4

@jeonek
XD zaczynamy płacz, 3 kolejka, 9 pkt (do połowy).

5

@Kapitan9
O co ci w zasadzie chodzi?

13

Rayo ma pretensje o to, że na ich stadionie nie działa VAR? W sumie niezła karma, bo nie wiem czy sędzia by tego nie anulował

2

Z niemal każdej powtórki nie wyglądało to na faul, ale jednak ta powtórka z tylu potwierdza kopnięcie w nogę Yamala

0

Ta jedna powtórka pokazała że go uderzył

1

Dla mnie to nie jest karny

0

@Stagiryta
Już dawno jest

2

@ElKamil
XD a co to zmienia? Barcelona może sobie krzyknąć i 200 milionów.

2

Chciałbym zobaczyć mecz z Arsenalem i/lub Newcastle

0

Kibice United są już chyba nieśmiertelni, przeżyć tyle upokorzeń przez 13 lat

1

Cunhi zachcialo się gwiazdorzyć przy decydującym karnym z 4 ligowcem (XDDDD) to mają xD

0

@Cule1234
Wygląda jak Sentino

5

@RKS1979
Widziałeś w jakim stanie było Camp Nou?

0

Zatrudnili Alonso żeby grać ładniejszą piłkę, jakoś średnio to na razie wychodzi. Minimalizm i męczenie buły jak za Ancelottiego

0

Fajny nurek ten Masta

0

@Vurt
30 milionów to dobra oferta jak za rezerwowego. De Jong jest lepszy od niego, a Bernal wraca do zdrowia. Lubię Casado ale w obecnej sytuacji finansowej głupota byłoby nie skorzystać.

7

De la Fuente, nie strugaj wizjonera bo niczego lepszego od Flicka nie wymyślisz. Wszyscy widzą, że Pedri pokazuje swój pełny geniusz grając głębiej ale i tak musi kombinować.

0

On wygląda jak Suarez z MLS. Wiadomo, że to pierwsza kolejka ale jakoś wydaje mi się, że to będzie straszny flop.

1

O boże Gyokeres jakie drewno xDD

0

Jest jakaś forumowa liga fpl?

2

Najlepsze jest to, że wszystkie decyzje sędziego były prawidłowe, a i tak będzie ryk xD

1

Ależ spokój Joana w tej sytuacji, zero zbędnych ruchów

0

Jak to było, w tym sezonie nie będziemy grać tak szaleńczo w obronie? xD pierwszy mecz i linia obrony na połowie boiska

2

Yamal wygrywa fizyczne starcie na skrzydle, co tu sie dzieje

0

@Yoshi94
W teorii, w praktyce od 3 lat nikt nic z tym nie zrobił ;)

0

Jaki jest Wasz rekord wolnych dni urlopowych? Ja w tej chwili mam 45 xD

1

@BulaKG
Żadne po długim, podanie w pierwsze tempo na pustą bramkę i jest gol.

2

@Oskar00
Jak to nie, oczywisty

1

@Adran360
Dobry bramkarz, mógł wyjść do tej pierwszej piłki, a wyszedł do dośrodkowania, nie wiem po co

7

@blakkudium
Już mieliśmy jednego tygrysa z Brazylii, uwierzę jak zobaczę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?