JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście, lepiej grać samymi wychowankami i bić się o miejsce premiowane grą w Lidze Europejskiej
1
Szkoda, że nie wspomniałeś jeszcze o 20 asystach
1
Moim marzeniem byłoby włączenie w ten transfer Tello i Pedro, mam nadzieję, że Alexis zostane.
0
No to pewnie z 10 mln pójdzie na transfery, zawsze coś
5
Messi + 10 mln za Vucinica!
0
Chyba oszalałeś, myśląc że wymienią najlepszego napastnika na świecie i dwóch młodych utalentowanych zawodników i jeszcze 50 mln EUR za jednego zawodnika
0
Nigdy nie zrozumiem jak można się pozbywać zawodnika, który strzelił 20 goli i zaliczył 20 asyst, a chce się zostawić Pedro...
0
Nie każdy wychowanek cantery może stać się nowym Xavim Iniestą czy Messim, więc ja tak ślepo bym w tę szkółkę nie wierzył
0
Bo jest szybki i zwrotny jak Kamaz z naczepą (patrz akcja z Bale'em)
1
"nie śpię bo trzymam kredens" :D
4
Higuain - tak, za takie pieniądze - nie.
1
Hahahahha 12 mln za rezerwowego bramkarza, założę się, że Songa sprzedamy za mniej
5
Znając naszą politykę transferową pójdzie za 5 mln plus 1 mln "zmiennych"
0
Po co on, lepiej kupmy Costacurte
1
Bardzo możliwy scenariusz, niestety...
2
O Herrerze to już chyba 3 sezon słyszę i jakoś nic z tego, jak dla mnie to Barcelona to za wysokie progi dla niego. Pogbę bardzo chętnie bym przyjął, ale nie wierzę, że pójdzie za mniej niż 50 mln
0
Wyłącz FMa, włącz myślenie
0
Świetny pomysł! 20 mln i Pique i będzie dobry transfer
1
ja niestety widziałem co tam było wcześniej, ale też zedytowałem ;)
0
Za Benatie Hummels i wygląda to całkiem ciekawie (na papierze)
0
Tyle zabiegania u Cesca, żeby teraz go od tak sprzedać? To jest chore, on większość sezonu nie grał nawet na swojej nominalnej pozycji... co się dzieje z tym klubem...
3
Jak patrzę na tę politykę transferową to mi się płakać chce, drugiego najlepszego strzelca zespołu, który w każdym meczu daje z siebie wszystko sprzedać za 25 milionów to jest śmiech na sali
0
Jimi dobrze mówi, Gaizka nigdy do końca nie objawił swojego talentu
0
"Nie zawiedliśmy" - a co takiego zrobiliśmy w tym meczu poza bramką Alexisa, strzeloną dość szczęśliwie? Kompletnie nic. Brakuje mi kogoś, kto by w końcu potrząsnął tymi piłkarzami.
0
Jakby to było wczoraj...
0
Na pewno ma większe pojęcie od Ciebie
0
Dokładnie, Luiz nie jest może geniuszem, ale nie jest też tak słaby jak wielu mówi.
0
hehe :)
3
Dziwi mnie brak Coutinho, który rozgrywa kapitalny sezon, jak zresztą cały Liverpool. Na papierze po raz kolejny wygląda na to, że defensywa prezentuje się lepiej niż ofensywa.
1
Sprzedajmy więc messiego, bo jest jeszcze starszy