MichalRBB
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
4 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Jak zostanie potwierdzony wybór młodego do nas, to wtedy będę się jarał jak samochód elektryczny na parkingu podziemnym, a na razie się nie napalam :)
1
@chavez ****, też dołożę herbik do kompletu :_)
4
"Ulubieniec kibiców będzie sędziował w lidze saudyjskiej" i ma "również zostać szefem komitetu sędziowskiego."
Oni dzisiaj mają w Arabii Prima Aprillis?
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/50/c4/5abe225834927_o_large.jpg
2
KSI znam z jego wcześniejszej twórczości
0
@Barca1922 Powiem Ci krótko, pi*****l ich wpisy, bo najwyraźniej wolą interesować się czyimś życiem, ponieważ pewnie sami mają żałosne, a Ty teraz poświęć ten czas dla syna :) Gratulacje.
PS. Widziałem już podobne sytuacje i nie ma co Ci zazdrościć, że musisz przez to przęchodzić, ale życzę powodzenia i zdrowia dla Ciebie i młodego ;)
0
"Rafa Márquez: Jedziemy do Madrytu z niepewnym wynikiem"
Ale damy radę awansować, bo jesteśmy Barcą!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Elvisek Problem z plecami.
0
@Kamiloza91 Do zobaczenia na derbach ;)
1
Trzeba uważać, bo jeszcze Ramosa może przyciągnąć ze sobą jakby wrócił.
1
Oby nie odbył na siłę presezonu, niech wyleczy uraz na 100%, bo przyszły sezon może być dłuższy od obecnego, a wartościowego zmiennika na jego miejsce nie widać.
Zdrowia chłopaku!
1
@David_Martin Raków nie lepiej wygląda po zdobytym mistrzostwie :)
0
@Azrik Bynajmniej nie za taką kwotę i z takim wysokim kontraktem.
0
Nie ma sensu chłopaków przeciążać w tym sezonie już nadmiernie. Niech popracują w spokoju nad sobą bez presji, wygrać już nic więcej w tym sezonie nie wygrają, a pogarszać stanu zdrowia dla rekordów innych indywidualnych zawodników nie widzę sensu. Niech przygotowują się pod następny sezon, aby omijały ich kontuzje, a na ich miejsce sprawdzić innych przyszłościowych młodych grajków.
16
Idealny kandydat na pierwszego kapitana, ala Puyol. Kogoś takiego nam trzeba było!
8
Najważniejsze, aby obyło się bez jakiejkolwiek kontuzji!
0
@KamQiX Oby zostali!
2
Ze względów wzajemności, chłopaki powinni spuścić im wp*****l!
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
6
Co się tutaj odj****o?!
2
Jaka ulga na sercu się robi, gdy czyta się takie newsy :)
0
@Kidd Dla mnie tylko zegarki tradycyjne bądź hybrydowe (anologowo-cyfrowe), taki jak ostatni przypadkowy zakup, bo natychmiast rzucił mi się w oczy w salonie CASIO ECB-S100HG-1AEF. Ten zegarek wygląda nieporównywalnie lepiej na żywo niż na zdjęciach i funkcji też ma niemało.
Dla mnie osobiście smartwatch, to jest przerost formy nad treścią, lecz jest to oczywiście tylko moja subiektywna opinia.
1
@Firestone Jak przedłużył kontrakt, to niech chociaż trawę kosi przed meczem jakby była za wysoka :)
0
@agaFCB Albo nie wiesz, że masz. Żaden kolega/koleżanka?
0
@agaFCB Po Twojej odpowiedzi wiem, że koleżanka nie biega. Chodzi o osobę, która robi już to z automatu ;) Bo dzisiaj zaczniecie, a za tydzień będzie po ptokach, bo nie będzie miał kto Cię motywować.
1
@pacior95 Jeszcze musi sam Fati się zgodzić na to rozwiązanie, a wiadomo jak jest w Barcelonie, wieczne wakacje.
0
@agaFCB Jak nie możesz sama zacząć biegać, to znajdź kogoś kto z Tobą będzie zasuwać. Sam wiem jak to działa, bo już sporo osób w to wyciągnąłem :)
1
@agaFCB Wcale się nie dziwię, strasznie to wygląda :(
1
@BulaKG Nie wiem kto tam komentuje, więc zadałem proste pytanie.
0
@CzeksonFCB1899 Kto to powiedział, bo oglądam po angielsku?