O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1942
  • Liczba komentarzy 245
  • Polecenia 1419

Komentarze

3

Na pewno jeszcze kiedyś wrócę na Vallecas, tam potrafią zrobić fantastyczną atmosferę :)

https://www.fcbarca.com/68751-fcbarcacom-w-madrycie-fantastyczne-zjawiskowe-vallecas.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

Pozdrawiam serdecznie ;)

0

Super, że podjąłeś taką odważną, jakby nie patrzeć, decyzję. Ze swojego doświadczenia po rocznym pobycie w Madrycie wiem, że był to jeden z najtrafniejszych pomysłów, na jakie się zdecydowałem w całym moim życiu. Dzięki temu już na stałe przeniosłem się do Hiszpanii i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Jakbyś kiedyś miał ochotę wyskoczyć na meczyk przy piwku, możesz dać znać ;)
Pozdrawiam :)

79

Starałem się jak mogłem. Pierwszy raz słuchałem wypowiedzi trenera Realu i doprawdy byłem zszokowany, że po tylu latach spędzonych w Hiszpanii, tak słabo opanował ten język. Oprócz błędów gramatycznych, brakowało często jakiejś logiki, a składnia tych zdań była wręcz fatalna. Wyciągnąłem tyle, ile potrafiłem ;)
Pozdrawiam :)

0

https://blogplay.pl/2017/06/rozjasniamy-roam-like-at-home-faq/
To powinno rozwiać Twoje wątpliwości :)

0

Rzeczywiście, coś źle mi się kojarzyło, że na samym początku otrzymał jakąś szansę od Valverde. Dzięki za czujność ;)
Pozdrawiam :)

Zobacz wszystkie

108

Komentarz z cyklu "byle coś napisać". Tłumaczone było już wiele razy, jeżeli nie podoba ci się treść artykułu, nie wchodzisz, nie czytasz, nie komentujesz. Rozumiem, że niektórzy chcieliby co pięć minut artykuł o Pogbie, Reusie tid., ale takie ciekawostki są pewnego rodzaju urozmaiceniem i wiele osób interesują takie informacje. Ja naprawdę nie wiem, czy Wam ktoś płaci za wchodzenie w artykuły, których treść Wam nie odpowiada? ;D
Pozdrawiam :)

86

Z góry przepraszam za wywołanie zamieszania. Sam uległem "manipulacji" ze strony kolegów i sugerowałem się datą z naszej strony. Oczywiście mecz jest w środę, a nie jutro. Jeszcze raz przepraszam za wpadkę, postaramy się, aby zmienić datę meczu, jaka widnieje u nas na portalu.
Pozdrawiam ;)

79

Starałem się jak mogłem. Pierwszy raz słuchałem wypowiedzi trenera Realu i doprawdy byłem zszokowany, że po tylu latach spędzonych w Hiszpanii, tak słabo opanował ten język. Oprócz błędów gramatycznych, brakowało często jakiejś logiki, a składnia tych zdań była wręcz fatalna. Wyciągnąłem tyle, ile potrafiłem ;)
Pozdrawiam :)

71

Uwaga odnośnie całej krytyki związanej z tytułem i zajawką newsa: Rozumiem całą krytykę skierowaną w moją stronę, lecz sprawa ma się następująco.Fakt jest taki, że jestem autorem wspomnianego przez Was artykułu, lecz to nie ja jestem twórcą zarówno tytułu jak i zajawki.Ktoś z redakcji zmienił moją wersję, błędnie interpretując wypowiedź Bartomeu. Rozumiem, że teraz to mi się obrywa i wszystkie pomyje lecą na mnie. Taki los, co z tego, że to nie ja napisałem ten niefortunny tytuł i zajawkę, skoro mój nick widnieje nad artykułem i we mnie widzi się winnego.W imieniu całej redakcji mogę przeprosić za całą zaistniałą sytuację, która oczywiście nie powinna mieć miejsca. Błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi. My cały czas pracujemy z myślą o Was, dlatego normalną rzeczą jest, że czasami przydarzają nam się wpadki. Jako członek redakcji zapewniam Was, iż postaramy się, aby więcej do takich sytuacji nie dochodziło.
Pozdrowienia dla wszystkich naszych użytkowników :)

61

No tak, bo przecież dla każdego z redaktorów pisanie na serwisie jest jedynym zajęciem w życiu i każdy z nas siedzi 24h przy komputerze w wyczekiwaniu na kolejne artykuły do przetłumaczenia. Nie pojawi się - źle, pojawi się nieco później - też źle. Zapraszamy do redakcji, swoją pracą będziesz mógł zapewnić stałą dostawę najświeższych newsów. Podejmiesz się wyzwania, czy może zabraknie Ci czasu lub umiejętności? ;)