O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rafinha
  • Ulubione zespoły Only Barça
  • Barcelonie kibicuję od Ronaldinho

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 285
  • Polecenia 646

Komentarze

2

Bądźmy poważni.... tylko Krzysztof Piątek :D

1

Dla mnie szokiem było to, że w meczu z Sevillą dużo bardziej aktywny, widoczny i pożyteczny dla drużyny był Semedo, dla którego lewa obrona to coś nowego niż Roberto potykający się o własne nogi na prawej flance, gdzie było nie było gra juź od dawna...

2

Jestem pod wrażeniem gry Alaves w tym sezonie, ale czy Maripan to zawodnik na Barcelonę? Szczerzę wątpię.

5

Nie jestem entuzjastą tego transferu. Mam nadzieję że ewentualne działania Barcelony w tym kierunku służą tylko i wyłącznie wywarciu presji na Umtitim. Prawda jest taka że mamy Vermę, Minę i jedyną inwestycją w formację obrony powinien być De Ligt - to jest przyszłość.

3

Raczej mało prawdopodobna jest kwalifikacja do LM, biorąc pod uwagę stratę 4 punktów do Lazio i grę tego klubu w tym sezonie.

Zobacz wszystkie

64

A mówi to gość, który jeszcze parę tygodni temu te kłody podkładał...

39

Minuty dla Bartry...

37

Według mnie takie zasady są niesprawiedliwe i bardzo krzywdzące zwłaszcza dla zespołów ze słabszych lig. Zrozumiałe jest to, że taka LM przynosiłaby większe zyski, ale czy tylko o to chodzi we współczesnym futbolu?

34

Zawsze go lubiłem, wierzę że wróci lepszy!

34

A ja z tego miejsca chciałem podziękować Mathieu, który kilka tygodni temu podjął bardzo trudną decyzje o usunięciu łąkotki w celu przyspieszenia rekonwalescencji, tak aby mieć szansę na Euro i pomóc drużynie w kluczowym momencie sezonu. Jak wczorajszy wieczór pokazał było warto :)
Vamos Mathieu!