0

Teraz przechwałki dzieci jakich to oni wujków nie mają, nie ma to jak merytoryczna dyskusja na poziomie

0

jednak ta strona zeszła na psy, czas uciekać na Blaugranę pl

0

Erica, a nie Eryka. Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę go na boisku!

0

To ja już bym wolał Isco

0

Mi brakuje Cambiasso, Otamendiego i Palacio

0

monxmaj3
Dzięki za wyjaśnienie, bo akurat nie jestem nie bieżąco z dokładnymi danymi personalnymi Shakiry i ulżyło mi, że to nie ma związku z petrokebabami.

0

Tylko niech mi ktoś powie: dlaczego Mebarak? Kolejny wymóg qatar fundation?...

0

Hehe, co niektórzy już pewnie sobie Neuera albo Harta wymarzyli...

0

siael dobrze pisze, nie można mieć klapek na oczach i mówić, że facet dobrze gra, kiedy tak nie jest. Od zawodnika kupionego za ponad 30 mln mam prawo wymagać lepszej gry, bo to co teraz pokazuje to jakaś porażka, więcej goli od niego mają nasi obrońcy...

0

ballon d'Or 2012: Messi 41,60%, Ronaldo 23,68%, Iniesta 10,91%

0

barca-fan
ballon d'Or 2012: Messi 41,60%, Ronaldo 23,68%, Iniesta 10,91%

0

Już było mówione, że Villa się nigdzie nie wybiera, więc zluzujcie poślady.

0

Neymar jaka chuda ręka...

0

radioterapia i chemioterapia, masakra...

0

Koszulki i tak lepsze niż teraz

0

*Wyspy Kanaryjskie ;)

0

Nie podoba się, nie czytaj, proste.

0

"... przeczy tym opiom" - tu się chyba literówka wkradła ;)

0

Pieniądze to nie wszystko.

0

Skoro piłka leciała w światło bramki to gol Messiego, proste

0

Falcao. Nożyce to jednak trudniejszy element niż wolej

0

Isco! To co robi ten chłopak jest niesamowite, w takim wieku już jest czołową postacią swojego klubu, chciałbym żeby to on zdobył tę nagrodę a w przyszłości chętnie zobaczyłbym go w Barcelonie.

0

Mam tylko nadzieję, że awansuje City i Ajax i nie będzie takich kretynizmów jak dzisiaj, że pokazują Ajax i bvb zamiast City i Realu...

0

mówisz o tej strzelonej piszczelm po rykoszecie z dośrodkowania Naniego?

0

Nie mylcie proszę wagi strzelonego gola do jego jakości, bo wtedy wygrałby David Trezeguet strzelając Złotą Bramkę w finale Euro 2000

0

Jak dla mnie właśnie TEN gol jest najpiękniejszy w historii? Dlaczego? Pierwsza sprawa, był ustawiony tyłem do bramki, co dodatkowo utrudniało zadanie, po drugie parabola lotu piłki była niesamowita, no i na koniec zobaczcie na jakim pułapie on złapał tę piłkę i z jak daleka posłał ją do bramki! Te wszystkie czynniki przekonały mnie, że ten gol był lepszy od bramek Messiego z Getafe, Maradony z Anglią, Roberto Carlosa po fantastycznym rzucie wolnym z Francją, czy Bergkampa po nieziemskim przyjęciu. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia.

0

Mistrz, wirtuoz futbolu.

0

Redakcjo, wrzućcie proszę nowy link, bo ten jest nieaktywny.

0

Do szkoły, a nie bluzgami rzucać.

0

juliancarax
"jak długo kibicuje Barcelonie takiego Pyproka to jeszcze nie wiedziałem w jej szeregach"
Ja tam widziałem - zwał się Bojan. Cuenca przynajmniej jest w jakimś stopniu nieprzewidywalny, a Bojan musiał mieć patelnie żeby cokolwiek strzelić. Pomijam fakt, że nie miał ani szybkości, ani techniki i raz po raz się wywracał o własne nogi. Ciekaw jestem jak się będzie Cuenca teraz spisywal, choć nie przepadam specjalnie za nim, to niewątpliwie przyda się urozmaicenie w ataku. Możecie minusować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?