Mavcin1980
Dołączył/a: marzec 2021
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
wielki dzień dla tych...co wcześniej bramki nie zdobyli ;);)
0
@Sebolinho ja otworzyłem jakieś 10 minut przed meczem...na wszelki wypadek ;)
ale chyba możesz zaryzykować i na zdrowie za Martina ;)
0
@Sebolinho to jakaś chyba nowa tradycja...czyżbyś otwierał piwko? ;)
2
Doskonały początek...taki...Barceloński :)
2
Dobrze, że Araujo na zmianę wskoczył do składu, trójka środkowych powinna cały czas rotować...swoją drogą, ciekawy jestem jak by to zagrało z dwoma silnymi, Inigo i Araujo w parze.
0
Raphinia to raczej mało realne, on chce grać o największe cele, nie sądzę żeby dał się skusić. Dodatkowo trzeba za niego słono zapłacić więc ewentualnie wciąż byłyby jakieś środki na szukanie zastępstwa.
Inaczej wygląda sprawa Lewego, ma swoje lata i kontrakt na końcówce, jeżeli miałby odejść to pewnie za darmo lub prawie darmo a pomimo, że niektórzy nieszczególnie go doceniają, to jednak Barca nie ma kasy na chwilę obecną żeby kupić napastnika na tym poziomie i zastąpić Roberta.
0
to niesamowite i aż trudne do uwierzenia jak straszny zjazd zrobił ten piłkarz...miał być największą gwiazdą a w trybie turbo jest za słaby nawet na średniaków...dodatkowo teraz jego wysoka pensja przeszkadza w tym, żeby szukać odbudowy w jakimś klubie gdzie miałby szansę na to...choć i to ciężko jest wytłumaczyć ponieważ, gdyby chciał mógłby zejść z pensji tylko po to, żeby pójść do jakiegoś Sportingu Lizbona, czy coś w ten deseń i szukać siebie sprzed lat...
3
Brawo!!!! VAMOS! jedziemy dalej!
2
ja jebie!!! co się dzieje!!!
0
Dobrze, że udało się szybko odpowiedzieć...jedziemy!!! VAMOS!
0
@RymsonPL jest, pięknie krył zawodnika przy pierwszym straconym golu :):)
6
trochę z innej beczki...tak się może skończyć dzielenie skóry na niedźwiedziu w Lidze Mistrzów z Benficą...wszyscy świętuję półfinał a żeby nie było nagle gonga, poprawki a później klepanie bezradności i kolejne rozczarowanie.
Zawsze trzeba być skupionym od pierwszej do ostatniej minuty, dzisiaj pięknie to widać.
2
Piękne podanie do bramkarza...
2
@Sebolinho jedno do meczu czy więcej? pytam bo nie wiem czy dalej oglądać ;) a i jeszcze wyjścia za potrzebą....
1
Ja pier.... no to szybko poszło...
Atletico szybka i zdecydowana gra, tak to powinno wyglądać
2
@Karolo1 asystował przy bramce
0
@eMBeeR największy problem w tym, że nikt go nie weźmie z taką pensją, raczej za jej ułamek a Fati nie zejdzie z pensji żeby grać i tym sposobem Barca będzie płaciła pewnie jeszcze sporo za niego…
Szkoda chłopaka, tak się posypał. Za szybko dostał wysoki kontrakt i status gwiazdy, powinni go powoli budować.
4
Nie ma co zapeszać, z każdym rywalem na tym etapie trzeba walczyć na całego ale unikamy faworytów aż do półfinału i zarówno z Benfica jak i kolejnym rywalem to Barca będzie faworytem zdecydowanym, zależy tylko od siebie żeby to udowodnić na boisku.
0
@Luccas dzięki za link...bardzo ciekawy artykuł...kolejny klub zniszczony przez walki i nieudolność zarządzających. Sevilla i Valencia, dwa kluby które niestety maja się coraz gorzej a zawsze wzbogacały rywalizację w La Liga, czekało się mecze Barcelony z tymi rywalami
0
@Luccas to bardzo interesujące co piszesz, nie wiedziałem o takich układach. Możesz coś rozwinąć temat tych rodzin finansujących klub od pokoleń? Oni są udziałowcami klubu?
0
Blade czasami to ma fatalne zachowania...nie dość, że strata piłki to jeszcze wraca chyba przypilnować bocznego sędziego, zawodnik uciekł mu w pole karne a on biegnie do nikąd...
1
Czy coś wiadomo o dogadaniu się Laporty z grupami kibicowskimi? Kilkadziesiąt tysięcy ludzi na stadionie a słychać każdy krzyk piłkarzy i wszystkie odgłosy jak na meczu towarzyskim rozgrywanym w Arabii Saudyjskiej...
0
@LinekMichal niestety wydaje się, że masz rację...wydaję się, że jest usatysfakcjonowany tym jak jest. Być może to, że tak wygląda, sprawia, że jest utożsamiany przez większość kibiców Barcy z przegranymi, jakby nikt nie widział w nim głodu wygrywania, zdobywania tytułów.
1
Frankie jest w wieku kiedy powinien być u szczytu formy i możliwości a on nadaje się na solidnego rezerwowego. Zagra kilka lepszych spotkań a później znowu jakąś padaczkę odstawi albo złapie kontuzję...Niestety, może zmiana by akurat dobra była dla niego a jeżeli miałby zostać to na drastycznie innych warunkach finansowych, nie gwiazdorskiej pensji ani nie nawet zbliżonej.
3
Już w jednym z ostatnich meczów wszyscy oglądający transmisję mogli słyszeć piękne epitety Juda do sędziego...już wtedy powinien wylecieć, w końcu ktoś dał mu nauczkę
2
Uhm chłop skończy karierę a Barca jeszcze by raty spłacała ;)
9
Złapała? chyba to sporo za wiele powiedziane...na wideo raczej widać jakby "musnęła" bardziej niż złapała, albo po prostu wykonała ruch ręki w jej kierunku...ale aferę trzeba kręcić z niczego :)
0
@barteq dokładie, również często sobie o tym myślę żeby ta obecna piłką nie zepsuła tego chłopaka za szybko. Zbyt prędko robi się teraz z dzieciaka gwiazdę, zbyt szybko też pojawiają się tacy, co zaproponują niewyobrażalne pieniądze, jeżeli nie Barca to inny klub...wiele zależy od tego, jak chłopak to wytrzyma
0
Problem w tym, że Fatiego za szybko zaczęto traktować jak nowego Messiego. Chłopak od dawna nic nie pokazał, również na wypożyczeniu, a wydaję się, jakby wciąż wierzył w to, że zespoły jak Besiktas to nie dla niego, jest za wielki, on nowy Messi...tylko niestety musi odejść gdzieś, gdzie udowodni ponownie, że jest faktycznie coś warty...siedziąc na dupie tego nie pokaże.
1
@ViscaelBarca2007 niestety, zniszczyli ten wielki klub. Gdzie czasy Gaizka Mendieta czy Claudio Lopeza i plany budowy najnowocześniejszego w owym czasie stadionu na budowie którego chyba od lat nic się nie dzieje.