1

Haaland jak najbardziej, jestem za...ALE - nie po licytacji między klubami i za ogromne pieniądze, to zdecydowanie zbyt wielkie ryzyko i ostatnie czasy o tym dobitnie przekonały, po pierwsze wystarczy ponownie coś nieoczekiwanego żeby pogrzebać klub na skraj bankructwa a po drugie, historia transferów 100+, nie tylko naszych, dobitnie pokazuję, że tylko nieliczne się opłaciły i piłkarze spłacili swoją grą zainwestowane ogromne pieniądze...chyba już lepiej szukać tańszych opcji...
Choć oczywiście przyznaję, że chciałbym taką 9 jako uzupełnienia mnogości pomocników mogących rewelacyjnie rozgrywać akcje i stwarzać okazję dla napastnika...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?