0

Oczywiście, lepiej grać samymi wychowankami i bić się o miejsce premiowane grą w Lidze Europejskiej

1

Szkoda, że nie wspomniałeś jeszcze o 20 asystach

1

Moim marzeniem byłoby włączenie w ten transfer Tello i Pedro, mam nadzieję, że Alexis zostane.

0

No to pewnie z 10 mln pójdzie na transfery, zawsze coś

5

Messi + 10 mln za Vucinica!

0

Chyba oszalałeś, myśląc że wymienią najlepszego napastnika na świecie i dwóch młodych utalentowanych zawodników i jeszcze 50 mln EUR za jednego zawodnika

0

Nigdy nie zrozumiem jak można się pozbywać zawodnika, który strzelił 20 goli i zaliczył 20 asyst, a chce się zostawić Pedro...

0

Nie każdy wychowanek cantery może stać się nowym Xavim Iniestą czy Messim, więc ja tak ślepo bym w tę szkółkę nie wierzył

0

Bo jest szybki i zwrotny jak Kamaz z naczepą (patrz akcja z Bale'em)

1

"nie śpię bo trzymam kredens" :D

4

Higuain - tak, za takie pieniądze - nie.

1

Hahahahha 12 mln za rezerwowego bramkarza, założę się, że Songa sprzedamy za mniej

5

Znając naszą politykę transferową pójdzie za 5 mln plus 1 mln "zmiennych"

0

Po co on, lepiej kupmy Costacurte

1

Bardzo możliwy scenariusz, niestety...

2

O Herrerze to już chyba 3 sezon słyszę i jakoś nic z tego, jak dla mnie to Barcelona to za wysokie progi dla niego. Pogbę bardzo chętnie bym przyjął, ale nie wierzę, że pójdzie za mniej niż 50 mln

0

Wyłącz FMa, włącz myślenie

0

Świetny pomysł! 20 mln i Pique i będzie dobry transfer

1

ja niestety widziałem co tam było wcześniej, ale też zedytowałem ;)

0

Za Benatie Hummels i wygląda to całkiem ciekawie (na papierze)

0

Tyle zabiegania u Cesca, żeby teraz go od tak sprzedać? To jest chore, on większość sezonu nie grał nawet na swojej nominalnej pozycji... co się dzieje z tym klubem...

3

Jak patrzę na tę politykę transferową to mi się płakać chce, drugiego najlepszego strzelca zespołu, który w każdym meczu daje z siebie wszystko sprzedać za 25 milionów to jest śmiech na sali

0

Jimi dobrze mówi, Gaizka nigdy do końca nie objawił swojego talentu

0

"Nie zawiedliśmy" - a co takiego zrobiliśmy w tym meczu poza bramką Alexisa, strzeloną dość szczęśliwie? Kompletnie nic. Brakuje mi kogoś, kto by w końcu potrząsnął tymi piłkarzami.

0

Jakby to było wczoraj...

0

Na pewno ma większe pojęcie od Ciebie

0

Dokładnie, Luiz nie jest może geniuszem, ale nie jest też tak słaby jak wielu mówi.

0

hehe :)

3

Dziwi mnie brak Coutinho, który rozgrywa kapitalny sezon, jak zresztą cały Liverpool. Na papierze po raz kolejny wygląda na to, że defensywa prezentuje się lepiej niż ofensywa.

1

Sprzedajmy więc messiego, bo jest jeszcze starszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?