Guillermo Amor: Nie można nic zarzucić Messiemu, zazwyczaj to on jest faulowany

Julia Cicha

18 stycznia 2021, 08:30

MD, Marca

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Dyrektor ds. relacji instytucjonalnych i sportowych FC Barcelony Guillermo Amor żałował przegranej z Athletikiem oraz usprawiedliwiał Leo Messiego.

- Kiedy graliśmy najlepiej, rywale wyrównali i doprowadzili do dogrywki. Zaczęli bardzo mocno i utrudnili nam grę. Kiedy strzeliliśmy pierwszego gola, od razu wyrównali. Przy 2:1 dominowaliśmy, więc szkoda było wyrównującej bramki. Przeciwnicy skrzywdzili nas po stałych fragmentach gry.

- Zasłużyliśmy na tytuł, w wielu aspektach gry spisywaliśmy się dobrze. Kiedy wydawało się, że Superpuchar był już nasz, uciekł nam. Będziemy myśleć o kolejnych meczach, trzeba jak najszybciej się podnieść. Wszyscy jesteśmy źli. Szkoda, bo było blisko.

- Nie wiem, czy Messi dostał już kiedyś czerwoną kartkę, nie przypominam sobie. W grze jest dużo kontaktu i czasem, kiedy zawodnik zostanie złapany lub mu się przeszkadza, coś takiego się dzieje. To nie jest typowe dla Leo, on normalnie jest faulowany, nie fauluje. Nie można nic mu zarzucić. Skoro zagrał, to znaczy, że był gotowy. On najlepiej zna swoje możliwości.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobra, przestańmy już tuszować rzeczywistość, bo to nie śmieszne, tylko żałosne. Widać ewidentnie, że paru zawodnikom z naszym klubem nie po drodze. Messi to największy i najlepszy zawodnik w historii tego klubu, ale gdzieś granicę przyzwoitości należy ustalić. Leo nic już temu klubowi sportowo nie doda, a nie można stać w miejscu bo to się zaraz skończy jak w Milanie, zapaścią na parę lat. Dla mnie Leo wczoraj zachował się tak frajersko, że jedyne co mu zostało to stanie z Najmanem i czekanie na Stanowskiego. Przebudowa albo stagnacja, innego wyboru nie ma.

@MBPluszowy tylko tak gadasz a jak wróci do formy której obecnie jak większości zespołu brakuje, jako pierwszy się będziesz nim zachwycał jaki to Leo jest niesamowity.
« Powrót do wszystkich komentarzy