0

Ale ta Szwecja jest cienka nawet ze Slowacja autobus. Beka bd jak awansuja przy 3 wynikach 0 0

2

Tak jak hejtowalem dziadka Wijnalduma no to musze przyznac ze zagral wczoraj jak profesor i troche teraz zaluje ze jednak nas nie wybral.

2

Depay do zmiany. Dzis bardzo slabo

0

@PiotrR zawsze tak jest milion okazji i gol z dupy na 1 1

1

Nie zdziwie sie jak bd 1 1 po tylu okazjach holandi.

1

@Coutinho007 no fakt typ biegnie jakby mial na plecach fiata 126p

1

Tylko niech mu nie daja 5mln+ i kontraktu na 10 lat.

0

@lucca87 Facet obudz sie Barcelony nie stac na nikogo za gotowke a jak sprzedadza kogos to tylko dla tego zeby Messiego zostawic bo finansowe fair play nie pozwala bo tak przeplacilismy w pensjach przecietniakow

0

PS Moim zdaniem jesli Messi mialby zostac podpisalby juz dawno kontrakt a tak to czeka kto da więcej. Juz dawno podjał decyzje ze odchodzi tylko cos czuje ze nie ma jaj o niej poinformowac. Obstawiam ze odejdzie albo do City albo do PSG. Widac ze jego miłosc do Barcelony konczy sie w czasie kryzysu finansowego i sportowego.A mowienie ze dla Barcelony moglby grac za darmo to wstyd

0

Niestety ale Barcelona moze jaki kolwiek projekt sportowy zaproponowac dopiero jak wyjdzie z dlugów. Jesli Messi nie chce zostac z milosci do klubu przywiazania oraz nie oszukujmy sie dostawał poteznie duze pieniadze itd No to niech odejdzie do szejkow z PSG oraz City ktorzy maja budzet nieograniczony

0

@Messibestplayerintheworld Tez myslalem o wymianach ale kurde Barca przeplacila tak w pensjach ze malo kto chce pilkarzy barcy a no i pilkarze nie chca odchodzic bo maja fenomenalne warunki finansowe,przyszlosciowe(dlugie kontrakty),piekne miejsce i w dodatku walcza o trofea.

6


Po badaniach, które przeszedł Christian, zdecydowano, że powinien mieć wszczepiony kardiowerter-defibrylator serca (ICD). To urządzenie jest niezbędne w przypadku zaburzeń rytmu serca - wyjaśniła duńska federacja piłkarska.


Raczej koniec kariery ale swój najważniejszy mecz na szczęście wygrał !


- Christian zaakceptował takie rozwiązanie. Plan został potwierdzony przez krajowych i zagranicznych specjalistów

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/christian-eriksen-po-badaniach-musi-miec-wszczepione-specjalne-urzadzenie/168008-n

2

@Messibestplayerintheworld Szczerze mowiac nie wierze ze Barca w tym okienku kupi kogos za gotowke. Raczej upatruje jej szanse w wolnych zawodnikach

0

Już trochę Euro za nami i jak na razie Polska obok Turcji to najgorzej grające drużyny na turnieju. Polska niestety po katem woli walki,taktycznym,motorycznym,technicznym jest chyba jedna z gorszych w europie. Druzyny pokroju Finlandii ,Macedonii może nie maja jakiegoś fantastycznego składu lecz nadrabiają to wola walki i fizycznie nie odstają az tak jak nasza kadra. Polska 70 % czasu meczu klepie na swojej połowie z obrońcami w bardzo wolny sposob. Srodek pola zamist wychodzic do obroncow po pilke to chowaja sie za druzyna przeciwna zeby tylko nie polenic bledu. Caly czas mam wrazenie ze oni maja "kupe" w gaciach przy kazdym kontakcie z pilka i strach przed strata przez co poteznie ich to hamuje.

1

Wieczne wypozyczenia gdzie nikt i tak potem nie wykupuje.

0

Argentyna ze slabymi ledwo wygrywa a z tymi troche lepszymi remisuje takze raczej nie wróże im nic dobrego

0

@BorzyKrzys Argentyna jest cienka niestety Messi sam nic nie zrobi.

0

Junior Firpo ten kto go sprawdzil powinien zostaw wieziony na taczce.

0

@JarekS Smieszne to jest ze pilkarza jak klub zwolni z kontraktu to musza mu placic odszkodowania. A takiego szarego pracownika jak zwolnia to zostaje z niczym.

7

Cos czuje ze Depay nie przyjdzie do nas za dlugo to trwa. Pewnie stara sie podbic oferte przez innych klub Barcelona. Nie zdziwie sie jak przejdzie do PSG

1

@ŁukaszNidzica Popieram zabranie prawka nic nie da tutaj trzeba odrazu grubo wjechac bo typ jest zagrozeniem dla innych.

0

@JohnA Jak to mecze Wali 0-0 albo 1-0,0-1 klasycznie, Dania na luzie bo Finlandia jest mega cienka ostatnio (2-0), Belgia moze miec spore problemy z Rosja obstawiam 1-1 1-2 dla Belgi

0

@Mixtape Finlandia jest tak cienka ze szok

1

@Barca1992 Ci co nie maja dzieci beda placic na tych co maja. Dla mnie to dyskryminacja.

0

Jak Barca wiaze z nim nadzieje to jaki sens ma wypozyczenie do Angli ? Tam jest zupelnie inna pilka. Najlepsza opcja to hiszpania.

0

@klopx Problem jest takich ze nikt ich nie wezmie i nie kupi z taka pensja niestety wiec pozsotaje albo wypozyczenie do konca kontraktu albo trybuny

0

Nie zdziwie sie jak popdbija Barcelona oferty od innych klubow i zrobi tak jak jego kolega z reprezentacji. Nie chce grac tutaj no to narazie i szukamy kogos innego bo szkoda okienka

0

@Fenelon Szczegolnie w waznych meczach.

3

Moze warto porozmawiac o grze a nie o dziadku Szpakowskim ktory w wieku 70 lat trzyma sie tak jak nie jeden by chcial.

0

Kolejny trener kolejny mecz Polski i nadal polowe czasu klepiemy z obroncami....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?