Messi nie przyjął nagrody dla najlepszego piłkarza spotkania Argentyna-Paragwaj

Majerr

15 czerwca 2015, 20:15

Sport

191 komentarzy

Leo Messi zaskakuje po raz kolejny. Tym razem nie swoją imponującą grą (chociaż po nim możemy spodziewać się już absolutnie wszystkiego), lecz swoim zachowaniem tuż po meczu Argentyna – Paragwaj, po którym napastnik Barçy był wyraźnie zdegustowany.

Na Copa América obowiązuje zasada, że po zakończeniu każdego spotkania zostaje wybrany jego MVP. Tym razem nagroda miała trafić do Leo Messiego, lecz największa gwiazda Argentyny zdecydowała się jej nie przyjąć. Powodem była frustracja Leo, która była związana z tym, że do przerwy jego zespół prowadził 2:0 i całkowicie kontrolował spotkanie, a po zmianie stron to rywale przejęli inicjatywę i strzelili dwa gole, wyrównując stan rywalizacji, przez co wicemistrzowie świata już na starcie turnieju stracili dwa punkty.

Leo był wściekły na to, co się wydarzyło i nie chciał przyjąć nagrody, ponieważ uznał, że na nią nie zasłużył. Jego celem było zdobycie trzech punktów, i w obliczu nie wykonania misji automatycznie uznał, że taka nagroda mu się nie należała.

W związku z takim obrotem spraw trofeum trafiło do byłego piłkarza Herculésa Alicante Nelsona Valdeza, który strzelił pierwszego gola dla Paragwaju. Patrząc na zachowanie Messiego od razu przypominają się słowa Argentyńczyka z jednej z konferencji. Nie będziemy pisać „crack”, ponieważ to i tak za mało.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Artykuł z cyklu "byle coś zuploadować"

@siemper!: Komentarz z cyklu "byle coś napisać". Tłumaczone było już wiele razy, jeżeli nie podoba ci się treść artykułu, nie wchodzisz, nie czytasz, nie komentujesz. Rozumiem, że niektórzy chcieliby co pięć minut artykuł o Pogbie, Reusie tid., ale takie ciekawostki są pewnego rodzaju urozmaiceniem i wiele osób interesują takie informacje. Ja naprawdę nie wiem, czy Wam ktoś płaci za wchodzenie w artykuły, których treść Wam nie odpowiada? ;D
Pozdrawiam :)
konto usunięte

@Majerr: Majerr 1:0 siemper! ;-)

@siemper!: ...and the winner is... Majerr!!!
konto usunięte

@Majerr: Haha 1-0 dla Ciebie walisz od rana artykułami także wielki props. A co do odpowiedzi Twojej do niego to genialnie ujęte :D

@Tarzan: Siedem do zera, ale go zaorał!
« Powrót do wszystkich komentarzy