3

Zeby przez 120min nie oddac celnego strzalu to serio wstyd.

1

Niby ma w miare ok liczby ale jednak w jego grze jest mega chaos i niczym szczegolnym w grze inndywidualnej sie nie wyroznia na tle przecietniakow. Jak bedzie dobra oferta warto sprzedaz by poprawic finanse

1

Moze po prostu Kounde tez potrzebuje odpoczynku. Facet gra wszystko

0

Niestety ale trzeba bardzo pomyslec o sprzedazy Raphinhi facet jest tak slaby na skrzydle ze masakra. Nie ma dryblingu, szybkosci jedynie raz na 10 meczow wyjdzie mu jakis strzal ale to tez nie daje gwarancji bramki.

1

Nie ma holowników de jonga i pedriego i lepiej ta gra wygląda

3

Lewy dzis zmykam gebe

1

Fermin co gra dzis gowno

0

Kounde świetny mecz

0

Fermin na treningu świetna technika a w meczach w 90% dno

4

Brawo Lewy wreszcie świetne przyjęcie

0

Obrońcy Barcy z bramkarzem dzis moga isc po rekord klepanka

0

@Coutinho007 dlatego warto grac mlodymi głodnymi gry a emeryci na mls slbo arabia

3

Gniota nas fizycznie

27

Gundogan 90% wrzutek z różnego nie przechodzi pierwszego obronce... Moze warto dac kogos innego

0

Barca wygląda gorzej niż jakby grali 3 dni 120 min.

15

Fermin powinien od początku wejsc i za niego potem Roberto jak w oststnim meczu. Trzeba promować młodych a nie starych majacych przebłyski raz na rok

0

@polcza Najbardziej przypomina mi sie Wisla Płock gdzie jesienia byla LIderem estraklasy a latem spadla z ligi

10

Szkoda ze Juniora nikt nie karze za czesto skandaliczne zacyowania w trakcie meczow.

3

Dembele pewnie zostanie ladnie przywitany :D

0

Inter w lidze potwor a w lm słabiutko

0

Roberto co by nie mowic dobra zmiana

1

Lewy,Raphinha graja dno i nie zmieni ich.

0

Czyli zmia y sugeruja obronę Częstochowy. Zycze powodzenia

0

Zaraz 2 2,jak nic

0

@Proxi w city umial

1

Gundogan kryje jak de jong

1

Moze wieczna Maryle Rodowicz by dali ? :D

0

Gundogan do zmiany natychmiast

1

Gundogan dzis nota zero...

0

Gundogan to podaje te pilki a nie strzela....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?