Lenglet: Nie wiem, czy odejdę z Sevilli, chcę zakończyć sezon bez myślenia o kontraktach

Dariusz Maruszczak

12 maja 2018, 13:00

Estadio Deportivo, Mundo Deportivo

9 komentarzy

Clement Lenglet udzielił wywiadu dla Estadio Deportivo, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

– Jestem dumny z gry w Sevilli i rozumiem, dlaczego ludzie na ulicy mówią mi „nie odchodź do Barcelony”. Prawda jest jednak taka, że nie wiem, czy odejdę, czy też nie. Czuję się tu bardzo dobrze. Jestem dumny z mojej pracy w Sevilli, a nie z tego, że interesują się mną inne kluby. Praca na boisku daje mi szansę na rozwój – powiedział Lenglet.

– Nie wiem, jak to wszystko się skończy. Cieszę się z mojego sezonu i pracy, którą tu wykonuję. Moim marzeniem jest zakwalifikowanie się do Ligi Europy i potem dobrze przemyślę wszystko, co może się wydarzyć tego lata. Przedłużenie umowy? Powiedziałem mojemu agentowi, że chcę zakończyć sezon bez myślenia o kontraktach, drużynach i tego typu sprawach, ponieważ to może mnie dekoncentrować. Chcę porozmawiać na te tematy, gdy sezon dobiegnie końca, już na spokojnie, wiedząc, gdzie będzie Sevilla i inne kluby – stwierdził obrońca Sevilli.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie jestem entuzjastą tego transferu. Mam nadzieję że ewentualne działania Barcelony w tym kierunku służą tylko i wyłącznie wywarciu presji na Umtitim. Prawda jest taka że mamy Vermę, Minę i jedyną inwestycją w formację obrony powinien być De Ligt - to jest przyszłość.
« Powrót do wszystkich komentarzy