@lucca87@VenoM używany. Od kiedy ukradli mi Audi A5, powiedziałem że nie kupię drogiego auta za 100k+. Posiadam aktualnie e93 i planuje zamienić je na auto pakowne, pomyślałem o Mondeo. Budżet mam, ale nie chce wydawać fortuny. 50-70 tys planuję wydać
Byliśmy kowalami własnego losu. Real może jest słaby, ale my jesteśmy beznadziejni. Nie zasłużyliśmy w tym roku na wygranie ligi. Kibicuję się zawsze, ale jak nic nie wygrają, to może Bartomeu poleci... Marzenie ściętej głowy.
@VamosRakieta zakochałem się dzięki Ronaldinho! Szacunku do klubu nauczył mnie Puyol, najlepszy duet jaki widziałem to Xavi z Iniesta, a wisienką na torcie jest król futbolu Leo Messi. Moja ulubiona 5. Wszyscy na równi.
@deszczyk89 ja byłem mega zadowolony. Z ubezpieczenia dostałem 80% wartości auta... Nie odważyłem się kupić już tak drogiego auta i kupiłem e93 2011 rok. Kabriolet po liftingu, 3.0 benzyna w mpakiecie. Audi > BMW :p
225km miałem. Zrobiłem serwis skrzyni biegow - wymieniłem olej w salonie na 120tys km, bo tak trzeba wg książki serwisowej. Nic więcej nie wkładałem w to auto. Mistrzostwo auto. Po mieście agresywnie 16l, w trasie 9. Nie bierze oleju po liftingu, także spokojnie.
0
@lucca87 @VenoM używany. Od kiedy ukradli mi Audi A5, powiedziałem że nie kupię drogiego auta za 100k+. Posiadam aktualnie e93 i planuje zamienić je na auto pakowne, pomyślałem o Mondeo. Budżet mam, ale nie chce wydawać fortuny. 50-70 tys planuję wydać
1
Nie my powinniśmy się przejmować. Są ludzie którzy muszą uporządkować ten burdel. Mam nadzieję że zarząd poleci w tym roku, inaczej rok zmarnowany.
0
@VenoM A6 po 2015 mi się podoba. Niestety 100k+
0
Alternatywa dla Forda Mondeo MK5? Ford cenowo mi się podoba. Muszę zakupić kombi :(
0
Dembele może grać w LM?
1
Byliśmy kowalami własnego losu.
Real może jest słaby, ale my jesteśmy beznadziejni. Nie zasłużyliśmy w tym roku na wygranie ligi. Kibicuję się zawsze, ale jak nic nie wygrają, to może Bartomeu poleci... Marzenie ściętej głowy.
8
Andrzej Duda moi drodzy 51%.
0
Shot do przemówienia Kingi Dudy?
8
Kinga Duda takie przemówienie... SZACUN!
5
@VamosRakieta zakochałem się dzięki Ronaldinho! Szacunku do klubu nauczył mnie Puyol, najlepszy duet jaki widziałem to Xavi z Iniesta, a wisienką na torcie jest król futbolu Leo Messi. Moja ulubiona 5. Wszyscy na równi.
0
Link do kawy ktoś? :)
3
Co oni mają w głowach? Po co on go podcinał? Nie mógł odpuścić? Oni nie wiedzą jak zawsze się kończą takie wslizgi?
0
My ich wykopaliśmy z La Ligi :D jedyny pozytyw. Ale gramy nudną piłkę...
0
@MarioVeB! @PatrykBarca 15zl/h podwyżki. Jest cudnie
0
Piękny dzień! Podwyżka wjechała :))
0
@AV0CAD0 bransoleta. Obojętnie z tarczą. Nie lubię przesadzonych tarcz
0
@KmN kupuje w sierpniu, nadal nie znalazłem tego jedynego :(. Marzy mi się złoty z czarną tarczą w stylu nowoczesnym. Może jakiś smartwatch?
0
Szukam złotego zegarka z dużą, czarną tarczą. Ktoś coś poleci? :)
2
Bardzo fajny mecz!
A teraz dobranoc wszystkim. Dobrego tygodnia!
0
@deszczyk89 ja byłem mega zadowolony. Z ubezpieczenia dostałem 80% wartości auta... Nie odważyłem się kupić już tak drogiego auta i kupiłem e93 2011 rok. Kabriolet po liftingu, 3.0 benzyna w mpakiecie. Audi > BMW :p
0
@deszczyk89
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2530673050317102&id=100001232960653
225km miałem. Zrobiłem serwis skrzyni biegow - wymieniłem olej w salonie na 120tys km, bo tak trzeba wg książki serwisowej. Nic więcej nie wkładałem w to auto. Mistrzostwo auto. Po mieście agresywnie 16l, w trasie 9. Nie bierze oleju po liftingu, także spokojnie.
0
@deszczyk89 ja miałem 2013 z najwyższym wyposażeniem. Ukradli mi rok temu...
2
Jak to jest, że horoskopy zawsze pasują?
Narzeczona mi czyta mój jak się ma z jej w związku itp i wszystko pasuje xD
0
@AdiKingu96 nie Adrianie Królu https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8635758#comment-8635758
1
Ma ktoś pożyczyć taczkę? Mam małą sprawę. Muszę wywieźć śmieci w Barcelonie.
1
@Jaca27 tylko Barca nie weszła :c
153
100 lajków i jadę wywieźć Bartomeu na taczce.
4
United, Juve, Lazio, Barca win za stówkę
0
@Zip Lidzbark Welski, moje miasto rodzinne :D. 7 jezior w gminie
1
@NeroTFP szczerze kondolencje. Wytrwałości dla rodziny