Maradona: Przestańmy kłaść Messiemu kłody pod nogi

Łukasz Lewtak

30 czerwca 2016, 11:00

Sport

51 komentarzy

Diego Maradona ponownie stanął w obronie Leo Messiego, tym razem w wywiadzie dla argentyńskiego radia La Red.

– Messi chce nam przekazać, żebyśmy przestali kłaść mu kłody pod nogi. A to, że przegrał dwa inne finały, a to, że nie śpiewa hymnu… Dość. Z związku z tym wszystkim Messi powiedział: jadę na wakacje, zostawcie mnie w spokoju i kiedy do mnie zadzwonicie, pomyślę, teraz nie chcę rozmawiać więcej na ten temat. I to jest fantastyczne – stwierdził Maradona.

– Wszyscy jesteśmy teraz trenerami i wykonawcami rzutów karnych. Widzę, że są organizowane spotkania i rozmowy na ten temat. Słucham, jak wypowiadają się osoby, które w swoim pieprzonym życiu nie dotknęły piłki, a teraz mają odwagę mówić o futbolu. Musimy stworzyć nowy pomysł razem z Messim. A jeśli nie będzie chciał wrócić, niech go więcej nie wku*wiają. Trzeba będzie pokazać drużynę na boisku – powiedział ostro mistrz świata z 1986 roku.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A mówi to gość, który jeszcze parę tygodni temu te kłody podkładał...

@MaXiLoaDingPL: Wg użytkownika Ratamahatta Maradona nic takiego nie robił, żadnych kłód nie rzucał, a ludzie którzy tak twierdzą są oszukiwani przez mało rzetelne strony. Zawsze stal za Messi i go wspierał. Dla mnie Maradona to zakompleksiony gruby ćpun, który notabene Mistrzostwo zgarnął.

@MaXiLoaDingPL: Ale jako jeden z niewielu Argentyńczyków zrozumial, co zrobili Messiemu :P
« Powrót do wszystkich komentarzy