0

O matko ten pena to jest leszcz jak mało kto...

0

Kolejny młodziak gra w pierwszej drużynie i ładuje bramę na wagę złota

Hansi Flick: *smiles in German*

1

O, jak legancko ucięta powtórka w momencie jak typ mu kolano w nery wbija xD

27

Ja to po reakcji piłkarzy myślałem, że on przytomność stracił czy coś, bo w sumie gołym okiem nic nie było na tej nodze widać, a nawet żółci łapali się za głowy. No chyba, że słychać było aż taki trzask...

0

@Pedri16Future jeszcze nie przestawiłem toku myślenia

4

Wczoraj nie wierzyłem w to, co patrzę. Place obrzydliwe pieniądze za C+ i mam dopłacić jeszcze obrzydliwsze za oglądanie CL xD

2

No i .uj, no i cześć.

0

Mariusz, mówię ci, podejdź do tego monitora, bo będą dymy jutro.

0

@Lucerfi pierwszych kilka meczów dobrze grał Depay, jednak później dostosował się do reszty. Łatwiej mieć taki debiut jak cała drużyna jest w formie.

3

@aspr1me Raphael Nazario da Lima

1

U Hansa to jeszcze Ansu zacznie coś niecoś grać (może nawet z brzucha zrzuci). Niepowodzenie przy transferze niejakiego Nico może jeszcze okazać się dobrą wiadomością xD

0

@Linnox halo halo, o co się rozchodzi?

1

@NorbiTBOB czy Valencia i Bilbao to chłopcy do bicia?

3

@MichuZ44 allahallahallah allahallah allaaaaaa

0

Ale chłopaki rozkręcili imprezę aż sędzia breakdance zapyla

1

@konrad1661 panie ja byłam już od pjonty rana w tyj kolejce

0

Widziałem tu swojego czasu dużo marudzenia na te nasze koszulki. Kurde gdyby nie ten wielki spotifaj na środku to wg mnie świetne

0

@KacperVEB nie. Skądże xD

0

@Azazel_Pazuzu do 2028 może się odnowić uraz

0

Jakby Lewy tak zyebał 2 setki w 94 minucie to byśmy go chyba pozbawili obywatelstwa xd

1

@pt9 a jeszcze Gavi jakby wrócił...

2

0

Chyba zdrowy stolec w przerwie był

0

Co to za nogi w studiu TVP?

1

Coś nie w sosie gówniara

27

Ale mnie wcurwia zawsze to schodzenie tak szybko z anteny. Przecież gdyby była dogrywka, to to by jeszcze trwało. Okej, mogli przekazać głos do studia, ale na świecie nadal trwają transmisje. Jakoś potem w necie pełno jakichś fajnych momentów z tych ceremonii ktoś udostępnia, ale nie. U nas muszą udka w Biedronce i goude w promocji szybko zareklamować.

1

Carvajal złota piłka. Ale nie wiadomo jakie kryterium w tym roku się wylosuje

0

Szpaku nie może przeżyć. Już tak tłumaczyli Angoli, że aż śmiech xd

0

Laysiki flaming hot to im wyszły. Polecam, świetne do meczyku

0

Dani Olmo, Danim Olmo, Daniemu Olmo, Danim Olmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?