Maripán o zainteresowaniu Barcelony: Skupiam się na grze

Julia Cicha

7 stycznia 2019, 19:30

AS

1 komentarz

Środkowy obrońca Deportivo Alavés Guillermo Maripán jest jednym z zawodników, których łączy się w ostatnich dniach z Barceloną. Piłkarz zyska niedługo status gracza z Unii Europejskiej dzięki odpowiedniemu okresowi spędzonemu w Europie. To tylko zwiększa potencjalne zainteresowanie Barçy.

− Takimi rzeczami zajmuje się mój agent. Ja skupiam się na Alavés i na grze w tej drużynie – powiedział obrońca, gdy zapytano go o doniesienia transferowe. Maripán jest również bardzo zadowolony z wczorajszego zwycięstwa z Valencią. − Jesteśmy w dobrej formie i musimy to wykorzystać. Rywale wyszli na prowadzenie, ale umieliśmy zareagować i zdobyć trzy punkty. Naszym pierwszym celem jest utrzymanie się w lidze, a potem możemy myśleć również o innych rzeczach. Będziemy iść krok po kroku.

W ostatnich dniach ważyła się również przyszłość innych piłkarzy Deportivo Alavés. Manu García praktycznie odrzucił ofertę odejścia do Chin, a Ibai Gómez nie zaakceptował pierwszej propozycji przedłużenia kontraktu z klubem. Alavés będzie dalej próbować przekonać pomocnika.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jestem pod wrażeniem gry Alaves w tym sezonie, ale czy Maripan to zawodnik na Barcelonę? Szczerzę wątpię.
« Powrót do wszystkich komentarzy