1

@Criss18Barca masakra

1

@JimMorrisonFCB i jak chciałbyś go zarejestrować?

3

@Culer9002 no trzeba, z całym szacunkiem ale fermin wart 100 mln nie jest

0

@JohnKennedy Lech stał się memem przez te kontuzje.

0

Ishak kontuzja?

0

@JohnKennedy to są jaja, że leci Włoch z Belgiem a Polaka nie ma

0

Beka, gra Majchrzak to leci musetti z goffinem

0

Gdzie można obejrzeć Majchrzaka w tv?

1

@L4ngusta dokładnie, odechciewa się wchodzić na stronę jak co chwilę reklama się wyświetla

3

@Barca_Big_Moment @adi7adi8 @Eklerek fajnie jakby jutro o 17 pewien pan którego imię zaczyna się na K kończy na amil a nazwisko na m kończy na ajchrzak sprawił niespodziankę

1

@Eklerek blanchet ogórem nie jest. Potrafi zagrać jak topka a potrafi grać jak zawodnik z miejsc 200+

0

@ini_barca no jako barca bym nie chciał. Uważam, że to totalna głupota. Jednak kluby premier league, które mogą wydawać do oporu trzeba doić jak się da

1

Żeby tego mało, gole i asysty mają takie same w poprzednim sezonie la liga. Dodajmy do tego, że fermin to pomocnik ofensywny a Rodrygo skrzydłowy

0

@ini_barca mordzia a powiedz mi, Rodrygo to zawodnik podstawowego składu czy gość typu fermin czyli czasem zagra w podstawie, czasem wejdzie z ławki. Ile za niego krzyczy Real? 100 mln, można? Można

0

@krycha2201 właśnie takiego nie mamy i byłby to Gamechanger u nas.

0

80mln za fermina + jakiś czarnoskóry obrońca skoro mają ich od groma
Edit: albo wymiana jeden do jeden Caicedo za fermina

0

@Messibestplayerintheworld obrona według mnie ważniejsza niż 9. Na 9 dobra i tak kasy mieć nie będziemy a obrona leży i kwiczy

0

Micky Van de Ven za rok na obronę tak czy nie?

3

@Czyhrynski w Como też mimo wszystko duże pieniądze są pompowane. Zobaczymy jak się Cesc będzie rozwijał

0

@Czyhrynski dla mnie po prostu jak nie wzmocnimy obrony ( a nie wzmocnimy) to ciężko będzie o trofea w tym sezonie

0

@LeoMessiiBarcaPepa wcale bym się nie zdziwił

1

@Safrani wolałbym go nie sprzedawać wogole jednak obrona jest tak tragiczna, że poświęciłbym fermina żeby wzmocnić tą formacje

3

Sprzedałbym Fermina tylko i wyłącznie jeśli to zagwarantowałoby kupno jakiegoś solidnego środkowego obrońcy. Skończy się pewnie sprzedaniem za 50 mln. :0

2

Mniej niż 80 mln bym nie sprzedawał

0

@Encore ja 54 uzbierałem

0

@partymaker tyle, że Gavi grał w momencie gdy zmieniliśmy koncepcję i ustawienie a cała gra zespołu się znacząco poprawiła.

0

@krefi10 jak to?

2

Strzał w ramię, chyba złamał rękę

8

Sędzia biega z gwizdkiem i w głowie powtarza sobie Hala madrid hala madrid hala madrid

6

Hahahahaha liga drukarzy, zaorać to gowno. La drukarnia tfu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?