JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby chociaż piłkarze na wypożyczeniu (Deulofeu i Rafinha) mogli wrócić to nie będzie tak źle...
0
Dokładnie to samo chciałem napisać
0
Ściema jak nic
0
Owszem, takie tuzy futbolu jak Totenham, Appoel i CSKA
0
Real oczywiście trafił najlepiej jak mógł
0
Znając życie my trafimy na Bayern a Real na Manchester
0
ja też mam swoje, zdanie - marnujesz się tutaj. Jak już Cię zatrudnią jaka dyrektora ds. transferów, to dowiedz się co znaczy kontuzjogenny.
0
Że też Cię nie wzięli na człowieka odpowiedzialnego za transfery, marnujesz się tutaj.
0
Mangala jest młodszy od Schara
0
Czemu nie
0
Kurczę, mam mieszane uczucia: z jednej strony mi go szkoda, 1 sezon to trochę za mało, żeby w pełni pokazać swoje umiejętności trenerskie, ale z drugiej strony przydałby się ktoś z zupełnie nową wizją.
0
Świetna fotka :)
0
kuba18
Neymar też "gwiazdorzył" a teraz jest całkiem w porządku gościem, Barca zmienia ludzi... na lepsze :)
0
On i Pogba: moje marzenie
0
Nie mam zamiaru nikogo oczerniać, a Alexisa lubię nawet bardziej od Pedro, wg mnie na dzień dzisiejszy ten drugi daje więcej drużynie. Cały czas mam w pamięci akcję Alexisa z City, kiedy w sytuacji, gdy miał przed sobą tylko jednego obrońcę potknął się o piłkę, takie sytuacje zdarzają mu się zadziwiająco często. Zresztą i tak wolałbym w ataku Sancheza niż Neymara.
0
Jak dla mnie bezapelacyjnie Pedro: biega, szarpie cały mecz, świetnie stosuje pressing, do tego zagrał kapitalne spotkanie z Osasuną. Alexis jest zbyt chaotyczny, często gubi piłkę, chociaż chęci nie można mu odmówić. Neymar też ostatnio nie błyszczy, mógłby wejść jako zmiennik
0
Fakt, zapomniałem o nim
0
Dwóch Niemców? A kto jest tym drugim?
0
Ciekawe jakby się u Nas sprawdził w roli jokera
0
*jeżeli myślisz że 40 mln dostaniemy
0
Jeśli myślisz, że za tę trójkę dostaniemy 60 mln to jesteś w dużym błędzie, 30 mln to będzie dużo...
0
Nie jest słaby, ale wg mnie Yaya ma więcej atutów niż Sergio, którego zresztą bardzo lubię.
0
Widziałem z RSSS jak zjadał
0
A jeszcze jest Luis Filipe z Atletico
0
To było coś niesamowitego, nigdy tego nie zapomnę
0
Dobrze by było ściągnąć z wypożyczenia Rafinhe a wypożyczyć Roberto ;)
0
"puki" co to skorzystaj ze słownika
0
Moim zdaniem Cesc na ławce, Iniesta w pomocy, Pedro w ataku
0
Ciebie też
0
Dlaczego by nie przenieść Cuenki do Barcy B? Ograłby się, wzmocniłby drużynę i być może okazałby się jeszcze wartościowym dla Nas zawodnikiem