MiGzi
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piękne losowanie XD
0
PSG jak najbardziej do ogrania
0
Kapitan dzisiaj klasa po wejściu
0
coś przeskoczyło, ewidentnie
3
wyjść jak na wojnę i załatwić sprawę nawet w pierwszej połowie, Vamos!
6
@GeneralXavi może jakiś Escape Room
4
coś pięknego XDDDD
59
nie kumam jakim sposobem oni razem wygrali tylko jedną LM, paranoja
0
kapitalnie to zrobił
0
@wawrzyn1 czuje taki dziwny niepokój przy jego podaniach XD
0
@Firestone niech rośnie
5
Powinniśmy mieć minimum 2 bramki więcej w tym meczu XDDD
0
Cancelo Kocham Cię
1
o jezu Fermin, chłopaku
0
@AdiKingu96 jak Tuborg to tylko w Danii
2
jak z dziećmi XDDD
0
@Sewren122 inne miejsce niż 1 w tej grupie będzie totalną kompromitacją
0
Ferran to kocik, a Denzel na ławce go trzyma xd
0
co to De Jong na śo? xd
2
@DonCarletto może jeden mecz by zagrał, potem szpital XD
0
@Medium jeszcze dwie niech wpakuje
3
zrobili to :D :D
1
@BulaKG Balde na pewno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Culers JD honey
1
@bary Pep kiedyś powiedział, że nie da się wygrywać wszystkiego ciągle tymi samymi piłkarzami i, że jeśli ktoś chcę odejść, to po prostu mu pozwala
2
dawać stówę i narka
1
cudowny chłopak
0
@Destroyer_of_Worlds Oriol masz jedno zadanie
0
nie no Denzel, co ty robisz XDD