8

@Reviven tylko, że bramkarz który w przyszłości ma być top na świecie nie może grzać ławy przez najblizszych 5-8lat xD

1

@Arden Vini jest jaki jest, można go nie lubić ale trzeba przyznać ze coś tam potrafi i jakby na dzień dzisiejszy sukcesy klubowe itd to juz wygrał wiecej niż Ney.
Kto wie jak Real wygra z BVB a Brazylia z Vinim na czele zagrała by świetne Copa to może i wygra złotą piłkę - Neyowi się nie udało.
Ktoś powie ze Ney rywalizował z Messim i CR o złotą piłke ale i tak w top 3 był tylko raz czy może 2?
A to że w latach 2018+ gdzie naprawdę mógłby rywalizować o złotą piłke mial sporo kontuzji - ok niektóre to pech, ale też jego tryb życia itd... gdyby podczas kontuzji dawał z siebie 100% 0 imprez to kto wie czy by nie wracał mocniejszy, a z każdą kontuzją gasł...
Na koniec poszedł do arabii gdzie uważam ze nawet w tym wieku był w stanie udowodnić ze jest TOP a on juz odpuścił - z taką mentalnością to sorry.

Czysto piłkarsko porównywać Viniego do Neya to jak porównywać CR do Leo - jest przepaść.
Ale Vini ma argumenty na wielką karierę i jeśli w tak młodym wieku już sporo osiągnał to kto wie co bedziemy o nim mówić za 10lat.
Jeśli chodzi o liczby i trofea mi brakuje jednego u Viniego - to co gra w klubie, to żeby chociaż połowe tego dawał Brazylii, to już będzie nieźle.

1

@Rl9k1nG jeśli brazylia nie weszla by nawet do półfinału (odpada vini)
Anglia nie weszla do polfinalu/cwiercfinalu euro (Belingham/kane)
Francja jak wyzej (Mbappe)
a do tego Portugalia wygrala euro to top 2 Messi i CR :D

0

@Daviix7 jak są te wagi które pokazują zawartość mięsni tkanki tluszczowej itd w organiźmie to sprawdź czy nie masz za duzo wody po prostu - organizm próbuje sie pozbyć nadmiaru (nadmiar może wynikać np z twojej diety) i dlatego sie pocisz.
Ja też mialem problemy z poceniem, ale schudłem kilka kg i jest sporo lepiej

0

@IrekPOL za 1000zł kupisz juz samsunga który miałby full opcje, praktycznie wszystko co wyżej napisałem (sam posiadam galaxy watch 4 classic) i mam to wszystko co wyżej.
Jedynie co to po prostu samsung wytrzyma max 1dzien na baterii.
A zegarek od garmina - pod względem typowo sportowym byłby najlepszy - dla już konkretnych sportowców - bo nawet półamator różnicy nie zobaczy.
Ja bym brał samsunga bo nie ma problemu z płatnościami itd, a inne zegarki np od googla czy xiaomi w sumie w cale lepszej baterii nie mają.
Huawei wygrywa baterią(chyba nawet 2tyg wytrzymuje co przy 24h samsunga to jest xD) ale niestety są problemy z połączeniem ale chyba bardziej w drugą stronę - czyli zegarka samsung do telefonu huawei sie nie podłączy. Zegarek Huawei raczej pójdzie na tel samsunga, ale to też ,,raczej'' 100% nie ma.
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-samsung-galaxy-watch4-sm-r865fzdaeue-pink-gold-lte?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw3NyxBhBmEiwAyofDYaWQ9PmA2zXAJP8qq7gx43WQmSEHBOEEUvsx0s6yEwXwF4NsXcMW6RoC0a8QAvD_BwE
tu masz taki od samsunga który spełnia wszystkie oczekiwania, z wyglądu jest bardziej kobiecy.
Jeśli wiekszy budzet to mozna kupić nowszy w stylu watch 5 lub 6 ale watch 4 to to samo xD

0

@DonAndrzejos jako kibic z Kielc, gratulacje dla Płocka, większe za to ze to już trzeci puchar z rzędu.

0

@IrekPOL tu wiele czynników wchodzi w grę, np zegarki huaweia mają problem z łączeniem się z innymi telefonami niż Huawei, w szczególności z Samsungami, apple watche mają ogólnie problem z androidem a znowu np zegarki od Samsunga do iPhone też problem.

Pytanie czy zegarek ma być zegarkiem na którym tylko odczyta się powiadomienie czy ma być drugim telefonem z możliwością wpisywania stron internetowej, sprawdzenia czegoś w google czy chcesz na nim przeglądać pliki pdf, oglądać zdjęcia itd.
Czy jak wyjdziesz na spacer to chcesz mieć telefon przy sobie czy tylko sam zegarek i jak ktoś zadzwoni to mimo że telefon w domu to pogadasz z kimś z zegarka, albo będą Ci przychodzić powiadomienia z maila czy Facebooka czy Instagrama mimo że telefon w domu.
Albo czy mimo że telefon w domu to masz słuchawki przy sobie podłączone do zegarka i że Spotify Ci leci muzyka i jednocześnie pomiar ćwiczenia np biegania w tym samym czasie a dodatkowo jak ktoś zadzwoni to dalej rozmawiasz przez zegarek czy jednak telefon będzie zawsze przy sobie i te funkcję nie są Ci potrzebne.

Czy może zegarek ma mega dokładnie mierzyć wszystkie pomiary sportowe (Garmin)
Czy wolisz mieć więcej funkcji które opisałem wyżej ale wytrzyma jeden dzień na ładowaniu a na bardziej intensywnym użytkowaniu to 3h może być problem, czy te funkcję są zbędne a wolisz żeby trzymali 7-10dni na jednym ładowaniu.
Czy w zegarku będzie spane czy nie?
Itd wiele rzeczy wpływa na to jaki to ma być zegarek

0

@Culer9002 co roku jest taki rzut, 3ci rok z rzędu, tyle ze 2 poprzednie w finałach

3

Być kibicem Kielc i Barcy w ostatnich latach... ehh brak mi słów, nie chce też nikogo z Kielc krytykować bo każdy z tych chłopaków zostawia mego serducho na boisku, ale no ***** trzeci rok z rzedu, 2 finały ligi mistrzów dziś ćwierćfinał wszystko przegrywane po karnych/1bramką i w każdym z tych meczów byli lepsi (oczywiście do gry jako takiej w szczegolnosci w ataku pozycyjnym są duże zastrzeżenia) ale to ile setek marnują w tych decydujących meczach...
Albo gra w przewadze i praktycznie każda gra w przewadze w tym meczu skończyła się na minusie xD
Jak to boli, to tak jakby Kolo Muani strzelił bramke w 123 i co roku zdarzało się to samo...

0

Ale horror omggggggggggg

0

Ależ mecz Kielce +2 po 1 połowie +3 w dwumeczu
13;11 po 30min

1

@Bobo25 byłem na meczu BvB z nami w lidze mistrzów gdzie po mega meczu było 0:0, Marc obronił karnego, mega przeżycie na takim stadionie

0

@Lanosss złota piłka rozstrzygnie się na euro/copa
Belingham, Kane, Mbappe, Vini

0

@FcPortoFan1999 dokładnie, takim składem... brawo dla Aalborga, w pierwszym meczu brakło im troche sił w końcówce, ale ogólnie super ćwierćfinały w ich wykonaniu

0

@FcPortoFan1999 oglądasz teraz Aalborg vs Veszprem?

0

@Encore gdzie jest transmisja w polskiej tv?

1

@NeroTFP1 Tak właśnie ostatnio myślałem o Anicie i Paryżu i myślałem właśnie ze pewnie rzuci 78-78,5m problem polega na tym ze do medalu to może nie wystarczyc chyba ze tradycyjnie zawodniczki z za oceanu mimo wyników po 80m pojadą na imrpreze mistrzowską i rzucą max 77m xD
78m może dać złoto ale również miejsce po za top 5, oby był medal

2

Z punktu widzenia Barcelony to słabo ze City wczoraj odpadło, ponieważ wiadomo z kim odpadło, a 3 z 4 drużyn z półfinałów to pewnie większość kibiców Barcy wolałoby żeby te 3 druzyny wgl z grupy nie wyszły a co dopiero ze na 99% któraś z nich wygra lige mistrzow.

Ale gadałem dziś ze znajomym który jest fanem City (tak są tacy xD) i on twierdzi ze w sumie to szkoda, ale w tym roku dla niego liga jest priorytetem i jest dużo bardziej prestiżowa, i w sumie patrząc ze to prawdopodobnie ostateczna rozgrywka w Anglii Pep vs Klopp a do tego Arsenal w tym roku tez jest mega blisko to w sumie mu się nie dziwie.
Z drugiej strony co ma powiedzieć jak juz odpadli z LM ;D

0

spokojnie to bedzie zmiana wchodzi Klopp

0

Mam pytanko do osób posiadających kilka kart sim do jednego numeru.
Mam obecnie numer w orange flex+dodatkową karte e-sim w zegarku, wszystko fajnie tylko za granicą e-sim w zegarku z dodatkowej karty sim mi nie działa.

W jakich sieciach macie telefony+dodatkową karte e-sim zeby wam na zegarku za granicą e-sim działał?
Tylko na karte jak coś,
I najlepiej tak jak mam w orange ze dodatkowa karta za darmo.

0

Gdyby to Lewy zgrał z pierwszej do Roque...

0

@Mezocyklon87 finał jak w masło handi 3,5 na Francje po 1,6
do tego finał AO +36,5gema po kursie 1,7 i ładny doubelek siadł :D

0

@takisobiektos no wiadomo bramka Prandiego na remis nie powinna być uznana, z drugiej strony kompletnie nwm co się stało w 2połowie meczu ze Szwecją.

0

Francuzi mistrzami europy, nie ma się co dziwić - mają mega drużyne, jakby serio mieli troche lepsza bramkę to potencjał na najlepszą -pod wzgledem nazwisk kadre w historii.
W finale bramkarze rep Francji odbili 9piłek, dla porównania po drugiej stronie aż 18 interwencji.

0

@mekston gdyby Sinner wykorzystał tego breaka to kto wie jakby ten 2set sie skończył.
Od stanu 5;1 w drugim secie wiele się zmieniło

0

Patrząc ze w 2 secie Med prowadził 5:1 a potem przy stanie 5:3 Sinner miał breaka i jakos się Med wtedy wybronił i zamknął seta, to tak naprawde już by mogło być po meczu

0

1h 10min i mamy juz praktycnie po dwóch setach

0

@Lionel_Messi10 @AFA
ogólnie ostatnio miałem bardzo podobne myśli w kontekście Frenkiego
przecież jesli kolejne 5lat jego kariery bedzie takie jak ostatnie 5 to będzie się o nim mówić troche jak o Neymarze, ze mega grajek ale mało co w zyciu wygrał.
Smutne jest to ze z jednej strony 5lat w piłce nożnej to kupe czasu, ale z drugiej jakoś nie widze nas wygrywających ligi mistrzów przez ten czas.
No chyba ze w tym roku, kilka takich historii juz było w futbolu że druzyna w rozsypce brała lige mistrzów :D

0

@D10SLEO i ten Pique w prime, ocena 8,5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?