14

Lampard zostanie trenerem Evertonu.


3

Nie wiem jak Wy ale ja już chce zobaczyć El Classico z Traore i Viniciusem, ciekawe który motorek będzie szybszy xD

4

W sumie śmieszkowałem dzisiaj z tego Traore ale chłopak zszedł solidnie ze swojej pensji by móc wrócić do Barcelony, przecież mógł zostać w Anglii i zarabiać tyle ile zarabiał dotychczas a Roberto mimo że pierdzielił że zejdzie z pensji jak pozostali nie zrobił tego do tej pory, przez ponad pół roku. Mam nadzieje, że Barcelona nie przedłuży z nim kontraktu bo nie da się na niego patrzeć.

1

Kurna rzeczywiście jakiś inny ten serwer bo i strona szybciej chodzi.

17

No jest wszystko w porządku,jest dobrze, dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą La Ramble, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci!

22

@SkN o kurde a podobny do Kubicy, pomyłki się zdarzają.

3

Oglądam właśnie dzisiejszy hejt park z Robertem Kubicą, jestem przy 40 minucie, póki co super się go słucha.

1

@Ojciec5tkidzieci pewnie realizowali pomysły Rysia.

2

8

,,Żeli Papą fasamik tonem a selewi

Szukametetele pakhawi a sawi

Żimemea fe akodemate mła pfu

Akode ma e rahtyny nas na

Sążyno Rapapadziej

Ątre kanante ą prapapasej

Safafira raha grega nakanokanaka dej

Ohtopa fe asik tamadej otużóra

Ewira ewira maseta syl syl syl

Kamadyh tu nu ti mła tła

Kanamietar kadawerka Tora Hater

Mata ga

O ątre amor kala styla kha

Arkyrka dyj

Arkyrka di kawaj

Prapapasej a tyn tyny

Naj naj naj

Fotomina ete gyna a oso fa dy kadej

Hokrakypolakafrykaneraweteasonej

Popapeo popapeo popapeo atamej

Fohto pa chlep a toka patare

Anaketo matelka ketetopa rakato łaske

Prakacieja a praka da kanapke

He he Ży la porta dyrkanomakke terekatolowa

Tatsus la parento lędi marta

Tako to a telewe sko e

Bię tepa din a liwiem map de"


Memphis co zaśpiewał.

0

@GeneralXavi płakać nie będę, w tym roku były beznadziejne.

0

Jak sobie radzi Pjanić w Beskitasie? Myślicie, że go od nas wykupią?

24

@Hubsao on na jedyne wypożyczenie na jakie może liczyć to do ks weszło.

8

Kiedyś: Barcelono nie gwałć tak tego D.Alaves.

Dzisiaj: Barcelono tylko ostrożnie żeby D.Alaves nie strzeliło, murowanko też się przyda

xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ronmes o już narzekanie na Torresa po jego 3 meczu XDDDDDDDDDDDDDDD

1

ale mejwenom dupsko pęknie że znowu prawdopodobnie będą bez informacji ze zgrupowania i jeszcze im się oberwie, szczególnie Borkowi który powitał Nawałkę bo wg. jego źródeł to on został trenerem reprezentacji xD


0

Xavi nawet nauczył Luuka cofać do defensywy.

0

@Malkey95 pewnie to żona tego Pana.

1

@Janiama 3:1 dla nas po 2 bramkach Ferrana Torresa i 1 L. de Jonga.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Przyjdzie 80 minuta i strzelą jakiegoś farfocla a w 89 drugiego- cały real.

6

@Rekker a niech go biorą ale dla nich to +70 mln, jak tyle nie dadzą to do widzenia.

33

brawo lewica xDD


8

Dwie pierwsze spoko, ta ostatnia ma beznadziejne logo.

19

@Rick co to za różnica czy będzie ktoś zaszczepiony czy nie skoro i tak może zarazić nawet będąc zaszczepionym?

1

@JaroCoach Kup sobie wzmacniacz wifi.

1

@MSN30 dla mnie chłop jest beznadziejny, zero humoru, dystansu do siebie i taki bezpłciowy jak wystepuje w ich programach.

0

ale cringe.


1

38 letni Alves może już szybkość nie ta, ruch przy piłce ale u niego nawet potu nie było widać po 120 minutach gry gdzie Frenkie już po 15 minutach od wejścia był zalany potem jak świnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?