4

@SiempreCule10 Bernal gra fajnie według mnie, erick też dałby radę. Granie taka 3 w pomocy to wielka dziura przez co taka Girona wjeżdża w nas jak w masło

4

A ja totalnie nie rozumiem decyzji Flicka o wystawianiu takiego środka pola. Jak to ma działać jak gramy dwoma ofensywnymi pomocnikami i de jongiem, który w defensywie jest mizerny

0

Atleti 1.64 xg, 6 celnych strzałów - 4 bramki

0

Ten kounde to wie co sie dzieje na boisku?

0

gdzie można obejrzeć mecz?

1

@escarabajo no i na to stawiając kupon uwagi nie zwróciłem i teraz mam za swoje :€

0

@Eklerek mam gola Egiptu także liczę, że coś wcisną ale mam wrażenie, że mecz na 0:0

1

Ogląda ktoś Egipt? Chyba kolejny mecz cienizne grają

2

Nie mam pojęcia czemu ronny tak mało szans dostaje. Bardzo fajny zawodnik

0

Te klauny ze środka obrony Chelsea. Beka z tych dziadów

6

Beka z tej Chelsea. Klasycznie jak mam na kuponie

0

@Gibbon_FCB buki zawsze wiedzą więcej. Szkoda bo zamykają mi dwa kupony

0

@Gibbon_FCB był, czas przeszły

0

@Czajka90 bo zamykają kupon. Tak samo jak ostatnio Real z Girona

0

Wie ktoś czemu taki duży kurs był na chelsea?

0

Co się stało w meczu hiszpanskiej?

0

@don'T.R.I.P.e najgłupsze co dziś przeczytałem

0

Niech ten Szczęsny idzie już na tą emeryturę i weźmie ze soba Lewandowskiego. Kabaret mecz

0

Ale beka z tych piłkarzyków, chłop ma całą bramkę i taki strzał oddaje

0

@directedbyfcb a to nie jest Pietuszewski?

2

@APTAPT jak nasza drużyna wygląda tak, że dwóch zawodników jest na dobrym poziomie a reszta to statyści to niestety na tak mocną drużynę nie ma co liczyć na cokolwiek

0

Ale ten Pluta to jest chłop bez jaj. Jego Kozioł to zawsze jest albo w miejscu albo w tył. Emeryt Łączyński go zjadła

1

Miał ktoś kiedyś przy gojeniu tatuażu, delikatne wycieki ropy?

0

@michal26 nie uważam, że z Turcją mamy szansę. Co do reszty myślę, że odejście ponitki poczujemy na długo i dosyć mocno

0

@APTAPT Balcerowski i forma xd

1

@Consigliere Raczej bez szans, tak jak kolega niżej napisał ledwo wygrali ze Szwecją jednak mimo wszystko jeszcze meczu nie przegrali na tym turnieju. Mają świetnego seguna, który patrząc na naszego centra Balcerowskiego powinien zrobić z nim miazgę

0

Ciekawe jakby to wyglądało jakby był sochan, myślę że mocno nasza kadra poszłaby do góry

6

Jaki ten Balcerowski to jest fajka

0

@michal26 już wróciło do normy

0

Zieliński widzę ślepotą lewego nie widzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?