KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Lampard zostanie trenerem Evertonu.
3
Nie wiem jak Wy ale ja już chce zobaczyć El Classico z Traore i Viniciusem, ciekawe który motorek będzie szybszy xD
4
W sumie śmieszkowałem dzisiaj z tego Traore ale chłopak zszedł solidnie ze swojej pensji by móc wrócić do Barcelony, przecież mógł zostać w Anglii i zarabiać tyle ile zarabiał dotychczas a Roberto mimo że pierdzielił że zejdzie z pensji jak pozostali nie zrobił tego do tej pory, przez ponad pół roku. Mam nadzieje, że Barcelona nie przedłuży z nim kontraktu bo nie da się na niego patrzeć.
1
Kurna rzeczywiście jakiś inny ten serwer bo i strona szybciej chodzi.
17
No jest wszystko w porządku,jest dobrze, dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą La Ramble, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci!
22
@SkN o kurde a podobny do Kubicy, pomyłki się zdarzają.
3
Oglądam właśnie dzisiejszy hejt park z Robertem Kubicą, jestem przy 40 minucie, póki co super się go słucha.
1
@Ojciec5tkidzieci pewnie realizowali pomysły Rysia.
2
@MesQueUnClub96 wiemy.
8
,,Żeli Papą fasamik tonem a selewi
Szukametetele pakhawi a sawi
Żimemea fe akodemate mła pfu
Akode ma e rahtyny nas na
Sążyno Rapapadziej
Ątre kanante ą prapapasej
Safafira raha grega nakanokanaka dej
Ohtopa fe asik tamadej otużóra
Ewira ewira maseta syl syl syl
Kamadyh tu nu ti mła tła
Kanamietar kadawerka Tora Hater
Mata ga
O ątre amor kala styla kha
Arkyrka dyj
Arkyrka di kawaj
Prapapasej a tyn tyny
Naj naj naj
Fotomina ete gyna a oso fa dy kadej
Hokrakypolakafrykaneraweteasonej
Popapeo popapeo popapeo atamej
Fohto pa chlep a toka patare
Anaketo matelka ketetopa rakato łaske
Prakacieja a praka da kanapke
He he Ży la porta dyrkanomakke terekatolowa
Tatsus la parento lędi marta
Tako to a telewe sko e
Bię tepa din a liwiem map de"
Memphis co zaśpiewał.
0
@GeneralXavi płakać nie będę, w tym roku były beznadziejne.
0
Jak sobie radzi Pjanić w Beskitasie? Myślicie, że go od nas wykupią?
24
@Hubsao on na jedyne wypożyczenie na jakie może liczyć to do ks weszło.
8
Kiedyś: Barcelono nie gwałć tak tego D.Alaves.
Dzisiaj: Barcelono tylko ostrożnie żeby D.Alaves nie strzeliło, murowanko też się przyda
xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ronmes o już narzekanie na Torresa po jego 3 meczu XDDDDDDDDDDDDDDD
1
ale mejwenom dupsko pęknie że znowu prawdopodobnie będą bez informacji ze zgrupowania i jeszcze im się oberwie, szczególnie Borkowi który powitał Nawałkę bo wg. jego źródeł to on został trenerem reprezentacji xD
0
Xavi nawet nauczył Luuka cofać do defensywy.
0
@Malkey95 pewnie to żona tego Pana.
1
@Janiama 3:1 dla nas po 2 bramkach Ferrana Torresa i 1 L. de Jonga.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Przyjdzie 80 minuta i strzelą jakiegoś farfocla a w 89 drugiego- cały real.
6
@Rekker a niech go biorą ale dla nich to +70 mln, jak tyle nie dadzą to do widzenia.
33
brawo lewica xDD
8
Dwie pierwsze spoko, ta ostatnia ma beznadziejne logo.
19
@Rick co to za różnica czy będzie ktoś zaszczepiony czy nie skoro i tak może zarazić nawet będąc zaszczepionym?
1
@JaroCoach Kup sobie wzmacniacz wifi.
1
@MSN30 dla mnie chłop jest beznadziejny, zero humoru, dystansu do siebie i taki bezpłciowy jak wystepuje w ich programach.
0
ale cringe.
1
38 letni Alves może już szybkość nie ta, ruch przy piłce ale u niego nawet potu nie było widać po 120 minutach gry gdzie Frenkie już po 15 minutach od wejścia był zalany potem jak świnia.