ;p

0

Dzięki ;)

0

Ma ktoś jakąś transmisję na Youtube ?

0

Też tak myślę ;)

0

118 ;)

0

Karny :)

0

Poratuje ktoś linkiem ??? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?