3

@Comentateiro Pewnie dzięki reklamom, w ogóle nie rozumiem jak można je żreć, bo abstrahując od składu to są zwyczajnie niedobre. Od Tarczyńskiego są spoko

1

@La Pulgaa Masz tam tylko kontakt do Rafała, bez przesady z tym fanatyzmem

0

@mekston 7 punktów przewagi i 13 kolejek, to niezłe rozstrzygnięcie

5

@Karzel Chyba zwłaszcza szacunku

5

@kiper09 Nico pokazał że ma predyspozycje i umie grać świetnie razem z Yamalem i resztą naszych zawodników w drużynie, myślę że pod Flickiem mógłby się dobrze rozwinąć

1

@jacobFCB Then you can start to behave better xD

2

@jacobFCB Take a red card and get out better

2

Haha widzę że mierdzioki znowu nam torują drogę do tytułu, ktoś streści za co arogancik czerwo wyłapał?

1

@Pawlak1992 Ochman? Top

0

@kibic1899 Wyprowadzanie kasy z klubu akurat przy pomocy wiceprezesa sędziów, w co Ty wierzysz kolego.. Trzeba powoli zacząć przyjmować na klatę że Nasi płacili sędziom próbując wpłynąć na rozgrywki, a to że nie zawsze się udawało to też nie powinno dziwić. To nie tak że Negreira sterował dosłownie każdym sędzią i mówił mu przez mikrofon jakie ma podejmować decyzje. Może biali również opłacali sędziów, ale póki co nikt tego jeszcze nie wykrył

3

O widzę że rudego dopingowca zawiesili na 3 miesiące, ale co sobie zdążył jeszcze wygrać 2 szlemy i finalsy to jego

1

@Karzel Muszę obczaić kiedyś, lubię anime to może mi się spodoba

1

@Karzel Z ciekawości jaka gra?

3

@fart Taa coś był tekst typu "to ja Was stworzyłem" xD Kserokopiarka vs pani redaktor Julia Cicha kiedyś to były fighty

0

@clyde Ja w te trudniejsze gierki typu soulsowego jeszcze nie grałem, ale podejrzewam że musi być ciężko wyplatynować. Najgorsze są też takie gry co wymagają wbijania trofeów w trybie online oprócz trybu fabularnego np GTA 5 albo Rdr 2, trochę Rakstar odwalił manianę, mogli to jakoś podzielić

0

@4drian0 Na siłę jakby robić to owszem, ale niektóre trofea ciężko się wbija i stanowi to wyzwanie przy którym można się dobrze bawić( powkurwiać również xD), polecam jeśli tytuł na tyle się spodobał że przechodzi się go któryś raz

6

Apropo gier to lubicie je platynować bądź ukańczać na 100%? Ja mam tak że jak pierwszy raz w coś gram to olewam platynowanie żeby się nie rozpraszać i wczuć maksymalnie w fabułę, dopiero za drugim razem jak po X latach ponownie ogrywam gierkę to mam zajawę na jakieś platyny czy coś. Jak to jest u Was @clyde i inne platyniarze?

4

@Ricardinio14 Odpoczynek, tylko tyle i aż tyle. Z grypą czy przeziębieniem jest tak że można leczyć jedynie łagodząc trochę objawy, ale organizm i tak musi się sam pozbyć wirusa. Na przyszłość spróbuj zadbać o zwiększenie odporności żeby wirusy nie zdążyły się rozwinąć w organizmie. Dieta bogata w różnorodne owoce i warzywa, regularna aktywność fizyczna i można też pokombinować z morsowaniem

0

@MesQueUnClub96 No to samemu trza było się spytać kogoś

3

@MesQueUnClub96 Jakiś kolega się spytał czy będziesz jego walentynką?

1

@A4ron Pięknie sparodiowany przeciętny madryciok

0

@Keson La Bambie nigdy nie dogodzisz w pełni

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Peña płacze jak ogląda

0

@Kinginiesta No właśnie nie każdy, bo młodsze pokolenie już może nie kojarzyć nazwy, warto się przerzucić na nową zwłaszcza że jest już dość długo ^^

0

@VeB 1899 Nie ma już żadnej Nki jest C+

6

@michal26 Nie, ale znam kogoś kto stosował dietę pato i poleca @Luciano99

Trzeba upolować tylko dobrą promocję 12+12 w Biedronce

5

2

@Eklerek Donald san

0

@aldewir Szpaku twierdził że będzie, wiadomo że dziadkowi nie ma co ufać, ale myślałem że go drugi komentator poprawi jeśli to prawda. Cholera już wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?