Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@jeonek
XD zaczynamy płacz, 3 kolejka, 9 pkt (do połowy).
5
@Kapitan9
O co ci w zasadzie chodzi?
13
Rayo ma pretensje o to, że na ich stadionie nie działa VAR? W sumie niezła karma, bo nie wiem czy sędzia by tego nie anulował
2
Z niemal każdej powtórki nie wyglądało to na faul, ale jednak ta powtórka z tylu potwierdza kopnięcie w nogę Yamala
0
Ta jedna powtórka pokazała że go uderzył
1
Dla mnie to nie jest karny
0
@Stagiryta
Już dawno jest
2
@ElKamil
XD a co to zmienia? Barcelona może sobie krzyknąć i 200 milionów.
2
Chciałbym zobaczyć mecz z Arsenalem i/lub Newcastle
0
Kibice United są już chyba nieśmiertelni, przeżyć tyle upokorzeń przez 13 lat
1
Cunhi zachcialo się gwiazdorzyć przy decydującym karnym z 4 ligowcem (XDDDD) to mają xD
0
@Cule1234
Wygląda jak Sentino
5
@RKS1979
Widziałeś w jakim stanie było Camp Nou?
0
Zatrudnili Alonso żeby grać ładniejszą piłkę, jakoś średnio to na razie wychodzi. Minimalizm i męczenie buły jak za Ancelottiego
0
Fajny nurek ten Masta
0
@Vurt
30 milionów to dobra oferta jak za rezerwowego. De Jong jest lepszy od niego, a Bernal wraca do zdrowia. Lubię Casado ale w obecnej sytuacji finansowej głupota byłoby nie skorzystać.
7
De la Fuente, nie strugaj wizjonera bo niczego lepszego od Flicka nie wymyślisz. Wszyscy widzą, że Pedri pokazuje swój pełny geniusz grając głębiej ale i tak musi kombinować.
0
On wygląda jak Suarez z MLS. Wiadomo, że to pierwsza kolejka ale jakoś wydaje mi się, że to będzie straszny flop.
1
O boże Gyokeres jakie drewno xDD
0
Jest jakaś forumowa liga fpl?
2
Najlepsze jest to, że wszystkie decyzje sędziego były prawidłowe, a i tak będzie ryk xD
1
Ależ spokój Joana w tej sytuacji, zero zbędnych ruchów
0
Jak to było, w tym sezonie nie będziemy grać tak szaleńczo w obronie? xD pierwszy mecz i linia obrony na połowie boiska
2
Yamal wygrywa fizyczne starcie na skrzydle, co tu sie dzieje
0
@Yoshi94
W teorii, w praktyce od 3 lat nikt nic z tym nie zrobił ;)
0
Jaki jest Wasz rekord wolnych dni urlopowych? Ja w tej chwili mam 45 xD
1
@BulaKG
Żadne po długim, podanie w pierwsze tempo na pustą bramkę i jest gol.
2
@Oskar00
Jak to nie, oczywisty
1
@Adran360
Dobry bramkarz, mógł wyjść do tej pierwszej piłki, a wyszedł do dośrodkowania, nie wiem po co
7
@blakkudium
Już mieliśmy jednego tygrysa z Brazylii, uwierzę jak zobaczę