2

Bardzo dobrze, jest w wieku kiedy na igrzyska może jechać, niech grać z rówieśnikami, wszystko w swoim czasie, na mistrzostwa przyjdzie jeszcze czas. Jak go nie zajadą, nie zniszczą za dzieciaka to zagra jeszcze na wielu imprezach w karierze,. Teraz ważniejszy jest właściwy, dobrze poprowadzony rozwój.

5

Prawidłowo…chłopak jeszcze się nagra, wszystko przed nim

2

Cena wykupu jest podobna a nawet w przypadku Diaza może być wyższa (Liverpool może powiedzieć ile zechce, nie ma klauzuli wykupu) ale przynajmniej Nico to zakup na lata, chłopak ma 20 lat jakoś i po kilku latach wciąż albo będzie grał w Barcelonie albo będzie można liczyć na jakąś sprzedaż…po kilku latach Diaz to już będzie mógł odejść za dwie piłki i koszulkę.
W Barcelonie niezmiennie najlepiej się robi interesy w gronie znajomych i tyle…nie ważne dobro klubu w dłuższej perspektywie.

0

Pytanie ilu piłkarzy wróci z przewlekłymi kontuzjami lub wyeksploatowanych, bez sił.
Mistrzostwa same w sobie nie winie ale ogólnie liczba meczów które są teraz w roku do rozegrania przez chciwość działaczy piłkarskich i całego biznesu jest chora…
A nad młodymi jeszcze myślą czy by może na olimpiadzie dodatkowo po mistrzostwach nie zagrali. Chcą kolejnych zawodników zajechać zanim dobrze zaczęli kariery.

5

Flick jeszcze pracy nie zaczął ale dziennikarze już wszystko wiedzą ;) a co do Jaos to pozostanie któregokolwiek z nich jest co najmniej mało przekonujące...Felix albo sporadycznie zagra fantastycznie albo piach...Cancelo niestety tych amatorskich wpadek w obronie chyba nie jestem w stanie zapomnieć choć tutaj można mieć cień nadzieji, że Flick lepiej poukłada. grę obronną i Cancelo będzie lepiej wypadał.
Obaj mają duże możliwości i obaj się nie potrafią wykazać, dylemat czy kolejny trener w ich karierze coś zmieni?

1

Gratulację dla Realu i kibiców!

2

FFP w la liga wykancza kluby…oddają piłkarza który powinien być podstawą i świetna inwestycja zarabiając na tym w zasadzie grosze…a kluby angielskie tylko to wykorzystują, normalnie płacą trzy razy więcej za dwa razy gorszych zawodników.

0

Ja mam tylko nadzieję, że dadzą trochę popracować Flickowi, pozwolą zatrudnić do sztabu fachowców jakich wybierze, i zmienić sporo na modlę szkoły niemieckiej. Bez względu na wszystko takie "reformy" i profesjonalizm w Barcelonie by się przydały.

1

@prodigy dokładnie, przekroczył już niestety granice "opłacalności", Barca jeżeli już ma wydać spore kwoty to za kogoś z dłuższą perspektywą i w szczycie. Silva jest genialny ale lata gry w City eksploatują niesamowicie. Za niewielką kwotę lub po kontrakcie jak Gundo to wciąż genialny zawodnik zawodnik i warto ale nie inwestycja za 60mln.
Lepiej zainwestować pieniądze w Nico lub jakiegoś młodszego świetnego defensywnego pomocnika.

1

@majkel02 popieram, tacy piłkarze są potrzebni. Pracujący, nie marudzący, kiedy trzeba wchodzą żeby załatać lukę. Oczywiście swojego czasu pewien prezes płacił mi jak gwiazdorowi a nie rezerwowemu ale sam piłkarz na plus. Zawsze profesjonalista nie narzekający, pracujący, kochający klub.

5

Głodował nie będzie ale Simeone to raczej będzie z niego łacha cisnął przy okazji meczów z Atletico ;);)
A poważnie, to zawsze wzbudza pewien szacunek, że gość nie patrzył tylko kto mu da więcej a potraktował sprawę ambicjonalnie, chce się sprawdzić i przejść do historii odbudowując takiego giganta jak Barcelona.
Osobiście nie byłem fanem zatrudnienia tego pana ale witamy i samych sukcesów w nowej pracy :)

2

Jeżeli to prawda to typowe zagrania zarządu Barcelony ostatnich lat… „sponsorowanie” dziennikarzy żeby pisali odpowiednio, zaczynali nagonkę na piłkarza bo chcą się go już pozbyć albo obniżyć pensje takie zagranie doskonale by się wpisywało w taką „brudną taktykę” i formę przymusu

1

Jeżeli koszta jego transferu i kontraktu miałyby być tak wysokie to jednak jestem na nie. Barca nie jest na etapie kiedy może sobie na to pozwolić a po drugie przyszedlby kolejny komin placowy i kilku innych znaczących piłkarzy w kadrze powinno wówczas również podwyższyć zadania

3

spokojnie, w komentarzach widać już popłoch a nawet jeszcze nie został trenerem oficjalnie...
Fakt, że szukają mu asystenta świetnie komunikującego się po hiszpańsku i niemiecku nie znaczy, że będzie miał też na przykład swojego drugiego asystenta pomagającego bardziej w taktycznych kwestiach a ten dwujęzyczny będzie wspomagał i nabierał doświadczenia?
Sztab można z sensem zbudować, nawet gdyby Flick znał troch hiszpański to lepiej żeby miał jednego z asystentów dwujęzycznych, jest to cos normalnego w świecie piłkarskim.
Poczekamy zobaczymy.

5

Osobiście dyrekcję sportową widzę bardziej poza klubem niż w klubie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Swoją drogą, skoro już w klubie panuje taki nepotyzm, zatrudnianie kolegów i rodziny to może niech Laporta pozatrudnia swoich ziomeczków żeby na budowie zapierda… ;);)

6

Zrobiło się wielkie zamieszanie w momencie, kiedy akurat Xavi powiedział prawdę o sytuacji klubu i się towarzystwo pogniewało...z drugiej strony ma zespół z dużym potencjałem którego nie potrafi wykorzystać, gra sporadycznie wygląda dobrze a na poukładanie tego miał 2 lata, za to powinien być zmieniony...
Generalnie to zmiany są konieczne od samej góry, w klubie już chyba z lupą trzeba szukać fachowców na stanowiskach kierowniczych.

2

Wszystkie te kolejne kredyty i dźwignie są przepalane na głupie transfery na pokaz i budowę "projektu". Tylko, że większość z tych transferów które Barca za Loparty zrobiła płacąc w okolicach po 50mln są to zmarnowane pieniądze...teraz będą piłkarzy wypychać ze stratą i brać kredyty żeby kupić nowych w ich miejsce...
Lepiej byłoby jednak bazować na własnych wychowankach, okazjach rynkowych typu piłkarz z kończącym się kontraktem czy wyszukiwaniu talentów za niewielkie kwoty zamiast palić euro w kominku a w tym samym czasie pracować nad redukcją długów i uzdrowieniem finansów...
Teraz wydaję się, że już to się nie uda bez częściowej prywatyzacji klubu, znalezienia konkretnego inwestora...i może by to wyszło na dobre bo przynajmniej skończyłoby się kolesiostwo, prywatny inwestor kontrolował by chołotę i wymagał zatrudniania fachowców...

0

można by pomyśleć, że już większego burdelu na poziomie zarządzania w klubie nie może być...a jednak...obaj Ci panowie powinni już odejść, zero profesjonalizmu a to jest Barcelona a nie okręgówka...

0

no tak, Cancelo miał faktycznie decydujący wpływ na najważniejsze mecze sezonu z PSG i Realem...

1

Bajzel…Xavi powinien odejść nie przez to, co powiedział w wywiadzie ale ponieważ nie potrafi zarządzać zespołem, szatnia, nie potrafi zapanować nad emocjami. Nawet gdyby był dobrym trenerem nie nadaje się na menadżera.
Powód zwolnienia teraz byłby mega głupi ale ogólnie tak powinno się stać…
Laporta również powinien pożegnać się z funkcją, nie ogarnia i nie chodzi tylko o trudną sytuacje finansową która zastał. Klub potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek fachowców a nie kolesiów amatorów…a transfery pogłębiające długo zdają się być totalnie z czapy…

0

Czyli kiedy drużyna gra słabo i przegrywa, kiedy Xavi porażki tłumaczy jakimiś bzdurami zrzucając winę na wszystko inne to było ok dla zarządu grubaska...ale kiedy raz Xavi powiedział jak jest to się Puchatek strasznie zagotował??
Myślę jednak, że to nawet za wiele na barcie to jakieś bzdury dziennikarskie

1

Wypunktował bardzo trafnie

5

Niech wraca, niech się rozwija…gość jest przyszłością Barcelony i mam nadzieję, że mu pomogą i nie spieprzą tego żeby sobie pan cancelo mógł poudawać obrońcę.

0

Albo są pewnie tego, za kogo wywalili kupę pieniędzy powiększając długi i gość musi dostawać szansę i czas na pokazanie tych super mocy, adaptacji do europejskiej gry i nie można talentu oddawać skoro udało się pozyskać i prześcignąć konkurencję albo przyznają się, że przewalali miliony nie wiedząc za co płacą albo kompletnie nie posiadając żadnych umiejętności oceny potencjału piłkarza i są teraz zdziwieni, że przyjechał ogórek bez umiejętności.

0

@mikke nie, znowu awaria...jakiś czas temu już tak było, zgłosiłem awarie ale okazało się, że to jakaś ogólna usterka w rejonie. Mi działa tylko Netia Go online

5

Czyli i tutaj grubasek i jego ferajna ściemniali swoimi bajeczkami o projekcie szybciej postępującym niż zakładano?

10

Bawią się ;)
Ale jak przyszło do meczu pucharowego z lepszym przeciwnikiem to odpadli, zabawa się skończyła ;) w każdym razie chłopaki dobrze sobie ogarnęli grę na emeryturze :)

0

Winni są wszyscy tylko nie amatorzy w sztabie i zarządzie klubu. Niestety ale Laporta otoczył się ludźmi bez doświadczenia ale za to się lubią, jest atmosfera, a winni się znajda gdzie indziej..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?