2

Bądźmy poważni.... tylko Krzysztof Piątek :D

1

Dla mnie szokiem było to, że w meczu z Sevillą dużo bardziej aktywny, widoczny i pożyteczny dla drużyny był Semedo, dla którego lewa obrona to coś nowego niż Roberto potykający się o własne nogi na prawej flance, gdzie było nie było gra juź od dawna...

2

Jestem pod wrażeniem gry Alaves w tym sezonie, ale czy Maripan to zawodnik na Barcelonę? Szczerzę wątpię.

5

Nie jestem entuzjastą tego transferu. Mam nadzieję że ewentualne działania Barcelony w tym kierunku służą tylko i wyłącznie wywarciu presji na Umtitim. Prawda jest taka że mamy Vermę, Minę i jedyną inwestycją w formację obrony powinien być De Ligt - to jest przyszłość.

3

Raczej mało prawdopodobna jest kwalifikacja do LM, biorąc pod uwagę stratę 4 punktów do Lazio i grę tego klubu w tym sezonie.

6

Nie rozumiem po co ten Lenglet, gdy na ławce mamy Vermaelena i Minę, a na wypożyczeniu jest Marlon, który w Nicei w tym sezonie rozegrał już prawie 2k minut. Pozytywnie zapatruje się jedynie w ewentualny zakup De Ligta, bo to jednak byłaby inwestycja na lata. Być może warto "zaklepać" sobie jego transfer wcześniej, ale zostawić go jeszcze na jeden sezon w Ajaxie.

0

Nie rozumiem, przecież matematycznie Levante jeszcze nie ma pewnego utrzymania??

1

LOT? To w takim przypadku to Barcelona by została sponsorem LOTu a nie na odwrót :P

4

Komedia pt. "Święte krowy Ernesto Valverde" ...

0

Mina nic nie zrobił Valverde :P Po prostu fakty są takie że Vermaelen zarówno w hierarchii zespołu jak i pod względem umiejętności jest sporo wyżej niż Yerry.

3

Jak mnie denerwuje Spalletti który wystawia, któryś już mecz z rzędu tych drewniaków w pierwszym składzie, zamiast dać szansę Rafinhi. Z resztą widać jak zmienia się gra Interu po wejściu na boisko Rafy, ale ten trener chyba kieruje się głównie hierarchią w zespole, a nie umiejętnościami podczas wybierania jedenastki...

1

O to że to jest nagroda dla najlepszego piłkarza który wygrał Ligę Mistrzów, a nie dla najlepszego piłkarza ogólnie. Gdyby było na odwrót to Ronaldo nie miał by żadnej.

0

To jego pierwszy sezon w pierwszej drużynie europejskiej ekipy, wiadomo że nie będzie grał tyle co Dante w Nicei. Jak do tej pory 15 występów i ponad 1100 minut, nie rewelacja ale tak naprawdę dopiero zbiera doświadczenie.

0

Nie należy zapominać o Marlonie...

0

Atleti też się jeszcze potknie. Co mi się podobało w Lucho to to że zawsze zdawał sobie sprawę z tego że Liga 100 pkt to mrzonka.

0

Digne jest słaby i w ataku i w obronie. Poza tym ma problemy z rozumieniem gry.

34

Zawsze go lubiłem, wierzę że wróci lepszy!

1

#VermaMusiWrócić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Raczej ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. I sam sie zaorałeś stwierdzeniem "więc chyba logiczne ze wtedy Barcelona nie może nic blokować bo tak sobie obie strony już ustaliły", które jest tylko i wyłącznie wymysłem twojej wyobraźni. Ustalona została obowiązkowa oferta wykupu, a dokładnych ustaleń nie znamy.
Nie pozdrawiam ;)

0

Sorry, ale bredzisz. Nigdzie nie ma napisane, że Barcelona musi się zgodzić na obowiązkową (w przypadku do LM) ofertę wykupu Brazylijczyka.

1

Jakiego pierwokupu? Z tego co rozumiem Barcelona go wypożycza na pół roku i ciągle go łączy kontrakt z FCB. Ewentualna sprzedaż nastąpi latem.

0

Pytanie, czy w przypadku gdyby Rafa odpalił w Interze, a klub awansowałby do LM, to czy Barcelona w tym przypadku może zablokować operację sprzedaży zawodnika? Czy obecne postanowienia mówią wyłącznie o zobowiązaniu Interu do złożenia określonej oferty przy spełnieniu pewnych warunków i ostateczna decyzja należy do Barcy?

6

Odważne zdjęcie, jak na zawodnika FCB ;)

1

Podzielam twoją opinię, ale sądzę że Vidal powinien zostać. Może grać na każdej pozycji przy prawej linii i z tego względu uważam że powinien zostać w zespole. Na pewno jest to zawodnik który może wejść z ławki i wprowadzić trochę zamieszania :)

1

Jeżeli Verma zdrowy, to szczerze mówiąc to jego wolałbym zobaczyć dziś na boisku :)

1

Może ściemy, może nie, ale na pewno potrzebuje czasu żeby na spokojnie sobie ogarnąć podstawowe sprawy w Barcelonie i z czystą głową skupić się tylko na futbolu.

33

Jeżeli plan A nie wypali to nie potrzeba żadnego planu B...
Wraca Rafinha, na szansę czeka Alena i Arnaiz, naprawdę nie ma tragedii , zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę rezultaty osiągane w tym sezonie.

0

Pomijając już zapewne znikomą kwotę ewentualnego transferu, to na pewno będzie to spora ulga i uzdrowienie dla budżetu płacowego (którego stan poprawi też prawie pewne odejście Jefecito w styczniu). Kto wie, być może też pożegnamy się z Deulo i wtedy z całą pewnością będziemy przygotowani na odpowiednie kontrakty dla Coutinho i Yerry'ego Miny.

15

Verma pewny jak Kevin na święta w TV :P

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?