0

Bramki w pierwszych minutach meczu/połowy to powinna być wizytówka tego zespołu.
Aż żal dupe ściska.
Ciekawe skąd to się bierze, bo to jest wręcz nierealnie

6

Dwie bramki na konto Holendra.
Niezależnie od wyniku w dwumeczu, sprzedać…

0

Zaczęło się gwiazdorzenie

3

Jest Cubarsi, ale De Jong oczywiście musi dublować stoperów…

0

@Wizz777 pewnie byli dostępni dużo wcześniej, ale to jest „zaskoczenie” o którym ciagle Xavi mówi xd

0

@MesQueUnClub_87 Boli Cię, że ktoś chcę uzyskać niższą cenę?
Tak jak sam nie lubię braku jakiegoś minimum kultury, tak ogólnie negocjowanie to był zawsze element kultury i dopiero wielkie markety z ustalonymi z góry cenami zabiły ten trend.
Niemniej jednak w mojej branży takie negocjowanie stawek jest na porządku dziennym, a nawet zalecane.

0

@Rl9k1nG Myślę, że dalej jest obrażony na Laportę i dopóki ten tu jest to raczej nie ma co na to liczyć.

23

Mendes ładnie się ustawił… monopol na perły z La Massi

14

Faye pokazuje po raz kolejny, ze nie jest miękką fają

0

Typowy mecz, słabe do golu sędziowanie, zero skuteczności i ta nieszczęsna czerwona kartka która zabiła widowisko

3

@Emhyr Ja też znam mało takich osób, ale jednak istniejemy :D

3

@Emhyr Aj tam bzdury gadasz.
Do 19-ki miałem 181cm, a potem wystrzeliłem do 192cm w ciągu dwóch lat ciągle trenując 3-4 razy w tygodniu.
Każdy rośnie swoim tempem i do 23-25 roku ma czas na to


0

Kogo kryli Dawidowicz i Bednarek?
Pomimo spalonego, to Walia zasłużenie.

0

@P33ck elegancko, oby im jeszcze z 4 wje****

0

@FcPortoFan1999 oprócz Dawidowicza to tam brakuje jaj

0

Wszystko spoko, tylko czemu Robercik na „6” gra?

0

Powinni to odebrać z 3-4 razy xd
Masz piłkę to wal w aut, uspokój

2

Żewłakow? Najgorszy komentator z możliwych.
Nudny, powtarzający te same frazesy .
Kto to promuje i dlaczego?

0

@Arden tyle lat a Iwanow nadal debil

2

Dareczku, oj dareczku. Jak dobrze Cię słyszeć

0

Powinien być jakiś limit minut dla młodych, bo z takim zarządzaniem Yamalem, chwila i obudzimy się z drugim Pedrim.
Sorry…. Ale jakie znaczenie ma ten mecz? Szczególnie patrząc na to o co i z kim gramy za dwa tygodnie

0

Eee tam madrycioki i tak powiedzą, że to fotomontaż

0

Jak dla mnie zwyklak, który pograłby u nas max sezon

0

@p3rshing Kwestia wyrobienia sobie PR.
Na Carlo patrzą jak na lekko zamulonego dziadka, a na Xaviego jak na wulkan, który lada moment wybuchnie

0

@azysko bańka czy pół nie robi tu różnicy.
Przy tych kwotach to szczególik wręcz.

Czyli zamrozili mu konta i chcą kaucję? Ma to sens...

0

@Bobo25 vice versa

0

może zrzutkę mu założyć?
Tragedia, żeby tak utytułowany gość nie miał pół bańki na wypiske...

0

@Bobo25 Nawet nie czytałem tego w całości jak zobaczyłem ostatnie zdania, gdzie sugerujesz, że rolnicy palą miasta.
Nie wiem w jakiej bańce żyjesz, ale to bardzo niepokojące.

Pomijam już fakt, że o strajkach wiadomo nie od dziś i mogłeś się na to przygotować ;)


5

@Bobo25 smutna postawa.
Widzisz tylko czubek swojego nosa, ale nie widzisz, że oni robią to również z myślą o tobie.
Moim zdaniem należy im się szacunek, bo jako jedyna grupa potrafią się zmobilizować do jakiegoś działania za swoje interesy.
Sam siedzę w transporcie od paru lat i te strajki dotyczą nie tylko PL, ale i FR czy DE i mi też to wiele psuje, do tego stopnia, że jestem jakieś 10k zł w tym miesiącu w plecy, ale wolę to niż potem przez parę lat płacić za efekty głupio podjęte decyzje polityczno-gospodarcze.

4

To co? Ilu tym razem wróci bez nogi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?