Kinginiesta
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@draxidox ale ekipę żeście sobie zmontowali...
16
Przyznam szczerze, że byłem fanem Xaviego kiedy grał, ale od kiedy jest trenerem nie rozumiem jego decyzji. Gra nie porywa, a on nie próbuje z tym nic zrobić, nie mamy żadnych wypracowanych schematów w ofensywie, obrońcy praktycznie w ogóle nie obiegają skrzydłowych. Xavi jak nie jest ślepy to chyba widzi że nasze skrzydła nie potrafią przedryblowac nawet jednego zawodnika, dlaczego w takim przypadku nie wspierają ich właśnie obrońcy dając możliwość rozegrania, albo ściągnięcia za sobą zawodnika drużyny przeciwnej. Druga sprawa zmiany Xaviego są tak przewidywalne że bania mała, jak w Fifie, ok 65 min... Środek kuleje pod względem kreacji a taki Torre, który pokazał że potrafi zagrać "inaczej", odważnej, rozgrzewa się całą drugą połowę. Girona wczoraj broniła głęboko, a jedyny strzał z dystansu jaki pamietam to ten nieudany Araujo, a no i jeden Raphini. Gramy do bólu przewidywanie i jak przeciwnik zejdzie z nami do niskiej defensywny to z tymi naszymi skrzydłami już wiadomo że będzie męczenie buły.
3
@Zoker "wspierają nas podczas każdego mecz"... Też La rambla " sprzedać drewno", "sztanga odejdź już z tego klubu", " fati kloc" :D słowa wsparcia płyną zewsząd:D... Z przymrużeniem oka ;)
0
@agaFCB pytanie co to za kontuzja i jak wygląda ta rehabilitacja. Bo może postępują identycznie jak w innych klubach, na takim poziomie raczej wielkich różnic nie ma. Sam jestem ciekawy co tam się dzieje. Przydałby się dokument o pracy naszego sztabu medycznego zamiast o całym klubie :)
8
@Peciak Pedri nie ma asysty ale jego podania są kluczowe, niejednokrotnie jednym zagraniem napędzał akcje. Teraz mamy w środku Kessiego który dostaje piłkę od ter Stegena żeby przyspieszyć a on robi kółko i wycofuje piłkę. Iniesta tez królem statystyk nigdy nie był a był kluczowym zawodnikiem w konstruowaniu akcji, podobnie sytuacja wygląda z Pedrim. Jeśli chodzi o Dembele, to fakt, formie to najlepszy skrzydłowy ligi, tylko co z tego jak po raz kolejny wypada nam w najważniejszym momencie sezonu i nic nie wskazuje żeby powrócił przed jego zakończeniem
0
@Roobo no właśnie mówię o zdrowych. Zawodnicy którzy coś dawali do przodu czyli Pedri de Jong i Dembele wylecieli w kluczowym momencie sezonu. Od tego czasu wszystko zaczęło się sypać i przestało kleić.
0
@Lucerfi po 5 min wraca do kliniki z naderwanym brzuchatym łydki
6
Lewy gra tragicznie to prawda i nie ma co mydlić oczu. Mnie natomiast martwi inna rzecz. Który z naszych ofensywnych graczy jest w formie ?
0
@Huck a oni go wypychali z klubu rękoma i nogami, dobrze że Franek się zawziął i powiedział że nigdzie się nie rusza
0
@Kondziubarca jeden nie gra w ogóle w piłkę, drugi wyjechał grać do Brazylii
0
@Emhyr ja to bym Andrzeja z Japonii ściągnął żeby pokazał tym naszym przygłupom co można zrobić z piłką
2
@Kondziubarca co raz lepsze te pomysły... Kubale wskrzesic może ?
1
@Kapitan hawk tylko kiedy wróci ? Oby Real się do nas niebezpieczne nie zbliżył, bo biorąc pod uwagę jak gramy i jak mocna psyche mają nasi piłkarze mogłoby się to skończyć niezłym cyrkiem
0
@PatrychoO to mamy brać byle kogo bo za darmo ? Przecież jemu też będzie trzeba płacić. Auba dał nam dużo, ale bez przesady, będziemy się w jakieś powroty bawić bo Lewy bez formy. Zresztą nie sądzę żeby w Barcelonie na ten moment ktokolwiek rozważał pozbycie się Polaka
2
@PatrychoO przecież Auba od kilku miesięcy w piłkę nie gra, co Wy macie tu z tym Auba
1
@esem91 ale też bądźmy obiektywni, jedna piłke Girona wybiła z bramki na styku a druga Gaviego przeniósł w ostatniej chwili nad poprzeczką
0
@Fake69 ogólnie mam wrażenie że nasza gra to jedna wielka improwizacja. Dobitnie było to widać jak Ter Stegen szybko wznowił rzucając piłkę do Kessiego a ten się zaczął z nią kręcić w środku i ostatecznie ja wycofał czym tylko wkurwił kibiców i mnie przed tv. Girona zdążyła się ustawić i tyle było z naszej kontry
2
10 kolejek do końca, jak się nie ogarną to jeszcze Real do tlenu podłącza ;)
1
@tomek8756 tu nie chodzi o przewagę, ale naszą grę. Nie mów że oglądałeś dziś nas z przyjemnością
2
Pedri wracaj chłopaku:)
0
@Rewolucja123 katował tam brazola bo mu robił liczby
2
Alba bardzo dobra zmiana, więcej zagrożenia na skrzydle z tych jego dośrodkowań niż z tych dryblingów naszych ananasów. A co do lewego to jest totalnie bez formy, gra tragicznie i przydałby mu się meczyk przerwy żeby przewietrzył głowę
0
Brakuje nam intensywności... :)
0
@Rewolucja123 gdyby gdyby gdyby, gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. A kiedy Roberto strzelił gola bramkę jak Valverde?
4
Wyścig po mistrzostwo Polski to jest hit :D zabawe w rzucanie rozgrzanego ziemniaka czas zacząć :)
1
@JimMorrisonFCB fati nie wygląda źle, Lewy dramat, Raphinia tragedia.
7
Hahaha ta dziewczynka idealnie podsumowała naszą grę
2
Ja pierdole, te nasze strzały to jest dramat...
1
W takim meczu mógł dać od początku tego Pablo Torre.
1
@draxidox kurde gdyby to był 17 latek z jointem to sprawa już dawno byłaby rozwiązana o funkcjonariusze odznaczeni