O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 1530
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 41

Komentarze

0

„To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać"
Tak bym skomentował ten artykuł. Do jakiego DNA Barcy mamy wracać? Od 2016 roku gramy to samo. Od niczego nie odeszliśmy, na siłę staramy się utrzymać sposób gry, tylko wykonawcy już nie Ci sami co kiedyś. Ściągnęliśmy Xaviego ( tiki taka, la masia, tego typu mentalność), licząc na nowe efekty. Od dawna mocne europejskie kluby nauczyły się z nami grać i tylko Messi ciągnął nas za uszy zakłamując obraz naszej sytuacji. Czas mija, a okazuje się że nawet hiszpańskie podwórko wie jak z nami grać. Nikt nie mówi, że mamy wyrzucać do kosza wartości takie jak " Mes que un club", że mamy wstydzić się "DNA Barcy", czy twierdzić że tiki taka nic nam nie dała. Czas po prostu zostawić ten etap za sobą, rozpocząć nowy cykl. Niestety szukając rozwiązań tylko i wyłącznie w kręgu barcelonskim, niczego nie zmienimy.
Pozdro, Visca el Barca

2

Łatwiej się nie dało

0

@CPuyol Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Wyraziłem opinie o większości występów Ousmane w porównaniu do tego co pokazał wczoraj. Nie muszę czekać na mecze z Betisem czy United, żeby wyrazić swoją opinię. Ile takich meczów jak ten wczorajszy ma w koszulce Barcy Dembele ? A teksty o eksperckich wysrywach czy zamykaniu mordy to zostaw dla kumpli.

0

@Gappeq Tu nie chodzi o to, żeby był drugim Neymarem czy czternastym Maradoną. Ma być najlepszą wersją siebie, ale jego najlepsze mecze, to mecze z drużynami które co najwyżej mogą aspirować do czołówki. Z tym daniem mu czasu to też nie przesadzajmy, bo chłop gra u nas 6 lat, piłkarsko się nie rozwinął, a jedyne co poszło w górę to na pewno jego profesjonalizm. We Francji grał to samo i Deschamps w Finale WC pokazał co o takiej grze myśli, zdejmując go z boiska.

0

Dla mnie to wciąż jeździec bez głowy. Świetny ze słabymi, bardzo dobry z przeciętnymi i zdecydowanie przeciętny z zespołami klasowymi. Biega, robi zamieszanie, ale w kluczowych momentach zbyt często przetrzymuje piłkę. Ilość błędnych decyzji w jego wykonaniu jest zatrważająca.

Zobacz wszystkie

10

Żaden zawodnik nie jest większy niż klub. Doceniam co zrobił Messi dla Barcelony, ale puszczenie go za darmo gdziekolwiek, jest niedopuszczalne. Sprawa Ronaldo z jego transferem do Juve, wyraźnie pokazała, że pieniądze wydane na piłkarza zwracają się natychmiastowo (sprzedaż koszulek itp.). Napisze to nie po raz pierwszy i pewnie nie po raz ostatni : "Za Messiego hajs albo nara"

9

Ludzie kochani, Barcelona gra słabo od 2 lat. Żaden trener tu nie pomoże, skoro nawet nasi piłkarzy myślą, że jest dobrze. Nie wiem czy oni ślepi są, czy coś takiego jak samokrytyka nie istnieje w tym klubie. Abidal powiedział prawdę, że nikt tu nie daje z siebie 100 %. Piszę to ciężką ręką, ale Leo Messi jest jednym z katalizatorów tego bagna które się robi z tej drużyny. Niestety, ale czas na poważne ruchy kadrowe, bo ta "miłość " do piłkarzy typu Pique, Busquets się skończy jak w A.C Milan kilkanascie lat temu który został z dziadkami po 35 lat.

8

Na liście dedensywnych nie ma Makelele, a jest Xabi Alonso. Cyrk

4

To, że zarząd daje ciała od paru lat, nie znaczy, że ma teraz dalej ciągnąć cyrk o sloganie "oddajmy wszystkich za darmo". Hajs za piłkarzy, albo zrywamy negocjacje. Piłkarzom jeśli się nie podoba, to niech z trybun oglądają jak inni w ich miejsce rozkręcają swoje kariery i nara. Niech ten klub w końcu zacznie działać po męsku.

3

Dobra, przestańmy już tuszować rzeczywistość, bo to nie śmieszne, tylko żałosne. Widać ewidentnie, że paru zawodnikom z naszym klubem nie po drodze. Messi to największy i najlepszy zawodnik w historii tego klubu, ale gdzieś granicę przyzwoitości należy ustalić. Leo nic już temu klubowi sportowo nie doda, a nie można stać w miejscu bo to się zaraz skończy jak w Milanie, zapaścią na parę lat. Dla mnie Leo wczoraj zachował się tak frajersko, że jedyne co mu zostało to stanie z Najmanem i czekanie na Stanowskiego. Przebudowa albo stagnacja, innego wyboru nie ma.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?