Zasięg wifi w moim domu ssie. Internet mam w UPC. Wifi się samo rozłącza, manualnie trzeba ponowić połączenie... Żart? 1 kreska zasięgu to norma...
Mam zamówić z UPC wifi booster 10zl/miesiąc? Czy może w necie kupić prywatny (bo pewnie jest coś takiego) i będzie działało tak samo? Jeżeli tak, to jaki? Ktoś się zna?
Zróbcie jakaś zrzutkę, użytkowników co dali hajs jakoś wyroznijcie dolarem ikonka przy nicku, cokolwiek! Ale kupcie lepsze serwery. Chętni na przelanie kasy się znajdą.
Fajny mecz, super zmiany! W końcu mamy bogata ofensywną ławkę. Fati niczym Neymar hasał na lewej, ale mnie osobiście najbardziej cieszył Coutinho! Wrócił silniejszy i to dosłownie. Chłop co chwila jakiś magic touch :D
Co myślicie o chińskich podróbkach koszulek FC Barcelony? Widziałem aukcje gdzie na zdjęciach koszulka wyglądała idealnie, a była już nie do zdobycia. Z Finału LM 2009 Puyola. Koszt 100zl. Sentymentalnie bardzo bym chcial kupic
Najbardziej epickie koszulki Barcelony z nazwiskiem na plecach? Moje typy: - Ronaldinho 2006 rok finał LM - Puyol 2009 finał LM + gol z Realem (6:2) - Messi 2011final LM - Xavi 2015 z napisem Gracias Xavi - Iniesta ta żółta po bramce z Chelsea
0
Zasięg wifi w moim domu ssie. Internet mam w UPC. Wifi się samo rozłącza, manualnie trzeba ponowić połączenie... Żart? 1 kreska zasięgu to norma...
Mam zamówić z UPC wifi booster 10zl/miesiąc? Czy może w necie kupić prywatny (bo pewnie jest coś takiego) i będzie działało tak samo? Jeżeli tak, to jaki?
Ktoś się zna?
1
City i Inter tylko nie wchodzi :(
2
i zrobil kolyske* ;)
0
Fatiemu zeszła? Wątpie że tak chciał uderzyć :P
0
Szkoda Gamrota, walka byla close... moim zdaniem wygral malymi punktami :(.
0
Nawet nie mam pretensji do naszych jezeli przegraja. Ten sedzi i Ci zawodnicy Getafe to zwykle KURCZAKI ;))))
2
Toć to są jakieś ***... Sędzia zapomniał kartek???
0
Gdyby Nyom gral w Realu Madryt, mielibysmy nowego ulubienca po Casemiro ;)
1
Francja takie pokolenie ze 2 sklady zrobi, a u nas kompletny niewypał. Wszyscy darmozjady, nie potrafiacy grac.
0
Cały dzień nie zaglądałem na stronę. Mial być Garcia i Deepay, kogoś sprzedaliśmy/wypożyczyliśmy?
6
Znalazłem idealny sposób co zrobić z Griezmannem żeby się przydał. Należy go sprzedać i pieniądze zainwestować w Deepaya i Garcię. Jestem genialny
Od Dembusia wara :D
111
Boli Was słaby wygrywający Real? Tak mnie tez
33
Ilość reklam jest obrzydliwa na tej stronie, a serwery nadal stare chomiki napędzają...
3
Zróbcie jakaś zrzutkę, użytkowników co dali hajs jakoś wyroznijcie dolarem ikonka przy nicku, cokolwiek! Ale kupcie lepsze serwery. Chętni na przelanie kasy się znajdą.
3
Jaki sędzia wychodził z reklamówkami Realu Madryt po meczu Barcy? To nie był ten? Macie może fotkę?
9
A sędzia sędzia kurczak, sędzia sędzia kurczak ;)
4
Brawo Lech! Nie oglądam ekstraklasy, ale jak Polacy w pucharach to trzeba! :)
0
Mecz Lecha tylko Polsat Sport? Czy może jakiś Polsat Sport premium lub tvp?
29
Ale bym sobie już taką Barcelonę z Celtą obejrzał ;)
1
Fajny mecz, super zmiany! W końcu mamy bogata ofensywną ławkę.
Fati niczym Neymar hasał na lewej, ale mnie osobiście najbardziej cieszył Coutinho! Wrócił silniejszy i to dosłownie. Chłop co chwila jakiś magic touch :D
0
Ojj Busi Busi... Yaya Toure by zaj.... ;)
3
Kiedy kupujesz 5 twisterów w promocji i nagle się okazuje że zjadłeś jednego, a twoja wybranka cztery...
0
Przyjdzie ten Depay czy nie? Nadal nie mamy 9tki :(
0
Co myślicie o chińskich podróbkach koszulek FC Barcelony? Widziałem aukcje gdzie na zdjęciach koszulka wyglądała idealnie, a była już nie do zdobycia. Z Finału LM 2009 Puyola. Koszt 100zl. Sentymentalnie bardzo bym chcial kupic
11
Weseeeeele! Hej wesele, hej wesele!! Tancowalooo :D elegancko było. Teraz zwijam na poprawiny, a w sobotę kolejne Wesele :D.
Wywalone już mam w tego Covida ;)
0
Czemu w 2008 było wotum? Już nie pamiętam dokładnie
0
Przez chwilę nie ogarnąłem i myślałem że de Jong posłał taka prostopadłą do przodu XD
1
Tylko sparing, ale piękna Barcelona. Cieszmy się, bo w tamtym sezonie tylko z Villareal dobrze zagrali.
Nie ma się do czego przyczepić
1
Taka Barcelonę mogę oglądać!!!
2
Najbardziej epickie koszulki Barcelony z nazwiskiem na plecach? Moje typy:
- Ronaldinho 2006 rok finał LM
- Puyol 2009 finał LM + gol z Realem (6:2)
- Messi 2011final LM
- Xavi 2015 z napisem Gracias Xavi
- Iniesta ta żółta po bramce z Chelsea