0

piękne losowanie XD

0

PSG jak najbardziej do ogrania

0

Kapitan dzisiaj klasa po wejściu

0

coś przeskoczyło, ewidentnie

3

wyjść jak na wojnę i załatwić sprawę nawet w pierwszej połowie, Vamos!

6

@GeneralXavi może jakiś Escape Room

4

coś pięknego XDDDD

59

nie kumam jakim sposobem oni razem wygrali tylko jedną LM, paranoja

0

kapitalnie to zrobił

0

@wawrzyn1 czuje taki dziwny niepokój przy jego podaniach XD

0

@Firestone niech rośnie

5

Powinniśmy mieć minimum 2 bramki więcej w tym meczu XDDD

0

Cancelo Kocham Cię

1

o jezu Fermin, chłopaku

0

@AdiKingu96 jak Tuborg to tylko w Danii

2

jak z dziećmi XDDD

0

@Sewren122 inne miejsce niż 1 w tej grupie będzie totalną kompromitacją

0

Ferran to kocik, a Denzel na ławce go trzyma xd

0

co to De Jong na śo? xd

2

@DonCarletto może jeden mecz by zagrał, potem szpital XD

0

@Medium jeszcze dwie niech wpakuje

3

zrobili to :D :D

1

@BulaKG Balde na pewno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Culers JD honey

1

@bary Pep kiedyś powiedział, że nie da się wygrywać wszystkiego ciągle tymi samymi piłkarzami i, że jeśli ktoś chcę odejść, to po prostu mu pozwala

2

dawać stówę i narka

1

cudowny chłopak

0

@Destroyer_of_Worlds Oriol masz jedno zadanie

0

nie no Denzel, co ty robisz XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?