0

Po co nie biegl do srodka....

0

@Litman Rozumiem dzieki za odpowiedz :)

0

Po co oni hymn śpiewają?

0

Między Molde a Legia jest przepaść jeśli chodzi o aspekt techniczny piłkarzy. Wygladaja jakby Molde gralo z pół amatorami

0

Ale legia gra dno straszne

1

Trzeba przypomnieć ze to trener wystawia ten recznik co mecz

0

Az dziwne ze nie rozmawial jeszcze z Michniewiczem albo Papszunem

2

Zeby zaplacic 150 tys euro to az Neymar musial mu pomoc?

0

Kounde ty lepiej sie za gre wez bo wczoraj zagrales jedyny dobry mecz w sezonie.

1

"Robert Lewandowski: Musimy zrobić krok naprzód jako drużyna" Moze warto byloby przypomniec Robertowi ze oni to robia co mecz a efekt jest ten sam czyli zaden.

15

Osimen zrobil go jak juniora na orliku. Niestety mecz bez wylewu gracza w obronie to mecz stracony.

3

Sam sobie na to zasluzyl.

0

@kacper_fcb lepszy Raphinha

0

I po co bylo wystawiać tego Raphinhe? Przecież on 3 razy pilke dotknal w 30 min z czego wszystkie podal do tylu

0

@AduŚ07 jak to czemu? Bo sa obsrani...

0

Od strzeleniu bramki wygladamy jak amatorzy wyglada to tragicznie.

2

Cisna nas mega zaraz sie obsraja i przegrają...

0

Im sie juz nie chce

0

Klasycznie musi ktos miec wylewe... Ci obrońcy to jeden gorszy od długiego.

1

I takiego Lewego chce oglądać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ten rozny to kompromitacja....

1

Pedri dramat straszny

1

Zeby grac w dziadka niz poważnie trenować?

0

@kakusus Ostatnio Fermin gra tragicznie.

1

Chwicza Kwaracchelia w wieku Yamala to gral na orliku jeszcze.

12

I takich ludzi tutaj potrzebujemy !!

0

Nie zdziwie sie jak odejdzie do Realu za Krosa.

2

Real teraz ma autostrade na odjechanie nam na wieki.

0

Mówiłem ze ten Kounde to szrot trzeba go wyjebać a gra wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?