0

@RivaldoVitorBorba Jest jeden luty w roku i było kilka miliardów lutych w historii świata, choć to zależy czy liczyć tylko te od wynalezienia kalendarza...

0

@yoli Na razie jest zawodnikiem tysiąclecia w Polsce, wiec go nim nie muszą robić. Mam nadzieję jednak że za mojego życia jeszcze ktoś się zbilizy do jego poziomu.

0

@DragonxNF Zwolnił ruch, a nie się zatrzymał. Nie można się tylko całkowicie zatrzymywać i cofać.

0

@norbi77 Jak mu niektórzy w tej drużynie usilnie specjalnie nie podają, to Lewmu odbija i cofa się rozgrywać.

1

@kanver_ Dziś 2 gole jego, talent ma, ale chyba robią mu krzywdę zrzucając go na tak głęboka wodę

1

Ten Cubarsi niby dobrze podaję ale Barca z nim w składzie traci 4 gole na mecz, on tego asystami nie nadrobi.

0

@mekston Zapoczątkowaniem akcji była klepka Roque z Lewandowskim.

1

Wszedł Roque i dostał przez 25 minut 1 podanie, z samolubnymi skrzydłowymi to nie będzie napastnika który będzie tu dobrze grał.

0

@Peciak Stał niekryty cała akcje na długim słupku, ale samolubne dzieciaki go nie widzą.

1

Tak to jest, taktykowi 3 lata temu raz wyszło zaskoczyć real wystawiając Araujo na prawej I myśli że w każdym meczu będzie tym zaskakiwał Ancelottiego.

2

Real wygląda tak że jakby chciał to by strzelił jeszcze z 4 gole, a Barcelona wygląda tak że jakby chciała to by wymieniła jeszcze ze 4 podania do tyłu albo w bok.

7

Z tak podającym Balde to ani Roque, ani Lewandowski, ani Mbappe nie będą u nas strzelać.

1

@Taki_ktos @bartas97 Nieprawda nie ma takiego przepisu, nie wymyślaj. Lazio mogło trafić tylko na Bayern dlatego, że to wynikało z pozostałych drużyn w losowaniu:

Zostały na końcu (Lipsk, Lazio, Kopenhaga) (Real, Bayern, City)

1. Lipsk nie mógł trafić na Bayern (ten sam kraj)
2. Lipsk nie mógł trafić na City (ta sama grupa)
3. Kopenhaga nie mogła trafić na Bayern (ta sama grupa)

Więc z w 2 pierwszych wynika, że Lipsk musiał trafić na Real, a z 3 wynika że Kopenhaga nie nie mogła trafić na Bayern, więc musiała na City. No i dla Lazio zostaje tylko Bayern.

0

@Krtg Bo wszyscy grają szybką nowoczesną piłkę, a Barcelona gra taki takę. Podobnie jak autobusy Mourinho, Xavi zatrzymał się w poprzedniej epoce.

0

@Kamiloza91 I żółw w przyszłym sezonie w Realu... więc może lepiej niech to PSG awansuje

0

Czemu realizator co chwilę pokazuje trybuny zamiast meczu?

0

@Kitek1640 i tak nic nie pobije sytuacji z meczu Chelsea. Sędzia doliczył 3 minuty jak powinno być z 8 i skoczył w 46:45 jak było jeszcze 1 minuta i 15 sek do końca.

0

@kanver_ podania do nikąd? Przecież miał tylko 2 niecelne podania w tym meczu.

0

@TR3YWAY Torres miał wcześniej 2 setki i nic nie strzelił. Kibicuję Chelsea i mogę Ci powiedzieć że Jackson na razie wizualnie ładnie gra, dużo dryblingów, klepek, wyjść ale zjebał 7 setek i ogólnie na 17 strzałów 1 gol i Chelsea jest na 14 miejscu. Jak można mówić, że ktoś kto strzela 2 gole zagrał słabo?

4

Powiem wam jako kibic Chelsea tak: Jackson w Chelsea gra ładnie, a ma po 5 meczach 1 gola i 0 asyst, Chelsea jest przez to w dupie na 14 miejscu.

Koniec końców w piłce liczy się kto ma więcej goli na koniec meczu, a o tym czy ktoś dobrze przyjął piłkę czy nie się zapomina po tygodniu. Można mówić, że każdy by strzelił te sytuacje co miał Lewy w tym sezonie, a później się okazuje, że ten "każdy" by nie stał w odpowiednim miejscu żeby strzelić na pustą albo by był na spalonym i ten "każdy" ma na koniec sezonu 5 goli, a Lewy 30+.

0

@Kuba_1 Parę lat temu nie mieli takiego składu. Jeszcze niedawno dziadek Quaresma grał w podstawie.

1

@RanDiFCB Karnego wywalczył (btw. dzięki bogu De Jong dostał jakiegoś zaćmienia mózgu i podał raz do przodu zamiast do tyłu), a pewne strzelanie karnych też jest ważne, tym bardziej pod presją w 80 minucie przy remisie.

0

@4Fabregas4 Budimir i tak był przed polem karnym, ale wolnego bym gwizdnął, bo Martinez go łapał.

0

Jako kibic Chelsea powiem wam, że lepiej mieć takiego Lewandowskiego co gówno gra, ale strzeli na pustą i wywalczy karnego, niż takich Sterlinga, Mudryka, Jacksona, Madueke, Enzo, Chilwella co pięknie dryblują, podają, a pod bramką zapominają jak się gra i nawet na pustą nie potrafią strzelić (Jackson, Mudryk, Sterling, Chilwell) albo karnego (Enzo).

0

De Jong to jest dramat, on tylko do tyłu potrafi podać.

0

Ferran na prawej obronie gra?

0

Kto ma kontuzje ze Gundogan się zatrzymał i fair play zagrał zamiast zrobić kontrę?

0

@Roobo De Jong już mógł mieć ze 3 asysty ale ciągle mylą mu się w polu karnym pilkarze Osasuny z piłkarzami Barcelony

2

@Herato Bayern gra do przodu a Barca do tyłu. Po prostu albo Xavi poleci albo trzeba się przyzwyczaić do 1-0 wymęczonych.

0

@Bartula Tylko że jak Lewandowski z Grtafe dostał 2 razy z łokcia w twarz to nawet faulu nie było, a tu jakieś odepchnięcia dłonią i żółta xd

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?