Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co nie biegl do srodka....
0
@Litman Rozumiem dzieki za odpowiedz :)
0
Po co oni hymn śpiewają?
0
Między Molde a Legia jest przepaść jeśli chodzi o aspekt techniczny piłkarzy. Wygladaja jakby Molde gralo z pół amatorami
0
Ale legia gra dno straszne
1
Trzeba przypomnieć ze to trener wystawia ten recznik co mecz
0
Az dziwne ze nie rozmawial jeszcze z Michniewiczem albo Papszunem
2
Zeby zaplacic 150 tys euro to az Neymar musial mu pomoc?
0
Kounde ty lepiej sie za gre wez bo wczoraj zagrales jedyny dobry mecz w sezonie.
1
"Robert Lewandowski: Musimy zrobić krok naprzód jako drużyna" Moze warto byloby przypomniec Robertowi ze oni to robia co mecz a efekt jest ten sam czyli zaden.
15
Osimen zrobil go jak juniora na orliku. Niestety mecz bez wylewu gracza w obronie to mecz stracony.
3
Sam sobie na to zasluzyl.
0
@kacper_fcb lepszy Raphinha
0
I po co bylo wystawiać tego Raphinhe? Przecież on 3 razy pilke dotknal w 30 min z czego wszystkie podal do tylu
0
@AduŚ07 jak to czemu? Bo sa obsrani...
0
Od strzeleniu bramki wygladamy jak amatorzy wyglada to tragicznie.
2
Cisna nas mega zaraz sie obsraja i przegrają...
0
Im sie juz nie chce
0
Klasycznie musi ktos miec wylewe... Ci obrońcy to jeden gorszy od długiego.
1
I takiego Lewego chce oglądać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ten rozny to kompromitacja....
1
Pedri dramat straszny
1
Zeby grac w dziadka niz poważnie trenować?
0
@kakusus Ostatnio Fermin gra tragicznie.
1
Chwicza Kwaracchelia w wieku Yamala to gral na orliku jeszcze.
12
I takich ludzi tutaj potrzebujemy !!
0
Nie zdziwie sie jak odejdzie do Realu za Krosa.
2
Real teraz ma autostrade na odjechanie nam na wieki.
0
Mówiłem ze ten Kounde to szrot trzeba go wyjebać a gra wszystko.