KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 już wróciło do normy
0
Zieliński widzę ślepotą lewego nie widzi
0
@Comentateiro tylko polacy go zastopować mogą
0
@D10SLEO dziwne, że nie dał polskiego Hujisena do podstawy
0
@APTAPT mecz życia yabusele nam przegrał mecz, chłop z 8 pkt co mecz raptem 30+ wyczarował
3
Po meczu, chłopy grają 10 raz tą samą akcję
3
gruby wali trójki jak szalony
0
@michal26 ciekawi mnie kto jest takim top 1 faworytem na tym turnieju, chyba w Serbię albo Niemcy bym strzelał
0
@vaqi no to też fakt
0
Nie mogę z tego balcerowskiego xd
2
Nasi niestety słabo zbierają w obronie
17
Czyli w skrócie, jakby mallorca kupiła teraz Lamine Yamala to nie mógłby grać kosztem tego kogoś co się splakal bo on jest w klubie dłużej?
0
Kiedy się zamyka okienko w Hiszpanii?
0
Szczerze nie uważam, że nasza obrona jest zła. Ja dalej twierdzę, że u nas brakuje kogoś zabezpieczającego środek pola. Za duża wyrwa jest między pomocą a obroną
0
Wstyd straszny. Druga sprawa to jak taki stadion i takie boisko drugi mecz z rzędu jest dozwolone do gry
1
Za setnym wybiciem piłki po gwizdku jest wreszcie kartka
1
Weźcie tego Olmo, chłop jest tak rzadki że szok
10
Kochani moi pan komentator chyba będzie płakał
4
Gol imienia realu Madryt
3
@norbi77 krecidlo powiedział, że go przepchnął ale czysto
0
Ten czubek się nawet nie kryje z tym, że sympatyzuje z RM
1
Ale ta mallorca to są placki
2
Dobra chciałem obejrzeć ten real ale tego typa się nie da słuchać
2
Lewy i prawy sierpowy to krecidlo by się przydało zasadzić. Chłop jest takim memem jak ta cała mallorca rozkładająca nogi
2
Jak można dać sobie wbić taką bramkę xd
0
Nie wiem jak idzie jakiemuś Polakowi i da się to oglądać wreszcie to zawsze musi piach w oczy. Po meczu niestety
0
@mekston tak się zastanawiam co może się stać z takimi zebrami
1
@Eklerek podwójny Krecz, następna faza Khachanov vs cerundolo
1
Jeśli majchrzakowi się coś stało to się popłaczę
1
@sergio5 wprost powiedział, że został ściągnięty jako zmiennik. To się nagra