0

z 14 miejsca w tabeli po tytuł mistrzowski, to się nazywa remontada!

0

Co sądzicie? Był karny czy nie było?

0

przy bramce i tak zawalił, ale fakt faktem wcześniejsze interwencje kapitalne

0

Po co?!

0

jak bym Ciebie miał przed sobą to też bym strzelił, ale niekoniecznie gola.

0

pokazał w zeszłym roku w 1/2 jakie z niego "drewno"...

0

35lat

0

Po co nam on? Mało piłkarzy środka pola mamy?

0

tam, gdzie jego miejsce - na ławce

0

Szwed...

0

35 lat

0

Bartra nie, Montoya tak. Przydałoby się też trochę gry dla Songa, no ale niestety nie jest wychowankiem więc będzie mu ciężko.

0

Dobrze to ująłeś

0

Takie prymitywne komentarze można by sobie darować

0

Chelsea w życiu go nie puści, oni sobie go będą "hodowali" jako następce Cecha.

0

Nie wątpię w to, szkoda tylko, że "oddaliśmy" im Villę za takie śmieszne pieniądze.

0

Szkoda, że nie ma prawa pierwokupu Torresa... Po raz kolejny zarząd dał dupy.

0

Miki napisał coś sensownego, szok!

0

Sorry nie do Ciebie miało być :)

0

Dzięki

0

A kto gra?

0

Krzyżyk na drogę.

0

Zobaczymy na jak długo

0

"Gra" to trochę za dużo powiedziane

0

Typowa zagrywka pseudoportali żeby nabić liczbę wyświetleń

0

Jeszcze Olivera Torresa do Barcy B ściągnąć byłoby miło, póki nie kosztuje 50 mln euro...

0

Bisevaca Lyon nie puści, dopiero co sprzedał Lovrena. Zastanowiłbym się na Otamendim, bo Mangala pewnie za drogi będzie

0

Tymczasem Spartak kupił Alderweirelda z Ajaxu za... 7 mln - nie mam pytań

0

Niech dochodzi do siebie, a podczas absencji dać szansę Roberto

0

Vieri nie przechodził za 70 mln, tylko za 30 kilka. Poza tym swego czasu to był czołowy włoski napastnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?