JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z 14 miejsca w tabeli po tytuł mistrzowski, to się nazywa remontada!
0
Co sądzicie? Był karny czy nie było?
0
przy bramce i tak zawalił, ale fakt faktem wcześniejsze interwencje kapitalne
0
Po co?!
0
jak bym Ciebie miał przed sobą to też bym strzelił, ale niekoniecznie gola.
0
pokazał w zeszłym roku w 1/2 jakie z niego "drewno"...
0
35lat
0
Po co nam on? Mało piłkarzy środka pola mamy?
0
tam, gdzie jego miejsce - na ławce
0
Szwed...
0
35 lat
0
Bartra nie, Montoya tak. Przydałoby się też trochę gry dla Songa, no ale niestety nie jest wychowankiem więc będzie mu ciężko.
0
Dobrze to ująłeś
0
Takie prymitywne komentarze można by sobie darować
0
Chelsea w życiu go nie puści, oni sobie go będą "hodowali" jako następce Cecha.
0
Nie wątpię w to, szkoda tylko, że "oddaliśmy" im Villę za takie śmieszne pieniądze.
0
Szkoda, że nie ma prawa pierwokupu Torresa... Po raz kolejny zarząd dał dupy.
0
Miki napisał coś sensownego, szok!
0
Sorry nie do Ciebie miało być :)
0
Dzięki
0
A kto gra?
0
Krzyżyk na drogę.
0
Zobaczymy na jak długo
0
"Gra" to trochę za dużo powiedziane
0
Typowa zagrywka pseudoportali żeby nabić liczbę wyświetleń
0
Jeszcze Olivera Torresa do Barcy B ściągnąć byłoby miło, póki nie kosztuje 50 mln euro...
0
Bisevaca Lyon nie puści, dopiero co sprzedał Lovrena. Zastanowiłbym się na Otamendim, bo Mangala pewnie za drogi będzie
0
Tymczasem Spartak kupił Alderweirelda z Ajaxu za... 7 mln - nie mam pytań
0
Niech dochodzi do siebie, a podczas absencji dać szansę Roberto
0
Vieri nie przechodził za 70 mln, tylko za 30 kilka. Poza tym swego czasu to był czołowy włoski napastnik