Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On od początku meczu byl elektryczny
0
Panowie oby bez "Frajerzenia"
0
Za 60 mln to oni kupuja jakis no name a chca Raphinhe ktory co by nie mowic kreci fajne liczby.
15
W de jongu najgorsze jest to ze jak pociagnie pilke blizej pola karnego to nagle sie zatrzymuje i robi 1-2 koleczka i podanie do boku.
7
Tamten co symulka haha
0
Tutaj bd problem oddać celny strzal.
0
Czyli wychodzi na to ze po prostu Lewemu sie bardziej zaczego chciec i zaczal biegac,walczyc i pokazywac sie na pozycje. Wczesniej czesto stal jak slup i robil za statyste
0
Haha druga żółta na luzie powinna byc
0
Ale nas gniota zaraz moze byc po meczu
0
@kaamil1910 to nie za Xaviego tak za Xaviego nie.
1
2 podania i psg prawie bramka a my po 30 nawet nie mozemy wyjść ze swojej polowy
0
Nie ma co sie oszukiwać przez ostatnie 5-7lat jestesmy frajerami lm i raczej nie szybko to sie zmieni.
0
Po meczu dziękujmy
1
Strata bramki po przerwie to klasyka
0
Yamal do zmiany dzis gra tragicznie
1
Brawo kapitalna akcja
1
3 bylo obok gracza psg a on fauluje wiedzac ze za zolta nie zagra? Amator
2
Raphinha klasycznie z 5 setka trafi
0
Nie sądziłem ze City bd gralo takie dno
0
@FCB24 dzis to nie istnieje narazie
1
City gra tragicznie w ataku a jeszcze gorzej w obronie
1
Obrona City jest dramatyczna na luzie bd z 3-1
0
City tragiczna obrona
0
City strasznie cofnięta ma obrone i praktycznie nie doskakuja do rywala przed polem karnym
1
@Barca2022 nie sa goludupcami wydaja mega duzo kasy a i tak liga mistrzow jest poza zasiegiem
3
@sendesara De Bruyne zarabia tak kosmiczne pieniadze w City ze mozna o nim zapomniec. Z 2x co namniej tyle co gundogan
0
Xavi jest obsrany nawet z las palmas full sklad.
0
Teraz jest idealny moment po kadrze na danie szany tym co nie grali.
0
On,Martinez i Lenglet musza odejsc nie ma co blokowac mlodych zdolnych.
1
W tej chwili przy problemach finansowych Barcelony trzeba mocno sie zastanowic nad sprezdaza De jonga. Nie ma co ukrywac ze zarabia kosmiczne pieniadze a jak pokazaly ostatnie mecze nie jest graczem nie do zastapienia.